Веселите МАРТЕНИЧКИ гушкат братчета, сестрички

  • 30 997
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Зузи, ама и вашето една каръкщина. ooooh! Добре, че малката муцунка вече е по-добре. На Великден ще си наваксате за всички празници. Една огроооомна прегръдка от нас.  Hug И чакаме снимки от кръщенето.
Кали, да я разстреляш на място тая Мазнейкова.  #2gunfire Искай си парите обратно задължително. Това е най-малкото, което може да направи тя в тоя случай. Хич не се притеснявай, ами директно си ги поискай. Не ги е заслужила, а пък на теб добре ще ти дойдат сега. Като знам как до последно работеше, за да плащаш на скапаната й клиника.  Twisted Evil
Рени, хайде дано бебокът те изненада малко по-рано, че като вземе да тежи наистина не е работа. Питаш ли ме мен как ми тежеше през юли баш в най-големите жеги. Добре поне, че точно като раждах се случи малко по-прохладно времето, че незнам иначе как щях да издържа. Thinking
Фифи, лазарката е чудесна.  Peace
Джони, браво на момчетата!  Peace
Тетка, приятно изкарване във Видин.  Heart Eyes
Нашата ваканция мина много хубаво. Ама като прочетох за патилата на Кали, така се ядосах, че забравих да кажа как сме изкарали. Пътуването ни мина много леко - Сашко спа през целия път (много си хареса новото столче Grinning), а Теди случи на огромна компания на магистралния Макдоналдс край Пазарджик и се наигра на воля. Адаптацията на малкия с новото място и новото легло също мина супер леко, чак неочаквано леко. Времето там беше прекрасно - слънце на воля. По цял ден бяхме боси и по къс ръкав, докато в цяла България се сипеха дъждове. Както казва чичо ми, там е друга България. За децата най-голямата радост беше, че са по цял ден на двора, а сутрин ги събуждаха песните на птичките. Сашко както беше спрял да яде и спи, там прояде и започна да спи отново нормално. Е, имахме и мноооого работа покрай къщата и двора - все пак не сме ходили от една година и трябваше да се оправи всичко, но успяхме да свършим даже повече от предвиденото. Добре обаче, че ни дойдоха помощници - леля ми и чичо ми от Варна. Иначе нямаше да успеем. Най-голямата полза от всичко обаче беше друга. Денят преди да тръгнем обратно за София, ми звънна една от учителките на Теди, за да ме предупреди да не я водя в градината. В групата им пламнала скарлатина. Та покрай пътуването ни се размина скарлатината. А Теди още не ходи на градина, ще отиде чак на 7 май, понеже сега излизат във ваканция. Абе на нея специално й се очертава доста голяма ваканция, ще видим как ще тръгне през май.  Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 2 846
Здравейте, момичета! Отдавна не съм се вясвала, но много работа, много нещо, кърмене, търчане насам-натам и не насмогвам понякога. Ние сме добре с изключение на това, че май бебето има АБКМ, но това не е болка за умиране.

Кали, съжалявам за патилата ти, но сега мога да кажа, че винаги съм била уверена, че в България не бива да се ражда в частна клиника. Все още по-надеждни са държавните и общинските болници и ги препоръчвам горещо на всички, на които им предстои раждане. Нито по отношение на специалисти, нито по отношение на техника дори частните болници не са на добро ниво, така че не се изненадвам от това, което ти се е случило. Нищо, важното е, че всичко е зад гърба ти. Сега се надявам да си добре - ти и бебо също. Hug

А ето ви и снимки на Лили, която още не съм ви показала:

http://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE& … amp;USER_ID=16502

А това е една снимка на Ивета още от РД, но все пак е сравнително прясна:


http://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE& … amp;USER_ID=16502

# 62
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Клер,  Hug Малката е голям бонбон. А Ивето е толкова пораснала. Чудни хубавици си имаш. Peace Като записвате кандидат-зетьовете за Лили да ни имате предвид, ей.  Grinning А снимките са направо фантастични.  smile3501 Гласувах за нея, но нямах време да прочета за какво точно е конкурса. Я, разкажи.  Grinning

# 63
  • Мнения: 83
Аз да ви се оплача Иви пак е болна с кашлица и успявам да я прилъжа само с проспан и то смесен със саностол или боза,друго нищо не иска.Кажете някакви илачи за влажна кашлица.А и на всичкото отгоре и в понеделник ще се местим и стягам багажи,няма къде да се стъпи Rolling Eyes

# 64
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Фифи, не се сещам нищо в момента. Аз обикновено давам Саностол за подсилване на организма. А, сега се сетих - правя и една смес с мед. Половин бурканче от детска храна с мед се разбърква с чаена лъжичка сода за хляб. Сместа побелява и леко "кипва". От нея се дава по една лъжичка щом се сетите - може и по 20 пъти дневно, може и по 5, но да не са по-малко от 5, за да има ефект. Не е гадно на вкус, малко е особено само.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Фифи - много неприятно стечение детенце болно и местене Sad Аз също тази година за пръв път разбрах що е кашлица - отвратително. Дано се справите, че като помня при нас как беше - с дни се влачеше проклетата кашлица. Аз давах също проспан + Умкалор. Имуностимулант на капки.

Лулумба - голям късмет сте изкарали с времето през почивката Peace чудничко - тъкмо децата са се наиграли на чист въздух. Искат ли пак Laughing

Клер - Лили е очарователна Heart Eyes Как издържаш и не си и изяла бузките доскега  newsm78 Прииска ми се да я гушна през монитора Laughing
А Ивета сърдита ли е на снимката или просто така е кръстена самата фотография?
Много професионални снимки ви е избарала Додо, а ще ходатайстваш ли и нас да ни снима някога като се срещнем из България?  Praynig
АБКМ - да не е алергия към белтъка на млякото? Как го установихте? И какви симптоми има Лили?

Кали - днес е петък - успех с разговорите  Peace И дано скоро се похвалиш, че всичко е вече забравено Peace

Вчера боядисахме яйцата аз и двамата мъжкари Laughing Не очаквах да се справим толкова добра  Wink
Алекс помагаше и изобщо не пречеше , както очаквах. Имаме само 5 поражения от изпуснати яйца, но това е най-малкия дерт.
За първи път направихме яйцата по три технологии. Едноцветни с лепенки Спондж Боб, другите със термосвиваемите фолия също Спондж Боб и последните със седефените бои - станаха уникални  Mr. Green Лелииииииииииииии как се поФалих bowuu
Ми така де - до сега все с баба си ги провиха, това ни е първото съвместно вапцане тримата Mr. Green Обикновено, аз извеждах Алекс да не пречи, а свеки и баткото боядисваха, затова съм толкова доволна  Grinning

Весели празници ви желая на всички, че не зная дали ще се навъртам зад компа   bouquet

# 66
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ И СВЕТЪЛ ВЕЛИКДЕН НА ВСИЧКИ!!!

# 67
  • Мнения: 2 910
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ!!!
МНОГО ЗДРАВЕ, БЛАГОПОЛУЧИЕ, РАЗБИРАТЕЛСТВО И ЩАСТИЕ ЗА ВСИЧКИ НИ!!!

# 68
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ! ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И БЛАГОДАТ НА ВСИЧКИ И СЕМЕЙСТВАТА!

# 69
  • Мнения: 301
ВО ИСТИНА ВОСКРЕСЕ!!! И ОТ МЕН МНОГО ЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ И ГОЛЕМИ И
МАЛКИ

# 70
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Момичета, пожелавам ви весело изкарване и на следващите празници. Ние утре отново заминаваме за около седмица и ще се върнем след Гергьовден. Да поздравя предварително именниците!   bouquet  bouquet  bouquet

# 71
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Здравейте момичета,
аз чета за пръв път от доста време и останах като зашеметена от патилата на Кали.
Мила Кали, честита ти радост.   bouquet Да ти е жив и здрав малкият сладур, да е винаги заобиколен от много любов! А за твоите патила просто не знам какво да кажа - смаяна съм Crazy Пиши дали си се срещнала с Мазнейкова и какъв е резултата от срещата.

Моя дребосък е добре. Сега е командирован при баба и дядо за една седмица и е много щастлив, а ние с мъжа ми се радваме на краткия си ергенски живот Laughing

Пожелавам ви слънчеви почивни дни изпълнени с много приятни емоции!

# 72
  • Мнения: 322
Здравейте Hug
Ние вчера благополучно се завърнахме от ВИДИН.Изкарахмеси страхотно времето беше много хубаво по 2 пъти на ден се разхождахме в градската гадина във ВИДИН.
Днес и вчера разопоковах багажа пуснах 2 перални и изпрахме количката на САШЕТО,че на нищо не приличаше.
Утре сме на сватба та днес по този случай ходих да се разкрасявам и си  купих 2 блузки. newsm03

# 73
  • Мнения: 2 751
Сигурно всички сте заминали нанякъде  Grinning
Ние с това бебе...няма мърдане  Crazy Кало от 1 седмица е със сополи, и май и Мишо прихвана днес  Sick Потече му малко нослето и няколко пъти се изкашля  Shocked Дано е нещо временно  Praynig

Пиши дали си се срещнала с Мазнейкова и какъв е резултата от срещата.
Какъв да е...никакъв  #2gunfire #2gunfire #2gunfireНе ми се говори за това повече, че полудявам  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Изми си ръцете по всички параграфи. Просто....теглих им майната и чертата на всичко и това е  Close
Иглата си е още в мен. Чакаме си да поизлезе малко, че иначе трябва да ме режат много навътре  Sick
Поне засега не ме боли  Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 2 846
Ох, най-сетне намерих време да пиша, че покрай тия празници никаква ме няма - да ви кажа, почивам си повече като е работен денят! Rolling Eyes

Кали, всеки път като те чета, ме хваща адски яд на тия безотговорници и направо не знам какво да ти кажа! Кой и къде ще ти вади иглата?

За нас какво да кажа - от купони и гости нямам време за почивка. Отгоре на всичко все кърмя, добре че поне вечерното предпоследно хранене вече го направих изцяло на каша, че поне тогава да отдъхвам. Ивка е добре, но съвсем е пощуряла, както не ходи на детска, че да си изразходва там енергията. Друго засега няма.

Общи условия

Активация на акаунт