Много слънце , птички и цветя за всички БАБИ и деца. - 15

  • 11 650
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 320
Абе знаеш ли Зиче, и с друго може да върши работа.... Те новите продукти действат добре не само на мускулите  Whistling

Ама Жабче, идей да искаш бе!  Naughty А вие междодругото какво правите с косматата гадина, туп-туп-туп само това чувам.... Тичате ли, на жмичка ли играете, а не май замръзвънка беше...  hahaha

# 31
  • Мнения: 179
Ей,аз пук си викам - полезен 6те ми е 4овека,пък той-нъцки ooooh!уф,ама и моя късмет Embarassed

# 32
  • София
  • Мнения: 1 320
Ей,аз пук си викам - полезен 6те ми е 4овека,пък той-нъцки ooooh!уф,ама и моя късмет Embarassed

Абе полезен ще ти е... за окото и за ..... сънища. И само толкова!  Joy

# 33
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Играе й се и се бориме тука , ма са апна и пийна водица и легна.  Joy Joy Joy

Зиче , то мускул  мускул , ма и другото си е мускул , не е лесно нагоре , надолу , вътре , вънка...  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Деси пак се запиля с оня гладач никаква я няма.
Янчето с дядо Тодор,Ягето и тя замина да търси михаля ,Шпунц празнува с дядко ЦЪКА..ЦЪКА..
Мастерче и тя гушнала свойто либе, и ние с Жабче нъцки, нанааа,тютююю
Joy Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 3
А вие междодругото какво правите с косматата гадина, туп-туп-туп само това чувам.... Тичате ли, на жмичка ли играете, а не май замръзвънка беше...  hahaha


Фронтови при нас е обратното ние ги издаваме тез звуци а Зичка само притърча да види какво става ама няма значение колко е часа в 12 се е качвала ама да ти кажа откакто си взе компютър са рахатясах само нарежда отдолу "заспаха ли дацата , заключихте ли се , какво още тропате " и т. н. и т. н. hahaha Joy hahaha Joy hahaha

# 36
  • София
  • Мнения: 1 320
А Жабче мо'е си гурне кучката, ама само трябва да се контролира да не спи с отворена уста, че може да се задави с някоя топка косми!  hahaha

Лелеле, Мишииии, и за тебе имам гениално решение  Mr. Green - почнете да ходите на балет.... И се разхождайте с балетна стъпка у вас и така няма как да разбере какво се случва!  Joy

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Еййй клюкаркееее ама що не бях аз над вас да видиш от къде изгрява слънцето smile3534 smile3534 smile3534

# 38
  • Мнения: 3
Лелеле, Мишииии, и за тебе имам гениално решение  Mr. Green - почнете да ходите на балет.... И се разхождайте с балетна стъпка у вас и така няма как да разбере какво се случва!  Joy


 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Абе верно си е гениално апък ние с малката ходим на балет ама модерен
и затова сигурно тропаме толкоз ще трябва да се преориентираме 
newsm78

# 39
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
КВи косми бе , кви пет лева.  hahaha
Кучката съм я сресала и нЕма едно косме .  Joy Joy Joy Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 1 320
 hahaha Ох, не мога си легна вече половин час, само чЕкам някоя смешка и се тресЕм тука.... И квоооо момичета...

Мише, от модерния балет ще е!Трябва класически, на пръсти душко да  подрипвате!  Joy
Жабче, е добре си я сресала значи, щом без космета е останала!  Thinking

# 41
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
hahaha Ох, не мога си легна вече половин час, само чЕкам някоя смешка и се тресЕм тука.... И квоооо момичета...

Аз се чуда , що подскачам , а то ти се тресеш.  Joy Joy Joy Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 1 320
Може да подскачаш и от друго, ама ще е прекалено вече ако сподела и тази си идея  hahaha

# 43
  • Мнения: 3
Зичка ами аз ще се изместя на горният апартамент и пат нЕма да ми тропаш  smile3534 smile3534 smile3533

Жабурче да няма да ражда кучката та си я оставила без косми  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 44
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Може да подскачаш и от друго, ама ще е прекалено вече ако сподела и тази си идея  hahaha

Ех , каза си го. Подскачам  ми , с тоз ваш бурен Кекс.  Joy Joy Joy Незнам детенце как спи.  Heart Eyes

Ааааа кучката е само на 5 мес. , нема скоро мъжки мускул да помирише.  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт