Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 6

  • 16 850
  • 256
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 291
Калинка ако имаш кърма няма проблем да им я носиш ,но аз нямах чак на 4 ден ми прокапа малко иначе ги хранят с АМ нутрилон
ние почнахме коликите още не са така силни но проблакват и се свиват Sad през тия празници никой не дойде да ни види още не са идвали на консултация
много не искат и да сучат но аз се изцеждам и дохранвам с АМ
ако имате още ? няма проблем ако мога ще отговоря
лека и се пазете Hug

# 166
  • Софето
  • Мнения: 622
ЧЕСТИТО на новите мами  baloni!
kaka Maya ти си почти на края  Grinning, как се чувстваш?
Ние сме добре, но едната бебка толкова ниско ме рита от 2-3 дни че имам чувство че ще излезе Confused.

# 167
  • Мнения: 291

Момичета да ви почерпя за здравето на моето момченце Simple Smile) днес Жоро е именник

# 168
  • Мнения: 212
ЧЕСТИТ ИМЕННИК НА МАМА plampetq !!!   bouquet  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ КОИТО ИМАТ ПОВОД ЗА ПРАЗНИК В ТОЗИ ПРЕКРАСЕН ДЕН !!!!



*MALENA   Simple Smile какво да ти кажа, освен че се чуствам огрооомнаааа и се движа като товарен влак- вече тръпна в очакване и броя дните, но съм малко или повече по спокойна че съм устискала до сега Simple Smile

# 169
  • Мнения: 152
Честито на всички именници днес и специално на малкия Жорко на мама плампетя!!!

# 170
  • Мнения: 306


djini_selena, ако не се лъжа д-р Александров ти следи бременността. При него ли си решила да раждаш и дали вече си уговорила нещо с него?

По принцип имам желание да раждам естествено / дай Боже, всичко да е наред /. Бебките са вече с главата надолу и според док има малка вероятност да се преместят. С никой друг не съм се уговаряла и доколкото разбрах от Александров, като ще е нормално няма нужда да се записвам във ВИП, а направо като почнат болките мога направо да отида там. На въпроса ми, какво ще правим, ако е заето и няма места - ми отговори, че все ще намерят къде да ме настанят. Така или иначе няма как да се запиша, като не знам кога ще почне раждането.
Иначе докторката от консултацията, тя изражда в Майчин дом, ми каза че съм луда с близначета да искам да родя нормално и ме навива за секцио. Като естествено се натиска тя да го направи. Така или иначе имам доверие на Александров, пък и съм му пациентка от много време - благодарение на него съм бременна, така че ще го слушам и както каже, така ще е. Имам още време, надявам се, да мисля какво ще правя. Иначе впечатленията ми от него са, че не те навива изкуствено за секцио, ако няма нужда. Все пак съм раждала веднъж и то без проблеми и се надявам Praynig Praynig Praynig и сега да е така. Говорили сме с него и е съгласен да се ангажира с раждането, като не сме уточнявали подробности. Аз честно казано още се чудя, и майка ми ме навива за секцио, че по-лесно да мине.  newsm78 newsm78 newsm78


Много целувки и от мен на малкия Жоро на Плампетя, по случай именния му ден!!! Kissing Heart И на малката му сестричка! Two Hearts

# 171
  • Мнения: 238
Djini_selena, не се притеснявай да родиш близнаци нормално. Много ми е чудна тази твоя лекарка newsm78. При мен до 7-мия месец едната бебка беше нагоре и пак докторите ми казваха, че няма проблем да си родя нормално.  За мой късмет в началото на осмия се превъртя и тя и тогава изобщо отпадна дилемата нормално или секцио.
Близнаците обикновено се раждат по-дребнички, освен това на теб ти е второ раждане и знаеш какво да очакваш  Peace
Моето раждане започна в 2:00 часа с изтичане на водите и в 5:54 излезе едната, а в 6:00 другата. Имам два вътрешни шева и то май не бяха много наложителни. В 8:00 вече бях на крак и отидох да си видя бебоците в интензивния сектор.
При второто раждане се възстанових много по-бързо от първия път  Peace
Каквото и да решиш ти пожелавам леко раждане и големи бебоци на финала!  bouquet

# 172
  • София
  • Мнения: 1 711
Честит имен ден на малкия Жорко на мама Плампетя! Да е жив и здрав и да расте много щастлив!  Hug

Честито и на всички които празнуват днес!   bouquet

# 173
  • Мнения: 46
В тази темичка съм пропуснала да се запиша, правя го сега. Simple Smile
Чакам близначета през август, ще ме приемете ли в отбора на близнашките мами?

Djini_selena, лекарката ти май че си търси клиентела за секцио. Пълни глупости са, че близнаци се раждали само с операция. Ако има медицински показания, ще те срежат и без да го планираш предварително. Аз съм твърдо за нормалното раждане и за себе си нямам съмнения как искам да родя, дано всичко бъде наред.


Честито на всички, които празнуват Гергьовден!  bouquet

# 174
  • Мнения: 4 589
Привет и от мен. И аз тихичко да се запиша в тази тема. Живот и здраве ще ставам мама на близнаци декември месец. Имам още дълъг път да извървя. Заченах при д-р Стаменов, с ИКСИ и съм много щастлива.

Късмет на всички

# 175
  • Мнения: 1 209
Хайде като сме започнали в тази прекрасна темичка с новите попълнения да се запиша и аз  Joy

Здравейте бъдещи, а някои и настоящи близнашки мамчета  newsm51

Дано да приемате нови попълнения във вашите редици, защото смятаме съвсем скоро всички от проблемното да сме тук...

Пожеавам на всички бременелки една много лека и изпълнена само с положителни емоции и мисли бременност.

За протокола термина ми е на  02.12.2008 г.

Приятна вечер  Hug
 

# 176
  • Мнения: 1 069
Еми, Ники, Верич, добре дошли сред нас  Hug Hug Hug - лека и безпроблемна бременност и здрави бебчета ви желая на финала  welcome welcome  welcome

ДжиниHug Hug Hug Деската (DessyJ) роди близнаците по 3 кг и отгоре и двамата - нормално раждане... Пиши й ако имаш въпроси - много е отзивчива

# 177
  • Софето
  • Мнения: 622
Добре дошли на новите мами  Grinning, пожелавам успех и здрави бебчета на края.
Ние днес бяхме на последната ФМ при Марков, с бебките всичко е наред, вече са около 1кг  Grinning.  Но шийката се е скъсила до 1,8  Cry, не знам колко ще устискам още, но ще направя всичко възможно да си ги износя максимално. Утре сигурно ще ме сложат на системи (не са ми много ясни тези неща) и дано се оправят нещата  Praynig.

# 178
  • Мнения: 6 206
Момичета, извинявайте, прибързах малко да се включа във вашата тема, пусти мерак!  Simple Smile
Едното бебче се изгуби. Другото е ок, но няма да са близнаци.
Извинявайте, че ви натоварвам с такива неща, просто исках да се отпиша. Simple Smile
Пожелавам на всички ви леко раждане, много двойно щастие! Heart Eyes
И никога не се знае какво може да ми поднесе съдбата - може следващия път пак тук да се наредя.

# 179
  • Мнения: 3 638
Каспър,  Hug Hug Hug За жалост се случва бременността да започне като двойна и след това да стане единична. При всички случаи успешна бременност по-нататък и здраво и голямо бебче накрая!

Добре дошли и на новите бъдещи мами!   bouquet

За нормалното раждане и аз потвърждавам с личен пример, че е възможно  Flutter Ако бебетата са разположени добре и няма други усложнения не би трябвало да има проблем. Аз лично се водех от принципа, че секциото си е все пак коремна операция и ако не е наложителна защо трябва да прибягвам до нея, след като природата се е погрижила всичко да може да протече по нормален път  Peace

Общи условия

Активация на акаунт