Много слънце , птички и цветя за всички БАБИ и деца. - 15

  • 11 688
  • 299
  •   1
Отговори
# 255
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320
 Аз пък вече нямам комплекси! То за толкоз години се видя,че по-слаба няма да стана,ама и така съм си хубава!Отдавна взимам от лекарството на Шпунц. Впрочем ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ за кафето и закуската - всичко е много вкусно като е от сърце!

 Зиче,аз не си падам по ралита,та Ако и да е Формулата.Виж, фигурно пързаляне,худ. гимнастика, бойни изкуства - да.Та затова си гледам филмите - те са ми един от спасителните пояси.И днес все попадам на едни за втората световна...

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Шпунц--гена си е ген миличка вярно е,а да консумираш майната му е още по- вярно. Hug Hug
Жабче--- ти кво си се впрегнала с тези кила бе мила ?Нали видя на снимките аз каква бях .Сърце да е широко и да не ти пречат килограмите.А и така си по чаровна аз си те харесвам Hug Hug Hug Hug Hug
Янче--- аз си падам по всичко що се казва спорт.Ходя на мачове и викам като аЛтава, ски карам с кеф,  карам колело като щурава из цял Пловдив,карам ролери,...
Абе що ми падне да се кача  някъде и на нещо всичко пробвам , да не взема да остана валат.

Последна редакция: нд, 06 апр 2008, 17:09 от zi4e

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Мишето нека да ви разкаже къде се качих на събора на Рожен. ooooh! ooooh!

# 258
  • София
  • Мнения: 1 529
Е , Шпунц съвсем ми вдигна самочуствието с последното изречение.  smile3501  love001 newsm51 Почвам и аз от това лекарство "майната му". Joy Въпреки , че видя , че не се претесних от килцата.  Blush
Жабче кви килца кви 5 лева бе? На живо сте много по хубави Peace. И аз още по млада се почувствах сред вас.  newsm44

# 259
  • София
  • Мнения: 1 320
Ех, старост не радост  Mr. Green не мога още да се възстанова от снощи и не ми протича никаква мисъл....  Tired
Стегнала съм дисагите и утре идвааааамм У Пловдивъ.

# 260
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320

 Зиче, аз бях като теб допреди 5-6 години.Сега имам кокални проблеми: де що е кокал от време върти и суче.Аз не им обръщам внимание, ама спрях с натоварванията.Само в дискотека нищо не ме боли. А като хвана мотиката.....то кръст,то колена,не ти е рабутъ! Само че аз се оплаквам у дома,ама на някои хора им минава покрай ушите и...обикновено не ми се разминава! Казвот,че крака минавали от мъжко рамо,ама.... Joy Joy Joy

# 261
  • Мнения: 3
Мишето нека да ви разкаже къде се качих на събора на Рожен. ooooh! ooooh!


 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! На Центрофугата за тези които незнаят каква е тази въртележка
 ще кажа само че Вики докато я гледаше ревеше неистово и викаше
"мамо кажи на баба да слезне от там че ще се пребие"  та вие си представете каква лудетина си имаме в къщи



Светле теб да не те мислим значи , все си у комшиите на купон  hahaha hahaha hahaha


Шпунц  лекарството е екстра  smile3521 smile3501 smile3521


ОООООООООО Фронтови ти се излюпи .
За какво са ти дисаги нали масажиста ще те съблича а няма да те преоблича
Hug Hug Hug

# 262
  • София
  • Мнения: 1 320
Абе, Миши... за тебе носим дисаги, тебе да обличам!  Laughing Ама аз съм толкова скапана от вчера ( за първи път така ми се случва), че имам гореща нужда от масажист ама истински.... Rolling Eyes

# 263
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Абе, Миши... за тебе носим дисаги, тебе да обличам!  Laughing Ама аз съм толкова скапана от вчера ( за първи път така ми се случва), че имам гореща нужда от масажист ама истински.... Rolling Eyes
Да сляза да те нагазя.  Joy Joy Joy

# 264
  • София
  • Мнения: 1 320
 hahaha Не, не, благодаря ти!  Hug Много мило от твоя страна, ама ако искаш да се отървеш от мен, дай да измислиме по безболезнен начин!

# 265
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
hahaha Не, не, благодаря ти!  Hug Много мило от твоя страна, ама ако искаш да се отървеш от мен, дай да измислиме по безболезнен начин!

То и така болка няма да усетиш.  hahaha
Ще се чуе само ГНЯК и край, всичко шЪ ти мине от раз.  Joy Joy Joy Joy

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Янче--- мен си ме болят но аз пак си се чекна и туй -то.Един живот имам и трябва да опитам всичко.

Шпунц--ти за стара ли се имаш ааа.Я виж какво елегантно гадже си .Много жени биха ти завидяли на фигурата и чара който имаш.

А Мастерчето с тези тръпчинки като я видя ще и ги изям.

Жабукряче--Ами то хойкане ,хойкане бива амаааа твойто направо ooooh! ooooh!
Но всяко развлечение иска и своите жертви .Иначе снощи ти беше гот нали като мята кълки насам ,натам

Мишеее неМОЙ така Баааа smile3534 smile3534 smile3534

Жабче готова ли е новата тема.

# 267
  • Мнения: 3
Жабурче остави на мене таз работа с масажиста че като те слушам какви думи употребяваш

и направо Ша си остана хем без дисаги хем без Фронтови Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 268
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Tемата е готова , чакам да изпишете таз. Ма я вземето поизмислета малко заглавия , че свършиха.  hahaha
А Мише , утре живи и здрави сме у вас около обяд.  Hug

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Браво на теб Жабчееее златна сииии

Общи условия

Активация на акаунт