Болки в междукрачието

  • 5 256
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Нормални са тези болки аз ги имам от началото на 9 месец Peace

# 16
  • Мнения: 256
И при мен ги има, много са гадни. Вечер се будя от тези болки. А като искам да стана, за да се разходя да ми олекне, евентуално, пъшкам като бабичка. По-гадното е, че на мъжа ми му е забавно!  Joy

# 17
  • Мнения: 1 212
Болките в срамната кост са нормални т.к плода слиза надолу и таза се разширява.

Това е причината  Peace
Имах ги и аз откъм 7 мия месец до края .
Допитах се до лекар и ми каза същото .... просто бебето започва да тежи и да си се намества по пътя си надолу
/което не е сигнал за скорошно раждане в никакъв случай, обаче  Naughty/.
Неприятно е , не е задължително , но е част от всички останали съпровождащи бременноста несгоди заедно с киселините, повръщането, спането и неспането, оттичането на глезените .... и всичко друго да не ставам многословна.
Между другото и моите кости щракаха много към края  Wink
Най ме дразнеше в тая болка при срамната кост, че ми ограничаваше движенията, затова и 7 ми месец сложих край на разходките и качих най-рязко килиграми....
Стискай зъби и търпи  Stop
Леко раждане и добри новини като му дойде времето  Grinning Peace

# 18
  • Мнения: 236
Ами то и аз това се притеснявам че ако спра разходките .....ще стана слонче.... Sad
Днес излязохме със синът ми само до магазина,който е близо до нас и така ме заболя че се уплаших че няма да мога да се прибера ,тътрех се като бабичка Shocked

# 19
  • Мнения: 1 212
Хайде   Wink .... месец и половина .... сега ще мине  Peace
Наблягай на доматки и краставички , ограничи вредните храни .
Пък и килограми се свалят след раждането !

# 20
  • София
  • Мнения: 1 946
Всички пишете, че болките се появяват при движение или в определени пози. Нормално ли е просто да има болка в срамната кост, дори при покой? Просто не мога да свържа моята с движение - постоянна е и не зависи от това дали седя, ходя или стоя права. Слава богу, не е непрекъсната. Например днес ме болеше следобяд, но сега взе да преминава.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 227
Мдаа, съвсем нормално е. И с двете ми бременности си ги имам болките в симфизата. Понякога боли здраво, но няма как. Ще се справим, малко остана до края.  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 098
При мен болките започнаха седми месец. Нормално е Peace

# 23
  • Мнения: 814
Тазът се разширява  Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Леле наистина ли са до края .......    Shocked Sad
Благодаря ти все пак

Ами така е. И аз бях много зле, кръст, таз, опашки............  ooooh! . Едва ходех. А преди като видех някоя бременна да върви леко "патешки" си казвах - " Тая пък, какво толкова се превзема, айде моля ти се........" . Най ме болеше след дълга разходка и като седнех .......  Crazy, не можех да стана  Twisted Evil . Като бабичка. Лошото е, че мен все още си ме боли тук там. Е не както през бременността, но........  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 9 973
аз също имах,но повече бяха след като родих

# 26
  • Мнения: 523
Болките в срамната кост са нормални т.к плода слиза надолу и таза се разширява.

Това е причината  Peace
Имах ги и аз откъм 7 мия месец до края .
Допитах се до лекар и ми каза същото .... просто бебето започва да тежи и да си се намества по пътя си надолу
/което не е сигнал за скорошно раждане в никакъв случай, обаче  Naughty/.
Неприятно е , не е задължително , но е част от всички останали съпровождащи бременноста несгоди заедно с киселините, повръщането, спането и неспането, оттичането на глезените .... и всичко друго да не ставам многословна.
Между другото и моите кости щракаха много към края  Wink
 
Стискай зъби и търпи  Stop
Леко раждане и добри новини като му дойде времето  Grinning Peace
  Hug Hug Hug

# 27
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Бях ги забравила тези болки.Нормално и ще минат Peace

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Нормлно е, разтягат се ставни връзки, бебето тежи.
Peace

# 29
Na 24 mart rodih moeto malko me4e!!! Poslednite 3-4 dni predi rajdaneto bolkata za koqto govori6 pri men be stanala ne4ove6ka!!! Ne mojeh da lqgam da stavam, da se ka4vam i slizam po stalbi, da hodq... Pri vsqko nepodhodq6to dvijenie o4ite mi se nasalzqvaha ot bolka... Dokato izka4a stalbite na 6einovo pred vhoda vih kato ku4e... Gospodi kak bole6e!!!! A termina mi be6e 12 april!!! Ne mojeh da si predstavq kak 6te iz4akam do togava s tezi bolki!!! Po vreme na samoto rajdane poiskah epiduralna upoika, koqto se bie v grabna4niq stalb. Za celta trqbva6e da se obarna na edna strana i da se sviq v embrionalna poza. Ne me pitaite kak go napravih, kato se ima predvid, 4e v sa6toto vreme te4aha besni kontrakcii, a i samoto postavqne na upoikata e dosta....nepriqtni4ko!!!!
    Minaha 2 sedmici ot rajdaneto - vse o6te hodq kato patica i spq samo po grab!!! Nabolqva me no tova koeto izpitvam sega e samo malka, malka 4asti4ka ot bolkata, predi da rodq!!! Sled rajdaneto vednaga me pratiha na rengen!!! Diagnozata be: UMERENO RAZTEGNATA SIMFIZA! Kazaha mi da si kupq lasti4en kolan, koito da ne svalqm ot dupeto si. Ve4e 2 sedmici go nosq po4ti non-stop, dori spq s nego i mislq, 4e ako ne be6e kolana 6tqh da se ma4a mnogo pove4e!! No se 4udq koga li 6te otmine bolkata savsem, koga li 6te moga pak da spq na edna strana i 6te moga da hodq bez da se klatu6kam kato patka?

Leko bremeneene!!! Dano ne stanat bolkite ti kato moite, ne go pojelavam na nikogo!!!

Общи условия

Активация на акаунт