Колко парфюма имате в колекцията си?

  • 44 125
  • 551
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 386
Не обичам да имам по много, сега са 3 - Премиер жур, Май инсоленс и Еклат Д'апреж.

# 46
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Лелеее имам бая Crazy
20-30 може би, но при мен е нормално, все пак мъжО е в парфюмения бизнес Mr. Green

# 47
  • Мнения: 14 490
 Shocked Shocked Shocked
и за колко време успявате да ги изпръскате?
аз имам два, и то единия е шанел 5 с който се пръскам един път в годината, ей така от куртоазия Mr. Green
другият е от година и половина, още не мога да го изпръскам, абе парфюмите явно не са ми страст

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Аз не помня някога да са ми свършвали червило или парфюм.
Имам прекалено много.

# 49
  • Мнения: 1 802
Моите са само 5.

# 50
  • Мнения: 35 970
Ами не ми се брои.
Май имаше такава тема, но отгагава колекцията претърпя промени.
Преди време аз бях питала , но в темата за парфюмите и тогава имаше предложение за тема,за да се позасрамим малко и да спрем да купуваме, но аз така и не я пуснах. От тогава и моята колекция претърпя промени, но бройката така и не намалява.  Има толкова много изкушения...

не желая да броя - колекцията бавно нараства като бройка, а вътре съдържането постоянно се променя - откритието на века за мен са парфюмните размени  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 211
...не желая да броя - колекцията бавно нараства като бройка, а вътре съдържането постоянно се променя - откритието на века за мен са парфюмните размени  Mr. Green

Тъкмо щях да питам как успявате да ги оползотворите като имате по толкова много, а тя каква била работата...

# 52
  • Мнения: 1 111
 Ще падна. #Crazy
 

# 53
  • Мнения: 952
 моите са 6,три от които са на Армани, просто той ми е слабост Laughing

# 54
  • Мнения: 135
само два си ползвам armani she i diesel

# 55
  • Мнения: 120
Около 30, може би, не съм ги броила. Всички видове на givenchy /дамски/, някои на Dior, gucci,moschino и jean paul gaultier . На теми парфюми просто съм маниачка.

# 56
  • Мнения: 2 211
.... На теми парфюми просто съм маниачка.

Личи си по аватара ти  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 61
 newsm78 10-тина

# 58
  • Мнения: 4 784
Малеее... моите са САМО 2! Аз не обичам да имам много парфюми. Рядко експериментирам с парфюмите. Аа съм си класик - имам няколко любими - Дюн, Сабатини и Шанел и за това не си правя рафт като в парфюмериен магазин.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 890
.... На теми парфюми просто съм маниачка.

Личи си по аватара ти  Simple Smile

  Моля моля без определения !  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт