Щастлива съм!

  • 4 876
  • 126
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 173
Честито бебе.  bouquet
Бъдете здрави и много щастливи.

# 76
  • Мнения: 2 910
Честита радост  bouquet

# 77
  • Мнения: 411
Аз съм от Бургас,но бях твърдо решена,че няма да раждам тук.Затова си избрах клиника "Ева" в Сливен.На консултации ходих при д-р Йорданов.Две седмици преди термин се разболях.Вдигнах температура и три дни ту я качвах,ту я свалях.После пък се появи кашлицата.От нея също ме беше страх,защото ми казаха,че не било хубаво да кашлям.Направих бронхит.Последвалите 2 нощи не спях,защото в легнало положение кашлях до припадък,а ме беше страх за бебчо и затова не спях.Но на третата вечер почувствах втвърдяване на коремчето и леки болки на 10 мин.Знаех,че е време.Но ме беше яд,защото знаех,че е предизвикано заради кашлицата.Събудих мъжа и потеглихме.Отидохме там и болките спряха за около час.После започнаха на ново.Приеха ме,провериха ме за разкритие  #Crazy и се оказа,че се започва.Беше петък по обед.Изпратих мъжа и седнах да плача.Останах сама.Гадно ми беше,че ще сме така далече един от друг.А там не познавах никой.След първата инжекция за подготовка на матката или нещо такова беше...мускулна,се започнаха гадните болки.След два часа следващата и след още два часа третата,последната.Дойде време за поредния преглед за разкритието.Дежурната акушерка ме провери и издърпа шийката на матката  newsm29.До полунощ  бях направила 4 см. разкритие.Мечтаех си за момента когато ще започна да напъвам и завиждах на тези,които откарваха в родилна зала.Бях сигурна,че напъните не представляват нищо пред болките от разкритието.Стана 3 сутринта,мислех,че това няма да има край.Пак проверка на разкритие и се оказа,че съм с повече от 7 см.Мислено благодарих на Господ и си казах "Още малко!"Нито съм викала,нито съм плакала.А и как да викам като нямах глас заради бронхита и като говорех се оказваше,че шептя.Казах на доктора "Добре,че нямам глас,иначе щеше да видите вие" hahahaИ пак нямаше да викам,разбира се.Единственото,което правех е да дишам по време на контракция и да си броя отзад напред.Цялата треперех.Нямах сили,спеше ми се.Дойде време да ме прикачат към система,но тя се оказа излишна,защото съм имала добра родова дейност.Влачех се из коридора и подпирах чело в стойката на системата,броях,дишах.Периодично се мокрех с вода,но не ми даваха да пия,а имах чувството,че цялата ми дихателна система е суха и не можех да преглъщам.И после - права бях.Дойдоха напъните ,болката спря.Трябваше да напъвам.Напъвах с цялото си същество,виждах звездички и чертички,но бебчо нещо не щеше да излиза.Доктора ми помогна като натисна силно корема ми докато напъвах  #Cussing out.Имах чувството,че ще смачка бебчо и заедно с него вътрешностите ми.Тогава чух плач.Казах си "Това беше!".Беше 04:48 сутринта.После дойде анестезиолог.Доктора каза,че ще ме шият.Показаха ми бебчо,цунках го по меката бузка  Heart Eyes и го отнесоха.После не си спомням нищо.Свестих се все още на магарето.Главата ми беше мътна,не виждах добре,излизах от упойката.Трябваха ми три часа за да успея да стана.Преместиха ме в моята стая.Бях в изолатор,заради бронхита.В следващите два дни ми беше трудно да ставам.Треперех много и ме болеше отдолу,но с времето се възстанових.Иксаха да ми преливат кръв,но това не се случи,както си бях пожелала.Хемоглобина бил нисък.Престоя в болницата ми се стори много тежък.На третия ден много исках да си ходя и постоянно си плачех в стаята.Нямах кърма,не можех да нахраня бебчо.Изписаха ни на четвъртия ден,т.е. на 1 април.Малкия мъж се казва Стоян - на свекъра ми.Господ ми е свидетел колко исках да кърмя и когато ми текна кърмата как се радвах.Но гърдите ми изведнъж се напълниха,подуха се,боляха ужасно.Цяла нощ се цедях и изцедих едва половин пръст от двете гърди.Плачех и се цедях.Отново не можах да спя.Броих часовете когато ще съмне да отида при личната да спре този ужас.Стигна се до там,че трудно вървях  ShockedБиха ми две инжекции окситоцин и след два дни съвсем спря да ме боли.Вярно сега нямам кърма,но бебчо ми е жив и здрав и добре цока от шишето.Какво да направя?Много исках,но не се получи. Tired
Все още мускулите ми се възстановяват,защото тях чувствам най-засгнати,но се оправям с всеки изминал ден.Бебчо е добре и понякога се усмихва  Hug
Леле,малко дълго стана.Направо се чудя как съм го написала,но някой искаше подробности.  bouquet

# 78
  • Мнения: 1 174
Добре дошла в света на Мамите Hug Бързо възстановяване!

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 675
Честито  newsm30 Да ви е жив и здрав синът!

# 80
  • Мнения: 523
ЧЕСТИТ СИН !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Да сте живи и здрави , много щастливи и послушни !
Много се кефя на такива теми и последващите ги постове , защото излъчват толкова много положителни емоции.................... newsm44 newsm44 newsm44 smile3525

# 81
  • София
  • Мнения: 672
 Честито!
Пожелавам ти да е здраво и да имате много щастливи мигове с малкото човече!
 smile3541

# 82
  • София
  • Мнения: 636
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ! smile3525  
Да ви е жив и здрав и много да ви радва! Hug

# 83
  • Мнения: 36
честито!!!!!!! да сте живи и здрави и много да се слушате  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes аз очаквам своята рожба в близките дни и също не се притесявам, защото през изминалите 9 месеца прекарах много  време пред компютъра прочетох много полезни неща тук и съм много благодарна че мамите споделят важни неща случили им се на тях за да бъдем по подготвени  Hug пожелавам ви успех с твоята душичка по пътя пълен с препядствия   bouquet

# 84
  • София
  • Мнения: 17 596
Честито бебче!

# 85
  • Мнения: 101
Честито Момченце. Да ти е живо и здраво

# 86
  • Мнения: 1 103
Честито бебе живи и здрави     ylinfant

# 87
  • Мнения: 403
Честита синя радост.Много здрави щастие за всички вас.

# 88
  • Мнения: 165
Честито бебче  baby_neutral! Да сте живи и здрави. Успех по пътя на майчинството!  bouquet

# 89
  • Мнения: 518
Браво много се радвам за теб и бебчето.  bouquetаз чакам моето чак юни и вече нямам търпение Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт