Веселите МАРТЕНИЧКИ гушкат братчета, сестрички

  • 31 003
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Джони, в интерес на истината аз с очите си не съм го видяла да гълта тази част. Беше с гръб към мен и с лице към Теди. Теди показа точно как я е глътнал. Тя самата извика, че я е глътнал и аз на втората секунда му бръкнах в устата. Нямаше нищо. Свирката, откъдето е тази част обаче беше в ръката му и частта липсваше. Преровихме всичко наоколо и не я открихме никъде. А няма къде да се затрие, защото там е циментова площадка с парапет. Има само една маса и 2-3 стола. Бърках да гледам дори вътре в играчките с по-големи дупки, да не би да е там. Нямаше я. Просто изчезна. Иначе той картофи яде здраво, ама резултатът засега е нулев. Поне си ака нормално - по 2-3 пъти дневно. Направо незнам вече какво да правя.  ooooh! Сега като отидем ще направим още едно щателно търсене, но не само на площадката и около нея, а и на целия двор.  ooooh!

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Това имах предвид - претърсете основно наоколо, защото и аз бях сигурна, че Веско глътна парчето Лего и на момента бърках в устичката, че чак го одрасках  Embarassed Но се оказа, че незнайно как е излязло от устичката за щастие. Дано и при вас е станало нещо подобно  Praynig
А иначе - чакане му е майката и щателно преровяне на материал Wink Само не губи самообладание  Hug

# 257
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Мммдааа,  Thinking След вчерашния ентусиазъм по повод началото на учебната година в детската градина, днес поехме натам с уговорката: "Нали няма да спя следобед там?" А дано да е инцидентно, че ако трябва пак да се адаптираме като миналата година, не ми се мисли.  ooooh!

# 258
  • Мнения: 2 910
Зузи, честита ти сладка първокласничка  bouquet

Ех, Лулумба, много неприятна случка сте имали това лято Sad. Така се надявам Саши да не е глътнал все пак свирката и да не се стига до оперативна намеса. Мога да си представя как ти се е свило сърцето Confused

Марти тръгна с голям кеф на ДГ, даже разказва на племенника ми, който е на 3г. как нямало нищо страшно, че на детската било много хубаво и да не плачка. Засега я води и взима от там мъжа ми, та разчитам на подробности от него, но съм сигурна, че не разпитва, както правех аз учителките, че някои неща го питам и той не може да ми отговори. Менюто също не чете и Марти само му прави забележки, че трябва да й го чете всяка сутрин Grinning, за да знае тя след това как да оговаря на моите въпроси Mr. Green Засега всичко е нормално, даже не очаквах такава адаптация наново от нея.

# 259
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Засега с детската градина нещата са наред. Явно вчера е било инцидентно подмятането. Днес ще имаме родителска среща и ще разбера туй-онуй и от учителките, че тия дни само майка ми я води и прибира, понеже аз тичам след терминатора нон-стоп. Grinning
Хей, щях да забравя - ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, КОИТО НОСЯТ КРАСИВИТЕ ИМЕНА СОФИЯ, ВЯРА, НАДЕЖДА И ЛЮБОВ!

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Честито и от мен да днес празнуващите   bouquet Щастие, здраве и късмет желая Laughing

Алекс от три дни е на ДГ - сутрин доста мрънка, даже днес се гонихме из апартамента  Mr. Green нооооооооооо няма къде да ходи... Кофти само, че снощи му се запуши нослето, но смятам ,че е нормално след 3мес. ваканция. Дано го овладеем бързичко  Wink

Зузи как е първолачката? С желание ли ходи?
Моят  големия - се кефи тотално , но все пак са само 2 дни на у-ще hahaha

Рени - браво на Марти - друго си е момиченце, виж как обръща внимание на всичко. А Алекс едвам си спомня какво е ял и два дена все ми повтаря, че яли "червена мандичка с оранжеви моркови" Joy

По тоя повод си спомням, че братовчедка ми като беше малка и всеки ден като я питахме "Какво ядохте днес в ДГ" и тя всеки ден казваше "Упа, пот, сам" - в превот СУПА, КОМПОТ и САЛАМ  bowuu Остана си семейна смешка и досега  Joy

# 261
  • Мнения: 301
Здравейте и от мен  Hug
Миранда е доста изплашена,притеснена,но и силно впечатлена от госпожата и децата.
Вече си имаме приятелка в класа.
Аз съм във шок немога да се справям нещо.
Съдомиялната ми е на ремонт нямам вода ,само в банята на душ панела.
УЖАС Е
Немога да измия и една чиния без да мъкна с кофата вода
А като оправя и другите неща готвене ,пране ,писане на домашни ,приготвяне на дрехи за утрешния ден и още други глупости.Незнам за мен не остава никакво време.
Лягам вечер късно,сутрин ставам рано да приготвям закуската  ooooh!
Марти взе да не ме слуша за всичко като му кажа ми казва"няма",а като му се скарам почва да плаче и баща му се притичва "нямала съм подход към детето да не го разревавам"
Направо ми иде  smile3511   smile3514
Хайде да не ви зареждам с моята отрицателна енергия
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И ОТ МЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ
МНОГО ЗДРАВЕ И УСПЕХИ НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЯ


# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Мдаааааааа Зузи - добре дошла в отбора  Hug изобщо не се притеснявай всеки септември е така - до две седмици ще свикнеш и ще си нагласите задълженията и отговорностите...но не е лесно с ученик, никак.

# 263
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Зузи, дано по-лесно се наредят нещата и работата да тръгне като по масло. А иначе с две деца наистина си е голяма олелия. Сега го осъзнавам, след като проходи и малкия. Ама пък е по-весело. Grinning

# 264
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Zuzi, дръж фронта. И това ще премине, ще дойдат други по-спокойни периоди, и водата, и миялната ще се оправят  Simple Smile
Какво стана с глътнатата част, lulumba?
Ние не сме спирали градината през лятото, освен за 1 седмица ремонт, но след всички заместнички и смесени групи, нашият обяви, че не искал да ходи, докато не се върнат старите г-жи. А те ще се сменят, не били на постоянен договор, и... Персоналът в градината казва, "о, децата са толкова адаптивни", но ще видим, още не са дошли новите. Аз си открадвам време да търся детски лампи и се чудя защо има толкова малък избор на плафони с детски мотиви. Ако сте срещали нещо интересно, пишете.

# 265
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Малина, няма нищо ново с погълнатото. Продължава да си ака редовно, но не и онова, което всички очакваме. Confused С избора на детска лампа още не сме се сблъсквани, понеже Теди спи в стаята при баба си и е в заварено положение, а Сашко е при нас, тоест пак заварено положение. Като станат малко по-големи, сигурно ще им направим нашата стая на детска, а къде ще ходим ние с татито незнам. Или в хола на дивана, или ще преустройваме някак кухнята. Тя поне не е малка. Ще видим де, има време. Thinking

# 266
  • Мнения: 301
malina_m след дълго лутане ние решихме лампата за детската стая да не е с детски мотив а просто цветна. http://www.zuzym.snimka.bg/album.php?album_id=207689&pid=7677028
 JoyСамо да кажа,че на 20 ден бях просто легнала на леглото и в един момент си помислих че това е друга лампа.Та тя беше станала ЧИСТО БЯЛА .Без да съм я чистила още .http://www.zuzym.snimka.bg/album.php?album_id=207689&pid=4892315
Цитат
Мдаааааааа Зузи - добре дошла в отбора  
Благодаря добре заварила  Hug
Цитат
Зузи, дано по-лесно се наредят нещата и работата да тръгне като по масло
Ох дано  Praynig
Цитат
Zuzi, дръж фронта
Опитвам се ама нещо не ми издържат нервите вече

# 267
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Родителската среща мина. Пак се скарахме за парите и то защото същите 2 или 3 майки отново направиха проблем. Едната си била записала детето на общинска градина, за да не дава пари за нищо и точка по въпроса. Ама трябвало за тетрадки по математика и родна реч - не я интересува, стигало й детето да има покрив, храна и да си играе под надзор. А това, че обучението е задължително - пак не я интересува. Няма да купува моливи, тетрадки, блокчета за рисуване и т.н. и това е положението. Ако някой иска - да купи на детето й, тя пари за такива "простотии" не дава Crossing Arms В крайна сметка се разбрахме специално тя и другите две майки да дадат на два пъти парите, ако им тежи. Другите веднага се съгласиха. Въпросната мама заяви, че първият транш ще го даде, но вторият да го чакаме напролет и това е. А като извади портмонето да брои се оказа, че има такава пачка вътре, каквато аз не съм виждала отдавна накуп и то от едри банкноти. И други родители се опулиха, а тя се тросна, че с тия пари трябвало храна да купува за домашните. Ег...ти яденето, ег..ти ящните хора. То казарма да бяха, пак щяха да се озорят. Twisted Evil Ей, много се ядосвам на такива хора. Не за друго, ами защото в крайна сметка всичко това го правим за децата. Нашите имат всеки месец театрално представление в градината. Което струва 2 лв. Тя не дава пари за такова нещо, защото детето нямало нужда от подобни тъпизми. И понеже учителките няма как да го оставят сам само в стаята, го вземат с групата и му плащат те билетчето. И така цяла година. Направо нямам думи.  #Crazy
Оф, много се ядосах.  ooooh! Иначе нашата госпожица тази година е неузнаваема: ядяла, била кротка, спокойна, послушна, рисувала тихично, абе по едно време реших, че за друго дете направо говорят.  Mr. Green Нищо де, тя като се върне, наваксва с дивотии.  Mr. Green

# 268
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Ей, ама никакви ви няма.  Crossing Arms Ние се каним утре пак да заминаваме на село, че там било над 20 градуса и слънчево. Но ще стоим този път по-малко - до края на месеца, защото все пак Теди е на градина и не е хубаво прекалено да отсъства. Иначе аз тази година я записах на две извънкласни занимания - освен любимия й от миналата година модерен балет, ще ходи и на таекуондо. Незнам дали ще й хареса, но момчето, което води курса е много свестно и много сериозно се занимава с децата. Пък й енергия ще изразходва.  Mr. Green Ако толкова не й хареса, втората половина на годината ще се откажем и няма да ходи. Надявам се обаче да остане доволна.  Друго от нас ново няма. А, забравих - всеки ден избира нов тоалет, кипри се, а там като отидела се въртяла с роклите и сама се възхищавала от себе си, разказаха учителките. Бре, взе да става много суетна нещо.  Mr. Green Със Саши новини няма - глътнатото се губи някъде по трасето и не излиза. Ох, сега като отидем там, пак ще преровим всичко, пък дано се окаже, че първият път не сме го видели. Това е засега от нас.

# 269
  • Мнения: 410
Хей,
ето ни и нас.
Няколко думички...
В Сряда ще вадим 3та сливица. Перди 10тина дена се размина, че го нахапа комар ли, какво и направи алергична реакция.

Виждам тръгвате на ДГ.
Ние заради операцийката вероятно до средата на Октомври няма да отидем, но така илииначе се бавят с ремонта и за сега ще почват след 1 седмица.

Общи условия

Активация на акаунт