Как се забавлявате когато сте всички заедно?

  • 2 100
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Навън се състезаваме кой ще стигне пръв - естествено винаги е тя, защото иначе не е никак весело. Вкъщи се борим и гъделичкаме, моделираме с пластелин, рисуваме, правим гимнастика, викаме и пищим  Crazy, най-много танцуваме заедно и пеем песни.

# 16
  • Мнения: 3 367
У дома подобно време няма,ТВ не гледаме,против сме деца в леглото ни. Обикновенно единият ги занимава докато другият се опитва да се съблече,събуе,изкъпе,спортува или друго. Навън -музей,зоо,библиотека,парк,гости и пр.-ходим заедно всички,но често се делим на място поради различните интереси на децата. Това което най-правим заедно наистина 4та  е вечеря (закуска уикенда) и приказките около нея.

# 17
  • Мнения: 1 134
Разхождаме се някъде, или ходим на кино, театър... Когато сме вкъщи - пъзели, рисуване, куклен театър, играем на предмети, на карти..., майсторим някакви нещица, гледаме ТВ, но боя с възглавници, гъделичкането и гоненето са любими.  smile3540

# 18
  • софия
  • Мнения: 636
Три дне от седмицата нашия татко отделя изцяло на нас - двете дами. Гоним се в парка или вкъщи, елена обожава да се крие, а ние да я търсим и да я викаме, а като я намерим се смее с глас, много обича да се борим на спалнята, ние да лазим по цялата къща, а тя да ни яха и да пътува като на конче. рисуваме с бебешки флумастери по стените дружно, скачаме в локви, тя се храни сама, а ние сме подредени около нея и тя посяга да ни храни с отделни лъжици и нас....Абе голям майтап...Караме колело - аз бутам, после татко й, после елена, редим пъзели, ходим в Южния парк или пием капучино в Мола с приятели и бебешори, ходим на куклен театър - или татко го прави вкъщи...Общо взето това са някои от нещата, които правим всички заедно през почивните дни на татко. Иначе всяка вечер след 18 сме си отново заедно, четем приказки, готвим и татко разказва своя приказка за лека нощ на малката принцеса. А аз през това време малко отмарям.И бебка заспива в 20.30!

# 19
  • Мнения: 123
Тази тема много ми хареса.Защо толкова малко я посещавате!Та това е най важната част от денонощието-времето когато всички сме заедно.Моите деца са малки-на 3г и половина и на 5год,но правя всичко възможно да намираме общи занимания.Наблягаме на колективните игри.Любима им е Черен Петър.Ние променихме правилата и сега всички се борим Черния Петър да остане в нас.Накрая притежателя му казва едно ново стихче.Така всеки ден трябва да учат по едно ново за да могат да са подготвени вечер за играта.Естествено ние с баща им гледаме да не остава в нас Черния Петър защото на работа нямаме време да заучаваме нови стихчета.Супер е когато сме заедно.

# 20
  • Мнения: 3 423
Прекрасна тема и малко ви завидях,защото моя син не обича да сме тримата.Или гони мен и иска да играе сам с баща си или гони баща си и иска да играе само с мен.Не знам,защо го прави newsm78.Много ревнува ,когато си говорим ,а каквато и да е нежност между нас с баща му ,изобщо пък не допуска.Ако мъж ми ме прегърне малкия отива и почва да го бие.
Единствено ,като сме извън дома ни ,приема да сме трима .

# 21
  • Мнения: 1 336
Прекрасна тема и малко ви завидях,защото моя син не обича да сме тримата.Или гони мен и иска да играе сам с баща си или гони баща си и иска да играе само с мен.Не знам,защо го прави newsm78.Много ревнува ,когато си говорим ,а каквато и да е нежност между нас с баща му ,изобщо пък не допуска.Ако мъж ми ме прегърне малкия отива и почва да го бие.
Единствено ,като сме извън дома ни ,приема да сме трима .

Миличка, имам чувство, че описа моето дете  Shocked  Rolling Eyes Rolling Eyes няма никаква разлика...

# 22
  • Мнения: 2 090
Mila mama,EkaterinaM моето дете май и то започва да се опитва да прави такива номера,като се заиграем тримата трябва само с него да се закачаме,като се закачаме помежду си с баща му започва да тропа и да ни бута далече един от друг.Като не сме много близо обаче и цялото ни внимание е насочено към него е много щастлив JoyЕдинствено като е в голяма еуфория от някоя щура игра не му прави впечатление кой кого гушка и гъделичка Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Или гони мен и иска да играе сам с баща си или гони баща си и иска да играе само с мен.Не знам,защо го прави newsm78.Много ревнува ,когато си говорим ,а каквато и да е нежност между нас с баща му ,изобщо пък не допуска.Ако мъж ми ме прегърне малкия отива и почва да го бие.
Единствено ,като сме извън дома ни ,приема да сме трима .

И при нас го има този момент  Rolling Eyes Когато сме тримата, дъщеря ми или ми говори едновременно с баща си и в един момент се надвикваме и в къщи е като лудница или ме тегли към другата стая. Днес пък ми целуваше постоянно ръцете и ми повтаряше "Обичам те"...Явно ревнува. Когато сме навън, напоследък дребната ни кара да ходим в зоологическата градина и всяка седмица сме там. След това задължително следва пицария.

# 24
  • Мнения: 1 555
Ние когато сме четиримата... а това се случва за съжаление рядко ходим задължително или в някой парк, или пък в зоогическата градина. Иначе вкъщи рисуваме заедно, правим фигури от пластелин, редим конструктор или най-любимото на последък е да легнем на килима и да оставим децата да се катерат върху нас и да се смеят до припадък ! Няма нищо по-хубаво да си заедно с любимите си хора, сякаш времето спира !!! Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
Цялото семейство обичаме да ходим на разходки, да излизаме на двора, да ходим по екскурзии. Вкъщи рисуваме, гоним се, четем книжки, къпем бебето - малко става тясно в банята като се набутаме всички ама  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 423
Момичета,понеже няколко след мен споделяте,че и вашите дечица предпочитат да играят с родителите си поотделно,да споделя днес какво прочетох в Спок .
"Понякога дете на 2-3 години добре се разбира с всеки от родителите,но когато влезе другият, то се дразни.Това може отчасти да изразява ревност,но струва ми се,че на тази възраст,когато детето е чувствително към тиранизиране и само се стреми да се налага на другите,при появата на втория родител чувства ,че ще му бъде трудно едновременно да се справи с двама души.В този период обикновено бащата е по-нежеланият  и понякога той се чувства като че ли отхвърлен."

 Winkхитрушани малки са ни децата-разделят ни за да ни владеят Wink

# 27
  • Мнения: 1 447
Когато се съберем вечер започва едно боричкане на спалнята,играем на бати Енчо,четем приказки.
През почивните дни ходим на разходка,играем топка.Това са най-хубавите ни моменти когато сме всички заедно

# 28
  • Мнения: 1 364
Когато сме тримата боричкаме и закачаме Алекс. Понякога двамата с баща си се опитват да ме гъделичкат.
Строим нещо с конструктура, разглеждаме събраните играчки от шоколадови яйца или си лежим и си говорим..по точно Алекс разпитва Grinning

# 29
  • Мнения: 256
Не сме се забавлявали отдавна така,както вчера.Времето беше лошо и отидохме на закрито в една игрална зала с деца.Играхме билярд,джаги,боулинг.Синът ми е на 7 години и беше много щастлив,цял ден не спря да го повтаря Grinning

Общи условия

Активация на акаунт