Много слънце , птички и цветя за всички БАБИ и деца. - 15

  • 11 653
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 614
За масажиста да си хубава като дойдеш У ПловдивО ли? Joy Joy Joy Joy Joy
Еййй момиченцееееее и ти ми взе думите от клавиатурата Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 549
Хм....спът и двамата като Порове.А аз цвиля та цвиля от смях.

# 17
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
За масажиста да си хубава като дойдеш У ПловдивО ли? Joy Joy Joy Joy Joy

От селото , че я карам у градо , требе да я юбава.  Joy Joy Joy
И я съм на разкрасителни ютре , та че пушим един тотун и че легам.  Joy Joy Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 1 320
 hahaha Ама разбира се, че за масажиста се гласИм аз! На диета съм от вчера, сега и личицето да пипна, така да докарам нЕкакъв фейс.... НЕма да плашИм момчето,я!  Joy

За бабешката среща няма се класирам, а и ще права поведение през деня, защото през ноща мисла да скиторим!  Mr. Green

Абе идват тука некви звъци до моите ушни миди.... и се чуда какво е това, а то било от Зиче и Светла  Whistling

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Апък моя спи и чат пат покашля да си мисля че е буден.Отивам и хърка ли хърка.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 320
И моя хърка, аз го подритвам и той спира, после обвинява детето.... Не се съмнява в моя милост!!!  Whistling

# 21
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
И моя хърка, аз го подритвам и той спира, после обвинява детето.... Не се съмнява в моя милост!!!  Whistling

АААААААА къде бил ключаааа , все детето ви виновно , а то дъртите си праите номерца. Joy Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 614
На моя и му свиря Whistling Whistling и пак не спира

# 23
  • София
  • Мнения: 1 320
Затисни му главицата с възглавницата!  Whistling Може и да спре да хърка!  Crazy

# 24
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Затисни му главицата с възглавницата!  Whistling Може и да спре да хърка!  Crazy

Ма си пълна си идеи бе , ужас.  Joy Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 179
Ей опасни сте,кога изписахте темата- неможе ви разбра 4овек newsm03.И мойте три звер4ета спинкат,4е и мажо отдавна заспал,и аз ей ме на да ви 4ета.Абе пратете го тоя масажист и насам,един гръб ме боли-немога да се помрадна,може да помогне 4овека знаели се newsm62.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 614

АААА НЕ ТОЙ СИ МИ Е СКЪП ДРУГАР В ЖИВОТА.

# 27
  • Мнения: 3

 smile3532smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 МОЛЯ ПАМПЕРССССССССССССССС smile3514

# 28
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ей опасни сте,кога изписахте темата- неможе ви разбра 4овек newsm03.И мойте три звер4ета спинкат,4е и мажо отдавна заспал,и аз ей ме на да ви 4ета.Абе пратете го тоя масажист и насам,един гръб ме боли-немога да се помрадна,може да помогне 4овека знаели се newsm62.

Габееее , ма мишето и мойта щерка запазената  hahaha не го дават , само го менкат. Има и гладач , ма Деси го окопира и ние сме на сухо. Плакнем очи във форума.  Joy Joy Joy Joy

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Габи пиле недей  newsm78той само мускулите мУ работа няма да свърши ЦЪККК Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт