Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 6

  • 16 822
  • 256
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 069
Хайде двойни и тройни бременелки да започнем нова тема.

Аз видях вече щъркелче - нека то ни донесе бум от пролетни бебета!

 

Ето и какво показва нашата анкета досега. До момента очакваме:

- 6 двойки момченца                                       

- 12 двойки момиченца                                     

- 15 двойки момиченце и момченце         

-8 двойки, които още крият пола си               

- 1 тройка, на мама Velizaria                           
                                                                 
                                   А сега ето и нашите термини и дати на раждане по ред на очакваните бебета  Wink

01.01.2008г.  - МЕЛ                           -Стилян и Ивелина
27.01.2008г. -Zoq(19.02)             -Александра и Велизара
30.01.2008г. - mimozka23(19.02)   -Станимир и Мартин
31.01.2008г. - rumialka(27.02)      -Кристина и Силвена
02.02.2008г. -бубето 29(24.02)   -Вяра и Велизара
12.02.2008г.  -stefffiii(12.03)           -Виктория и Михаил
25.02.2008г.  -dobi_sh(11.03)      -Георги и Ивайла
03.03.2008г.  - slonchetka(13.04) -Панайот и Михаела
08.03.2008г.  - ilenze(18.04)         -Димитър и Елица
13.03.2008г.  - aniji(25.03)           -Джоузеф Андрю и Кейт Луиз
24.03.2008г.  -ani-r (11.05)           -Иво и Петя
26.03.2008г.  -мим4о (13.04)       -Андрея и Ненчо
26.03.2008г. -*vera (15.04)        - съкровище и съкровище
02.04.2008г.  - hrispi  (29.04)       -Изабела и Киара
07.04.2008г.  - Lale32  (22.05)     -Георги и Тереза
09.04.2008г.  - avalena(26.05)     -Паола и Екатерина
24.04.2008 г. - fruit  (16.05)         -Дани и Тони
25.04.2008г.  - plampetq (15.05) -Георги и Цвети
16.05.2008г.   - kaka Maya (04.06) -Александър и Антония

25.12.2007г.  - viki_79                      -
20.02.2008г.  -Veni_Bo                     -
14.03.2008г.  -PEPI 78                     -
23.03.2008г  -DolceVita                    -
17.05.2008г.  - galla99                    -
18.06.2008г.  -Аниto                        -
20.06.2008г. - zornica_t                  -  
30.06.2008г. - ole                            -  
08.07.2008г.  -6milianka                -
11.07.2008г.  - djini_selena           -
18.07.2008г.  - ninii                        -
01.08.2008г.   - velizaria                 -
03.08.2008 г.  -feli4e                      -
04.08.2008г.   - *MALENA                -  
14.08.2008г.   - kalu                        -
16.08.2008г.   - elissa                      -
19.08.2008г.  - Калинка Малинкова-  
22.08.2008г.  - karameleno_momi4e_  -  
28.08.2008г.   -magy_m78               -  
02.10.2008г.   -sunny78                  -
04.11.2008г.   -  mismi                     -
02.12.2008г.   - Veri4                       -


Линк към предишните темички:

Ще имам близнаци! Тема с продължение....
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 2
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 3
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 4
Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 5

Ето и линк към бебешката тема

Бебешка близнашка тема VI

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 12:51 от Double with Cream

# 1
  • Мнения: 152
Честито на мама Вера, за хубавите големи бебочета!!!   bouquet Hug
Момичета, ние почваме ремонт от днес и най- вероятно няма да се появявам около седмица поне! Желая на всички много усмивки и хубави емоции!  Hug Heart Eyes Grinning
 

# 2
  • Мнения: 291
ето ме и мен в новата темичка:)
Нели благодаря ти отново Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 80
Честито на мама Вера да са й живи и здрави бебоците! Hug

# 4
  • Мнения: 1 174
И от мен честито на мама Вера,много големи бебоци!На всички бременелки успех!

# 5
  • Мнения: 306
Аз нали вече рядко влизам, защото лежа, чак сега видях новината за бебчетата на Хриспи и Верчето.

Честито на новите мами!!! Да са живи и здрави бебчовците за радост и гордост на мама и тати!!!
smile3525 smile3525 smile3525


Дай Боже, всички да устискаме до финала и да се радваме на здрави и весели бебчета!!! Praynig Praynig Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 415
Честити рожби на Верчето   bouquet Големи бебенца е отгледала  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 154
 Hug Честито на мама Вера!!!
Честита нова темичка,да се напълни
бързо,бързо с много двойни и тройни
мами и здрави бебета!!!

Нели,благодаря за темичката!!! Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 711
Честита нова тема и честити бебчета на мама Вера. Да са й живи и здрави и много да я радват!  Hug

# 9
  • Мнения: 139
Честито на мам Вера да я радват много малките сладурковци. И честита тема.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 025
Вера, честито и от нас! Да сте всички мнооооого здрави, весели и радостни   bouquet


Ани, разбрах, че малките са още в болница, а теб са те изписали - така ли е? Къде са те? Дано много скоро да се гушкате всички вкъщи!

# 11
  • Мнения: 212
мерси на Нели за темичката  Hug Hug Hug

ЧЕСТИТО НА МАМА ВЕРЧЕ !!!! СА ДА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ТРИМАТА Simple Smile АМА ТЯ МАМА- ГЕРОИНЯ Simple Smile

# 12
  • Мнения: 517
Честито и от мен, мамо Верче...
Каква прекрасна новина За големи, отгледани бебоци  Hug Simple Smile Да са ви живи и Здрави и много радост да ви носят   bouquet  bouquet  bouquet

А аЗ вчера направих бъбречна криЗа и прекарах ността отново в болницата. Слава Богу, болката престана иЗведнъж след около 8 часа. РаЗминах се с катетъра...

Лека вечер...

# 13
  • Мнения: 1 069
Леле, Лаленце, не така - радвам се че си се разминала. Пази се, ти си точно на финала. Хайде, повече да не ти се налага да влизаш в болница, освен при раждането  Hug Hug Hug

# 14
Честито на мама Вера-много здраве на бебчетата и да носят радост на близките.  smile3525

# 15
  • Мнения: 291
Имаме си още 2 бебета!!!
Днес Лале 32 роди Георги 2450гр, 47,5 см  и  Тереза 2108гр, 46,5см

# 16
  • София
  • Мнения: 80
Честито на мама Лале 32!!! Да са й живи и здрави Георги и Тереза! smile3501 baloni

# 17
  • София
  • Мнения: 1 025
Хей, виж ти изненада - вчера във форума, днеска вече с цели 2 бебета  Laughing

Лаленце, да са ти честити, здрави, с апетит към хубавите неща в живота.   bouquet   bouquet   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 895
Добре дошли на бял свят на Георги и Тереза! Лаленце, много щастливи мигове с рожбите ти ти желая  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 165
Честити бебенца на мама lale32!   bouquet

Бързо възстановяване и леко гледане на бебоците! Да са здрави и щастливи!   Hug

# 20
  • Мнения: 431
Честито на новите двойни мами- Вера и Лале!
Да са им живи и здрави рожбичките!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 414
lale32 ЧЕСТИТО много здраве и щастие!

# 22
  • Софето
  • Мнения: 622
ЧЕСТИТО МАМО ЛАЛЕ!
Здраве, щастие и късмет на цялото семейство !
На малките душици - незабравимо детство !

# 23
  • Мнения: 212
Честито на  Лале 32!!! Да са й живи и здрави рожбите Георги и Тереза!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 711
Каква изненада Simple Smile Лале честити рожби! Да са живи, здрави и да имат най-прекрасното детство.  bouquet

# 25
  • Мнения: 139
Вера, честито и от нас! Да сте всички мнооооого здрави, весели и радостни   bouquet


Ани, разбрах, че малките са още в болница, а теб са те изписали - така ли е? Къде са те? Дано много скоро да се гушкате всички вкъщи!

Здравейте и от мен. Честито на мам лале да са живи и здрави бебоците. Да мен ме изписаха а децата са в 1-ва градска  София. Чул те господ скоро да са си  нас,че много ни е мъчно без тях.

# 26
  • Мнения: 1 174
Честито и от мен на мама Лале,да са живи и здрави малките бебоци!
Ани,нека пораснат малко бебоците ,после ще имате време мнооогооо да им се радвате Hug

# 27
  • Мнения: 1 069
Лелеееееее, Лаленцето ме изненада приятно. Да са живи и здрави Георги и Тереза. Много радост да носят!

Ани, не се притеснявай. На моя приятелка близнаците точно преди 2 седмици ги изписаха от Първа градска в София. Много добре се грижат за децата. Всичко ще е наред - ще видиш. Знам че притеснението е голямо, но понякога няма друг начин.

# 28
  • Мнения: 154
 Grinning Честити рожби на мама Лале,
да са ви живи и здрави и
много да ви радват!!!

# 29
  • София
  • Мнения: 415
Честито на мама Lale   bouquet! Да са и живи и здрави мъниците  Simple Smile

# 30
Колко много бебета!!! Честито и браво на мамите Вера и Лале Hug Two Hearts
Да са им живи и здрави рожбите, да ги радват и да растат обичани!
Новата темичка май се напълни с хубави новини, очакваме още... Grinning

# 31
  • Мнения: 139
Лелеееееее, Лаленцето ме изненада приятно. Да са живи и здрави Георги и Тереза. Много радост да носят!

Ани, не се притеснявай. На моя приятелка близнаците точно преди 2 седмици ги изписаха от Първа градска в София. Много добре се грижат за децата. Всичко ще е наред - ще видиш. Знам че притеснението е голямо, но понякога няма друг начин.

Нели искам да те попитам на тази твоята приятелка на колко килограма и изписаха дацата. Че на нас всеки различно ни казва на колко килограма ще ги изпишат.

# 32
  • Мнения: 1 895
ani-r, моята девойчица също беше там преди почти 6 години. Казаха, че ще я пуснат на 2500, но я прибрахме на 2350-2400 някъде, защото прецениха, че е стабилизирана и наддава добре Peace Успех и дано скоро си ги вземеш мъниците у дома Laughing

# 33
  • Мнения: 1 069
Нели искам да те попитам на тази твоята приятелка на колко килограма и изписаха дацата. Че на нас всеки различно ни казва на колко килограма ще ги изпишат.

Креми вече ти е отговорила, но и аз да се включа. Митето го изписаха някъде към 2500гр, Любче по-раничко 2300гр, защото вървеше добре и им трябваха леглата. Изписаха ги обаче не заедно, а с 10дни разлика. Те се родиха по 1300гр и 1350гр. Единият го изписаха на 7-ми март, другият на 18-ти.

Просто неонатолозите ще преценят според състоянието на децата кога да ги изпишат. Моя Любчо се роди 2500, и го изписаха 2300  Hug Hug Hug Всичко ще е наред

# 34
  • Мнения: 6
Ще имам близнаци! Термина ми е на 18.07.08 Най вероятно са моми4ета Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 1 711
ninii , добре дошла  Hug Лека и безпроблемна бременност ти пожелаваме.

# 36
  • Мнения: 139
Ето ме и мен отново с лоши новини и още повече се вая какво да правя. Днес ми съобщиха че и Петя вече е заразена не ми дадоха точна информация от къде е дошла само ми казаха че при такива деца винаги се е получавала. При тях била добра хигиената и децата а пристигнали така от окръжна аз и викам а до сега защо не сте ми казали това а тя док. ми вика ами ние ви казвахме че са добре за да не се притеснявате. Няма страшно ще се оправят децата ви. Питам я аз за килограмите Иво е 2190 той е качил което е добре но Петя днес е 2140 спаднала е което ме притесни. Питах също кога ще ми ги изпишат първо ми казаха да постоят още 10 дена после ми каза поне да направят 2200 2300. Ходи ги разбери какво става.

# 37
  • Софето
  • Мнения: 622
Нини добре дошла  Hug.
Ани стискаме палци за твоите душици, дано скоро си ги вземете  Praynig.

# 38
  • Мнения: 291
ninii добре дошла мила при нас Hug желая ти леко бременеене
ani-r мила знам че искаш да си гушнеш бебките но нека да се погрижат добре за тях в болницата Hug
не се притеснявай там са в добри ръце

# 39
  • София
  • Мнения: 1 728
Ани, разбирам те, голям спек е, ама това е.
По-добре в болницата, там ги наблюдават, има много лекари и много се грижат за тях....
И нашето едното бебе лежа цял месец в болница. Имаше недоразвит бял дроб, после инфекция и пневмония, даваха му много различни антибиотици, без да знаят кой как ще му повлияе. Всеки ден таткото ходеше да му дават инфо и чаках на тръни да ми се обади да ми каже как е детето.
Понякога инфекция получава вторият близнак, ако са родени нормално, той поема от околоплодните води и оттам идва инфекцията. Освен това, не е тайна, че във всяка болница си има някакви инфекции - вътреболнични - които се лепват на най-слабичките бебета....
Бебетата са жилави, не се притеснявай, всичко ще е ОК!
Стискаме ти палци, повтаряй си, че по-добре да са в болницата колкото се може по-дълго, за да се стабилизират максимално.

# 40
  • Мнения: 3 638
Честито на мама Вера и на Лаленце! Бързо възстановяване и много да ги радват бебчетата!

Май бебоците на Лале са родени на моя рожден ден, много се радвам Flutter

Ани, дано скоро гушкаш твоите малки душички  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 803
Честито на Лале , да са и живи издрави Георги и Тереза   bouquet  bouquet  bouquet
ninii добре дошла сред нас  Hug Hug Hug
ani-r и аз съм чувала добри неща за Първа градска, на док. Ранкова и се носи славата, че има програма с която много бързо ги стабилизира и захранва, с което постигат бързо желаното тегло. Узи е минала по този път и много точно го е казала. Няма да цитирам. С пожелания всичко да е ОК  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 152
Привет, момичета! Няма ме няколко дни и тук се напълнило с бебечета и мами!
Честито на Лаленцето! Много щастие и желая с бебенцата, да растат бързо! ч Hug
Добре дошла на ninii! Леко бременеене!  Hug
Ние продължаваме с ремонта, уж 1 стая, а всичко е надолу с главата, пълен хаос!! Гледам да помагам с каквото мога, но ме боли коремчето и не ми дават много да се бъркам.
Хубав ден на всички! Simple Smile

# 43
  • Мнения: 143
NellyDi, iskam da te popitam v koi mesec rodi tvoite mazleta, 4e sa bili tolkova kilogrami. Mnogo se pritesniavam ot prezdevremenno razdane. Utre pak sam na lekar i dano ve4e mi kazat kakvi 6te sa moite beb4eta.

# 44
  • Мнения: 1 069
NellyDi, iskam da te popitam v koi mesec rodi tvoite mazleta, 4e sa bili tolkova kilogrami. Mnogo se pritesniavam ot prezdevremenno razdane. Utre pak sam na lekar i dano ve4e mi kazat kakvi 6te sa moite beb4eta.

Маги, не мисли такива неща предварително. Моите се родиха в 37-ма г.с.(3050гр и 2500гр), а малките близнаци, за които разказвах на Ани са на моя приятелка и се родиха в 31-32-ра г.с. Но всичко е наред и вече са си в къщи, понеже най-скоро са ги изписали от 1-ва градска за това я успокоявам.  Hug Hug Hug

Важно е да почиваш и да не се наторварваш. Ти в коя седмица си? При кой лекар, от къде си? Кога ти е терминът? Разкажи малко повечко!

Добре дошла и на мама НИНИ -  welcome

# 45
  • Мнения: 212
ох тва с килограмите и на мен ми е голям дерт.... някой знае ли тайна за повишаването им? newsm78
.. на бебетата имам предвид

# 46
  • Мнения: 3 638
ох тва с килограмите и на мен ми е голям дерт.... някой знае ли тайна за повишаването им? newsm78
.. на бебетата имам предвид

Пълноценна храна с много протеини - поне 2 пъти на ден трябва да се ядат богати на протеин храни - месо, риба, мляко, яйца, боб, и т.н. (добър източник е и фастъченото масло)  Също зеленчуци и плодове за витамините. Няма смисъл от сладки работи, солетки и т.н.  Naughty Трябва да се приемат от 500 до 1000 калории на ден в провече от една нормална диета.

# 47
  • Мнения: 291
ох на мен ми е ясно какво да ям ама риба необичам ,месото също много много го недолюбвам Sad( ще видим след няколко дена колко кг. съм ги направила:)
сина ми го родих в 42г.с 4 кг  Praynig малките да са поне 2500кг неискам повече и разбира се да са здравички
Ама вие къде сте няколко дена  newsm78 явно сте го удари ли на разходки и почивки:))

# 48
  • Мнения: 306
Аз съм го ударила на лежане, даже и на компа не стоя, че ме е страх, защото много ми е напрегнат корема. Само от време на време влизам, за да следя новините. Другата седмица и ние, живот и здраве почваме да ремонтираме стаята за бебчетата. Ама мъжо трябва да се оправя сам, защото аз не мога да му помагам. Ама трябва да се дотътря поне до магазина да си избера завеси и постелки, щото му нямам вяра на Любимия Mr. Green

Защо не ми излизат лентичките не знам newsm78

# 49
  • Софето
  • Мнения: 622
Мамчета настоящи и бъдещи при вас как протече бременността. Кога започнаха контракциите, влизали ли сте в болница за задържане в кой месец, кога започна да ви става много тежко....
Мисля че усещам само едната бебка (тази която е ниско долу) но не съм сигурна в това  Confused, понякога направо подкача или се обръща нещо такова, дали е нормално това?

# 50
  • Мнения: 154
Мамчета настоящи и бъдещи при вас как протече бременността. Кога започнаха контракциите, влизали ли сте в болница за задържане в кой месец, кога започна да ви става много тежко....
Мисля че усещам само едната бебка (тази която е ниско долу) но не съм сигурна в това  Confused, понякога направо подкача или се обръща нещо такова, дали е нормално това?
На първата част от въпроса не мога да ти отговоря,защото за сега удържам фронта,вярно с доста лежане и хапове.Тежко започна да ми става към края на шестия месец.Първата контракция полечих в началото на петия.
За усещането на бебетата,аз също усещам момченцето,то е отдолу.И си прави едни салта Laughing
Момата много по-рядко.Тя пък ми опира в ребрата!Питах док.,той каза да не се шашкам,че е
нормално.Така че Малена спокойно и дано всичко ни е наред до вълнуващата среща!!!

# 51
  • Мнения: 291
аз контракции нямам нито съм лежала в болница и лекарства ме съм пила
само антибиотик за ангината в 7 мия месец и малко желязо за ниския хемоглобин
да чукам на дърво но тая бременостт я изкарах добре много по добре от първата(гадене до последно ,непоносимост към храни,лежах за задържане във 2 месец с разкритие и накрая 10 ден лежах пак но тоя път не искаше да се ражда бебетото  бях с термин 15.02 а родих на 3.03)абе доста тежка бременостт беше с голям риск
сега вече почнаха да ми се подуват краката и да се изморявам по бързо но явно е от тежеста вече
така че Малена всичко минава отминава и остават само хубавите неща от бремеността Hug
желая на всяка бременна да има моята бременост и спокойствие от все сърце

# 52
  • Мнения: 212
*MALENA   при мен да ти кажа лежането ми го наложиха от самото начало - незнам защо  newsm78....
в болница влизах 2 пъти за по 1 седмица- веднъж в началото на четвъртия и втория път в седмия.... ама се надявам да устискам още малко поне 1 месец.... Praynig Praynig Praynig  сега пия 1 шепа хапчета и не смея да мръдна никъде, но ако тва е цената....
но това съвсем не означава че и при теб ще има проблеми. от сърце ти желая да не ти се случват подобни неща  Hug
а за усеещането... и аз съм имала подобни мисли но се оказва в последствие че всичко е наред , просто така са заставали бебетата че на мен ми се струва че само 1 рита, така че не се притеснявай - сигурна съм че всичко ще е наред  Hug

# 53
  • Мнения: 517
Благодаря на всички За поЗдравите, от днес съм у дома, мъниците са в детската болница, но скоро сте си ги приберем. Сте раЗкаЗвам, момичета. Иначе бебоците са хубави, Здрави и въобсте сме много стастливи Grinning

# 54
  • Мнения: 154
Браво за хубавите новини Лаленце!!! Grinning
Пожелавам ви скоро да сте заедно четиримата
вкъщи и да се гушкате!!! Hug

# 55
  • Мнения: 212
Lale32  браво на вас Simple Smile  Hug Hug Hug много ви се радвам   bouquet

айде дано скоро сте всички в къщи  Hug

# 56
  • Мнения: 306
Момичета, помагайте! Дъщеря ми се разболя от вирусен конюнктивит в училище и сега се заразих от нея. Още не съм ходила на лекар, но на нейните лекарства пишеше, че не стават за бременни, а и нейната лекарка ни предупреди да се пазя да не се разболея. Да ама конюнктивита е много заразени и не се опазих Sad Знаете ли нещо по въпроса?

# 57
  • Мнения: 1 069
Джини, Влади ми донесе преди месец вирусния конюктивит от градината. Слагах капки ТОБРЕКС и се оправихме. На тях пише, че не се дават на деца под 2 години, но педиатърката каза, че няма с какво да се оправим друго и че много често пишат такива неща по листовките само като предпазна мярка. Отиди на лекар и питай

Иначе най-безобидния начин за спасяване на твоето положение е промивки на очите с преварена вода и отвара от лайка  Peace Капките, които можеш да ползваш като бременна са Офталмосептонекс.  Задължително питай лекаря си дори и по телефона за Тобрекс-а

# 58
  • Мнения: 291
не ми се смей Джини но малкия се беше заразил и го оправих ме с кърма:)
една приятелка с бебче която кърмеше ми го оправи за 2 дена с кърмата църкаше му в очичките:) Hug
Лаленце добре си дошла и много се радвам че бебките са добре  bouquet

# 59
  • Мнения: 306
Плампетя, не се смея. Знам, че кърмата може да помогне, но за жалост няма кого да помоля Cry

И аз много се радвам, че на Лаленцето, бебенцата са добре. Дано скоро да са си в къщи!  bouquet

# 60
  • Мнения: 152
Добре дошла, Лаленце!  Hug Дано скоро и бебенцата да си дойдат у дома!
Джини, ако познаваш лекар , който се занимава с хомеопатия се консултирай с него, сигурна съм, че има подходящи хапчета. Моята джипка се занимава с хомеопатия и колкото и да не им се вярва на повечето хора- тези неща помагат! Бях се разболяла преди 2 седмици- грип, мн. зле бях и само за 4 дни с хомеопатични хапчета и вече нищо ми няма! Успех и да се пазиш!  Hug

# 61
  • Мнения: 291
Джини как си?
аз днес влязах в 9 месец newsm44 до тук устисках  Praynig моля се да издържа и до плановото секцио другата седмица и разбира се да имам здрави и големички бебенца:)
готова съм за болницата с багажа дори си взех и кремче за гърдите ако АЙЛА чете да ми каже как да го използвам и кога:))
ами това е момичета от мен пожелайте ми успех и стискайте палци Hug

# 62
  • Мнения: 152
Плампетя, браво- ти си герой!  Hug Лежи и почивай сега, вижда му се края вече! Стискам палци всичко да е наред и да се похвалиш с най- хубавите здрави и големи бебоци!!!  Praynig

# 63
  • Мнения: 154
Пламтея, Успех ти пожелавам от сърце,стискам палци да издържите с твойта
банда и всичко да е наред!!! Hug

# 64
  • Мнения: 3 638
Плампетя, браво и от мен! Чакаме те с хубави новини, да знаеш  Hug Не съм Аила, но за кремчето ще се опитам да ти кажа  Wink Трябва ти само ако ти се разранят гърдите, например, иначе не трябва да се мажеш за подготовка за кърменето. Дано бебоците се родят големички и настоявай колкото се може по-бързо да ти ги дадат за кърмене, така ще засучат хубаво и може и въобще да не ти се разранят зърната  Simple Smile Иначе на мен много ми помагаше да ги намажа с малко кърма след кърменето, чудодейна е!

Лаленце, добре завърнала се вече мама  Hug Hug Предполагам, че раждането е минало успешно щом вече си си вкъщи, дано скоро гушкаш малките мишленца!  Heart Eyes

Джини, за конюктивит знам много драстичен метод, от 3-те години, през които живях в Африка. Капе се капчица лимон в окото, доста е неприятно, но минава страшно бързо!

# 65
  • Мнения: 1 895
ЧРД,  Велизария! Здраве и спокойствие ти желая и един троен подарък след няколко месеца  bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 80
Много, много благодаря! Пожелявам на всички бъдещи и настоящи мами много, много здраве за тях и техните дечица! Много усмивки и приятни емоции! Hug

В понеделник бях на ФМ при д-р Марков, според който чакаме две девойки и един кавалер  newsm68 А аз единствено искам да ги износя максимално много и да се родят живи и здрави!

Поздрави на всички мами и приемете една виртуална торта от мен с най-добри пожелания! [img Hands Clap  party023  Gift

# 67
  • Мнения: 154
 nbirthday и от мен Велизария!!!
Да си живи и здрава и много обичана!!!
Честити розови панделки и сини пантофки!!
Ще ти стискам палци, и ти желая  всичко да е наред
с теб и бебоците!!!
Весел празник!!! Hug

# 68
  • Мнения: 212
velizaria   newsm59  bigdance2 Tada бъди здрава и обичана

# 69
  • София
  • Мнения: 3 414
velizaria ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Упорито стискам палци за тримата бебоци,да вземеш да ни се обадиш и да ни помахаш през балкона Wink Дано се сетиш коя съм

# 70
  • София
  • Мнения: 80
velizaria ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Упорито стискам палци за тримата бебоци,да вземеш да ни се обадиш и да ни помахаш през балкона Wink Дано се сетиш коя съм

Благодаря Гоца за пожеланието, ама не сещам коя си, я ме подсети  Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 415
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , Велизария! Пожелавам само приятни емоции през бремеността и после три прекрасни бебока   babyuu

# 72
  • София
  • Мнения: 3 414
Ива с близнаците на др Семерджиева,на Мая приятелката

# 73
  • Мнения: 291

честит рожден ден велизария,желая ти лека бременност и на финала здрави бебчета!!!!

# 74
  • Мнения: 4 307
Честит рожден ден, Велизария!    bouquet  bouquet  bouquet
Леко протичане на бременността и здрави, хубави дечица!

В понеделник бях на ФМ при д-р Марков, според който чакаме две девойки и един кавалер  newsm68 А аз единствено искам да ги износя максимално много и да се родят живи и здрави!

... без да искам да обидя някого, но много се радвам, че не е истина вариантът с "трите пишки" Wink

Моите котенца са с колики и плачкат много често. Тъкмо ги нахраня и след това започват да плачат, толкова сърцераздирателно Confused Гушкаме се, топлим коремчетата, капки... но явно трябва да си  минем през такъв период.

# 75
  • Софето
  • Мнения: 622
Велизария  newsm59...
Прекрасна комбинация две момичета и едно момче. Винаги съм си мечтала за това, за сега се движим по план  Wink.

# 76
  • Мнения: 143
Аз съм едва 21 седм. и много се притеснявам как ще иэдържим. Още не е решено дали да ми правят серклаж, на края на месеца ме вика лекаря да прецени как е с лекарстватал Но не е ли късно эа него, пък и ме е страх, че той допълнително ще раздразни матката и ще ми предизвика контр. При вас как беше? Аэ започнах да ходя при Матеев от Окръжна в Пловдив, иначе съм от Карлово.

# 77
  • Мнения: 306
И от мен ЧРД на Велизария. Поздрави за успешната тройна комбинация  smile3501 Много целувки и здрави бебчета  love001  love001  love001

На каката конюнктивита се оправя от капките. Аз май се подобрявам, слава Богу без лекарства - да чукна на дърво!

Радвам се че Верчето пак е на линия. Плампетя щом устиска до тука си герой. Желая ти леко и безпроблемно раждане.  smile3525

# 78
  • Мнения: 152
Първо - Добре завърнала се на Вера!  Hug  bouquet Да растете здрави и красиви!
Второ -  newsm59  party023 на Велизариа!!! Честито и успех до финала!  Hug  bouquet
И трето, да изклюкаря аз тука , че Кака ви Мая днес взе наградата на еврофутбол за най- голямо коремче с близнаци!!!  Hug Sunglasses Много беше сладка!!!
Джини, оздравявай по- бързо!   bouquet

# 79
  • София
  • Мнения: 80
Много, много ви благодаря момичета!  Hug Hug Hug

Добре дошла на мама Вера да са й живи и здрави бебчетата и бързо да отминат коликите!

# 80
  • Мнения: 3 638
ЧРД Велизария!  nbirthday Колко е специално да празнуваш 4 в едно!   Wink

Добре завърнала се, Верче Hug Да ви минават бързо коликите!  Praynig Имай предвид, че привечер бебчовците доста често плачат и от преумора и нервност, не само от колики   Sad
 

# 81
  • София
  • Мнения: 1 711
Честит рожден ден Велизария! Страхотна комбинация Simple Smile Дано доктора да е видял добре и да се запази така до самия край. Много успехи и най-хубавите и големи бебчета   bouquet

# 82
  • Мнения: 1 069
Велизария, честит рожден ден и от мен! Много радост ти желая - честито за хубавата новина. Всичко ще е наред - стискаме палци

Верче, добре завърнала се - нацелувай малките!

# 83
  • Мнения: 1 165
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, velizaria! Много здраве и щастие!

vera*, хайде в близнашката тема  Wink!

# 84
  • Мнения: 238
Момичета, да се похваля  Grinning
Моите бебета не дочакаха Май месец и вече съм мама на две принцеси - Паола (2 кг) и Екатерина (1,850 кг).  newsm06.
Родиха се на 09.04. и сега малко ще постоят в болницата за съжаление, но дано това да ни е голямото премеждие за следващите години  Peace

Специални благодарности на неонатологичния екип на Токуда, който се грижи за тях - сега на тях разчитаме!   smile3525

# 85
  • Мнения: 152
ЧЕСТИТИ ПРИНЦЕСКИ, АВАЛЕНА!!!   bouquet ДА РАСТАТ БЪРЗО И СКОРО ДА СЕ ГУШКАТЕ У ДОМА!  Hug

# 86
  • Софето
  • Мнения: 622
Честито мамо Авалена !
Нека усмивките им, озарява всеки Ваш ден !
Смеха им да не спира. Прекрасни мигове Ви желая !
Здраве, щастие и късмет на цялото семейство !
На малките принцеси - незабравимо детство !

# 87
Честити слънчица Авалена! Нека греят и растат здрави бебчетата! На родителите - много търпение и любов! Да сте живи и здрави всички и да се радвате взаимно! Flowers Sunflower

С малко закъснение ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЕЛИЗАРИЯ ! bdbaloni
Поздрави и от мен за новината и за страхотната комбинация! Бъди здрава и дано устискаш докрай!   bouquet

# 88
Честито мама Avalena, нека бързичко да растата бебките и ти желая радост и спокойствие.
аз пропуснах няколко дни-защото вече два месеца се разправям с майстори и още не му се вижда края-а съм сама-таткото ни е в чужбина.
Много хубави новини-поздравления на всички нови майки-при нас май не се дочакват термините Rolling Eyes
Можете да ме запишете  видяха се отново  две момиченца, по 442 и 445грама, всичко ни е в норма.

# 89
  • София
  • Мнения: 80
Честито на мама Авалена да са й живи и здрави принцеските  newsm06 и скоро да се гушкат в къщи!   261uu

# 90
  • Мнения: 154
 Grinning Честити рожби мамо Авалена!!!
Да са ви живи и здрави принцеските
и много да ви радват!!!
Ние бяхме в Токуда в понеделник на предродилна
консултация и се срещнахме и с д-р Масларска от
неонантологията,страхотна жена.Тя ни каза  че се грижат
за близначета в момента,сигурно за вашите рожби е ставало въпрос!
Дано скоро се гушкате с бебките вкъщи!!!

# 91
  • Мнения: 306
Честито и от мен на новата мама Авалена. Дай Боже бебките да растат силни и здрави и скоро да се гушкате у дома!!!   love001

# 92
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен в тази темичка!

# 93
  • Мнения: 11
Честото и от мен на Авалена.Да растат здрави и много да ви радват малките кукли...
Аз как съм пропуснала да отбележа,че очаквам 2 момченца,  но то е защото влизам все набързо и само чета, а не пиша...
Малко ми остава...и все си мисля, че ще мога да се справя с 2 бебета наведнъж, но кой зная какви изненади ни очакват...Ако някоя близнашка мама има желание,моля да сподели малко опит...  newsm78
Стискам палци на всички, на които предстои раждане - да мине "по мед и масло".

# 94
  • Мнения: 11
МАМА НАДИ , здравей! Добре дошла!

# 95
  • Мнения: 238
Благодаря ви за добрите пожелания!  Hug
Да, ole, за нашите бебета става дума и наистина мога да кажа, че се грижат прекрасно за тях.  Peace Само суперлативи мога да кажа за целия екип в неонатологията и специално за д-р Масларска  Peace

# 96
  • Мнения: 154
Авалена, с много любов говореше д-р Масларска за бебчетата! Hug
Наистина са в добри ръце!още веднъж ви желая скоро да сте вкъщи четирима!!!

# 97
  • Мнения: 291

честити рожбички авалена,живи и здравички и скоро да са при теб да ги гушкаш!!!!

# 98
  • Мнения: 143
Честито на мама Авалена! Много щастие с малките бебки! Нели, запишете ни и нас- и нашите са две моми. Днес вече се показаха и двете.

# 99
  • Мнения: 1 069
АВАЛЕНА, честити рожби! Да са ти живи и здрави и бързо да си ги приберете!

МАМА НАДИ
, добре дошла. Ще напишеш ли повече за себе си - термина и евентуално пола на бебетата и каквото се сетиш и искаш да споделиш с нас!

magy_m78Hug Hug Hug Хихихихи още моми за моите момци  Wink Wink Wink

# 100
  • Мнения: 212
добро утро мами Simple Smile

avalena    ЧЕСТИТО ТИ РОЖБИ! ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И БЪРЗО НА ПОРАСТВАТ ЧЕ ДА ИМ СЕ РАДВАТЕ В КЪЩИ  Hug

# 101
  • Мнения: 143
Нели, ще се радвам на такава оправна сватя като теб. Нека ги устискам докрай пък колко му е да се сватосаме. Нашите батковци не искаха момичета, но и те и таткото ще трябва да свикнат.

# 102
  • Мнения: 291

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!!!

# 103
  • Мнения: 1 069


Честит имен ден на всички ЦВЕТЯ и всеки, който си има ЦВЕТЕНЦЕ в къщи! Да са ви честити имената

# 104
  • Мнения: 212
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ - ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ В КЪЩИ Simple Smile

# 105
  • Мнения: 291
да ви се оплача лепнах хрема а след няколко дена ми е секциото newsm45 newsm17 дано не ми го отложат

# 106
  • Мнения: 517
Честито на мама Авалена и от мен   bouquet  bouquet  bouquet Да растат Здрави и красиви госпожиците...
Много, много се Зарадвах.

plampetq, не се притеснявай, тук това не е причина За отлагане, предполагам, че и в БГ е така...
Стискам палци много силно.

Фата, радвам се, че съм родила на твоя рожден ден, имам една позната родена на 7. април, докторския празник  Laughing, добър и положителен човек...

Днес влизам в болницата при моите мъници, трябва да се адаптираме един към друг преди да ги изпишат... Wink. Младежът осте не се е научил да Засмуква и хапва нормално, това ми е една от Задачите. Иначе са в добра форма и двамата  Hug
 

# 107
  • Мнения: 4 307
plampetq, няма да те отложат, но взимай обезателно мерки. Капки можеш да капеш, вече си в края на бременността и няма опастност за бебенцата. В ТК за малка инфекция /грип, настинка, хрема/ на майката и тя и бебенцата бяха на антибиотици. При нас също беше така, макар аз да нямах никакви оплаквания.
Lale32, това е чудесна новина! Като ги нагушкаш, ще видиш че няма да имаш търпение час по-скоро да си се приберете тримата в къщи /вече поотделно Wink/.
Моите от вчера тренират за една игра "Кой повече ще опиша мама, докато му сменя памперса?". Младежът е по-предсказуем, обаче тя доста изненади ми прави. И винаги чакат да ги почистя и да сложа новия слой крем и тогава действат, хитрушите ми те Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 108
  • Мнения: 291
ВЕРА как са мъниците имат ли още силни колики:( как се казват бебешоците?!?

# 109
  • Мнения: 238
lale32, страхотна практика имат при вас!  Peace
Тук май никой няма да отдели време бебетата да свикнат с майката, а направо ще ги изпишат.  Sad Мен, ако трябва да съм честна, много ме плаши точно този момент, въпреки че ми е второ раждане. До сега не съм имала възможност даже да ги пипна камо ли нещо повече   Sad

# 110
  • ВАРНА
  • Мнения: 156
след няколко дена ми е секциото newsm45 newsm17 дано не ми го отложат

Пети,  успех ти желая и стискам палци всичко да е наред!!! Praynig

# 111
  • Мнения: 3 638
Честито на мама Авалена за двете принцески! Скоро да се гушкате!   newsm51

Лале 32, да знаеш, много се радвам, че си имам две сладки близначета, родени на моя рожден ден  Heart Eyes Да те слушкат много малките овнета, пък да му мислим ние мамите как ще се справяме с тези огнени зодии - моите са две лъвици  Flutter Дано скоро се приберете вкъщи и малкия мъж да се научи да как да действа с гърдите  Wink

Плампетя, кога точно ти е секциото, да ти стискаме палци?  Hug Hug

# 112
  • Мнения: 291
сън не ме хваща на 25.04 ми е секциото
утре заминавам за варна  Praynigвсичко да е наред и с малките да се приберем живи и здрави
нашето тати си идва на 25 и е тук само 20 дена дано може да се нарадва на мъниците иначе ще ги види чак на лято Sad
Пожелавам на всички успех а на мен ми стискайте палци Hug

# 113
  • София
  • Мнения: 1 025
Успех, Плампетя! Да знаеш, че ще мислим за вас Simple Smile Всичко ще е наред! Чакаме да се върнеш с най-добрите новини!  Hug

# 114
  • Мнения: 152
Plampetq, успех! Стискам палци всичко да мине добре! И да се обадиш, като си вече в кондиция и си нагушкаш бебчетата!  Hug Hug Hug

# 115
  • София
  • Мнения: 1 711
Plampetq, стискаме палци всичко да бъде наред. Чакаме те в блзнашката тема  Hug  Hug Hug

# 116
  • Мнения: 154
Още едни палци и от мен!!!
Пожелавам ти всичко да мине леко
и безпроблемно!!! Hug

# 117
  • Мнения: 3 638
Плампетя, най-сърдечни пожелания за леко и успешно раждане и чакаме с нетърпение голямата новина!  fingerscrossed fingerscrossed Да знаеш, че всички сме с теб!

и не се мъчи с безсънни нощи, че сега ти е паднало да си поспиш добре за последно   Wink

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 18:50 от fata morgana

# 118
  • София
  • Мнения: 415
Plampetq, стискам палци всичко да е наред и приятна среща с бебоците  Heart Eyes

# 119
  • Мнения: 3 638
Варненките бързо да си признаят кои са тези бременни близнашки мами, дето обират наградите на Еврофутбол и после ги пишат на първа страница на БГ-мамма  Grinning

И снимки искаме-е-е-е-е  Flutter

# 120
  • Мнения: 152
Хихихииииииии, ама аз вече издадох! Wink  Кака Мая е едната   bouquet , а другата съм аз.  Blush  Другите 2 мацки не ги познавам, а и не са споменати поименно! Sunglasses  Но снимки нямам, защото забравих да взема фотоапарат!  Party

Последна редакция: пт, 25 апр 2008, 08:52 от 6milianka

# 121
  • Мнения: 212
къде къде пише? аз нищо не съм видяла  newsm78

6milianka   а ти защо не се обади като си ме разпознала?

как ли е минало днес със Plampetq? дано вече си имаме 2 нови здрави бебчета  smile3504 smile3504

# 122
  • Мнения: 152
Кака Мая, бях в другия край на залата с една тумба юлски мамчета и накрая те изгубих от поглед докато се изнесем .  Hug
И сега НОВИНАТА НА ДЕНЯ!!!
Плампетя е станала мама на 2 бебока днес! Момъкът е 3100 (или 3200, не запомних, защото много се развълнувах  Blush ) , а мацката 2350 и са я извадили първа!   bouquet Hug Бебчетата и мама са добре, но още не ги е виждала.  Heart Eyes

# 123
  • Мнения: 154
 Grinning Е супер!!!
Честити рожби на мама Пламтея,
да са живи и здрави и много хубави моменти
оттук насетне!!!

# 124
  • София
  • Мнения: 1 711
Много хубава новина! Честито на мама и да се радва много на едни прекрасни, сладки бебенца! Бързо възстановяване и я чакаме в близнашата тема   bouquet Hug

# 125
  • София
  • Мнения: 415
Да са и честити па Плампетя рожбите   bouquet! Бързо възстановяване и прибиране у дома.

# 126
  • Мнения: 1 069
Цял ден я мислих - да са й живи и здрави и много щастливи цялото семейство. На Петенцето бързо възстановяване

# 127
  • Мнения: 3 638
Честито на Плампетя за прекрасните бебчета! Много щастие в семейството и бързо възстановяване!

newsm51 stork-boy stork-girl  newsm51
 

# 128
  • Мнения: 152
Момичета , вижте какво изшпионирах в темата на майските мамчета, където имаме още една близнашка майка- Фруит!
ЕТО БЪРЗАТ,БЪРЗАТ ЩЪРКЕЛИТЕ - АМА СА ДВА И С ПО ДВЕ БЕБЕТА И ЗАТОВА СЕ ЗАБАВИХА smile3535 smile3535
ВЧЕРА,24.04.08, FRUIT Е РОДИЛА ДВЕ МОМЧЕТА-ДВЕ БРАТЛЕТА,ИМЕНАТА НЕ СА УТОЧНЕНИ ОЩЕ,НО ПЪК МОМЧЕТАТА СА ГОЛЕЕМИ- 3300 И 3200!!!! newsm10
ДНЕС ,25.04.2008, МАМА ПЛАМЕНА - PLAMPETQ - РОДИ ГЕОРГИ - ГОЛЯМ ЮНАК 3200 Г И ЦВЕТИ -МАЛКО ЦВЕТЕ - 2350 Г С ПЛАНОВО СЕКЦИО И ОБЩА УПОЙКА,МИНАЛО ДОБРЕ И ВЕЧЕ В 13 ЧАСА ЗВУЧЕШЕ ДОБРЕ ПО ТЕЛЕФОНА
Да са и честити  на Фруит малките юнаци!  Heart Eyes  bouquet

# 129
  • ВАРНА
  • Мнения: 156
Пети, честитооооооо!!! Hug

# 130
  • Мнения: 212
аз нещо не мога пак да спя....

ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ МАМИ! МОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ!
 


БРАВОООО  smile3501 smile3501 smile3501 ЧЕСТИТО НА МАМА Plampetq И FRUIT!!!  newsm51 smile3525 ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖБИТЕ И МНОГО ДА ГИ РАДВАТ. КАКЪВ ПО ХУБАВ ПОДАРЪК ЗА ВЕЛИКДЕН  smile3501 newsm44 newsm68

# 131
  • Мнения: 154
аз нещо не мога пак да спя....
Sad и аз съм като теб,по цяла нощ бродя,ужас

Христос Воскресе!!!Пожелаваме ви
много здраве,мир в сърцата и топлина в душата!!!
хубав празник на всички!!!

# 132
  • Мнения: 1 069
ВОИСТИНА ВОСКРЕСЕ!

ЧЕСТИТО ВЪСКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО И ОТ МЕН МОМИЧЕТА, ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО СВЕТЛИНА  В ДУШИТЕ И ОБИЧ В СЪРЦАТА!

# 133
Честито мамчета за големите бебенца,
да сте здрави и благословенни с Великден- към  всички Христос Въскресе !

# 134
  • Мнения: 306
Да са живи и здрави мама Плампетя и малките Георги и Цвети. Да растат весели и послушни, да радват мама и татко!!![/color] smile3501 smile3501 smile3501

# 135
  • Мнения: 1 895
Честити рожби на Племпетя и Fruit! Леко и с радост да си ги отгледат  bouquet  bouquet

# 136
Какъв по-голям подарък за една майка са двете й рожби за такъв светъл празник!
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА ПЛАМПЕТЯ И FRUIT !!! ДА СА ЗДРАВИ И ДОБРИЧКИ, ДА ВИ НОСЯТ САМО РАДОСТ И ЩАСТИЕ!

# 137
  • Мнения: 6 206
Момичета, здравейте, включвам се при вас - вече на втори преглед се виждат две човечета. Терминът ми е 3-декември.
Разбира се все още риск има голям, но днес им чух сърчицата и на двете.  Simple Smile

# 138
  • Мнения: 1 174
Каспър, добре дошла HugСтискам палци всичко да  е ок! Peace

# 139
  • София
  • Мнения: 1 711
Каспър, добре дошла! Дано всичко да е наред и да се наслаждаваш на една прекрасна бременност! Hug

# 140
  • Мнения: 1 165
Честито на новите мами! Нека са им здрави бебоците, да ги радват и да си ги гледат с много обич и нежност!
Каспър, добре дошла! Радвам се, че се увеличаваме, направо сме си истинско нашествие  Wink!
На теб това ще ти е второ раждане ли? Браво, ако е така! А пък щом си и от Пловдив, супееееееер!
Весели празници на всички! А на все още бременните момичета, но напреднали, да почиват повече Peace! Прегръдки!

# 141
  • Мнения: 1 895
Каспър, добре дошла HugМного се радвам да те видя тук. Лека бременност.

# 142
  • София
  • Мнения: 3 414
Каспър  Hug

# 143
  • Мнения: 152
Каспър, добре дошла в отбора!  Hug И лекои бременеене!  bouquet

# 144
Привет на Каспър и от мен  Hug   Радвам се се се увеличаваме  Laughing Wink
Лека бременност ти желая.

# 145
  • Мнения: 212
Каспър добре дошла сред нас  Hug леко бременеене ти желая и прекрасни здрави бебоци на финала   bouquet

# 146
  • Мнения: 291
ето ме и мен вече мама на 3 сладурчета Цвети е 43см.-2350  роди се в 10.00,Георги 49 см-3200кг 10.05ч. за сега сме здрави и щастливи:)
доста бързо се възтанових.Желая   много късмет ,здрави бебчета на бъдещите майчета ,няма нищо страшно (както си мислех)
Щастлива съм:)))
целувки на всички Hug Hug
Креми прати ми на лични паролата и адреса на албумчето да кача малко снимки

# 147
  • Мнения: 3 638
Плампетя, много се радвам, че всички сте добре!  Hug Щом и във форума пишеш вече да не те мислиме  Wink Много целувки на малките душички и на баткото Heart Eyes И чакаме снимкитеееееееее.............

Каспър, добре дошла! Лека и безпроблемна бременност!  Hug

# 148
  • Мнения: 154
 Grinning Браво мамо Пламтея!!!! Hug
Супер бързо си се възстановила!
Целувки за трите сладурчета!!!

Каспър, добре дошла и от мен и
леко бременеене!!!

# 149
  • Мнения: 6 206
Благодаря за топлия прием!
Я, колко много сте били! Simple Smile

 plampetq, честити рожби!

# 150
  • Мнения: 152
Плампетя, добре дошла!  Hug Не дойдох да те видя, защото съм малко хремава , а и ми оставиха да гледам племенницата ми.  Grinning Браво на вас , какви герои - вече се гушкате в къщи!   bouquet

# 151
  • Мнения: 212
plampetq    добре завърнала се  Hug Hug Hug браво на теб, голям герой си- доста бързо си се възстановила.   bouquet разкажи как мина когато решиш. ти секцио ли беше? нали във Варна ражда? много  ме вълнува Simple Smile

# 152
  • Мнения: 291
Майче раждах в АГ -ВИП платих 850лв секцио пълна упойка (по мое желание ),майка ми беше придружител и 4 дена денонощно беше с мен:)
Много съм благодарна на екипа и  на др.Танев които ми помогнха много и се грижеха отлично за мен и бебчетата   bouquet много сърдечни и топли хора и самата обстановка е супер с всчки удобства и спокойствие за една родилка
Благодарна съм и на педиатрите които гледаха малките 4 дена докато се възстановя .Цвети беше 3 дена в кувъозче за всеки случай,а той 5 дена на антбиотик имаше пъпки по лицето като се роди но много бързо се изчисти (имаше малка инфекцийка)Сега са на кърма и нутрилон1 кърма имам пак благодарение на екипа в болницата не е много но имам:))
Ако искаш да питаш нещо на твое разположение съм HugУСПЕХ  bouquet

# 153
  • Мнения: 212
plampetq   благодаря за инфото  Hug Hug Hug и аз съм чувала много хубави думи за Танев Simple Smile

като те слушам звучи не толкова страшно, че аз съм си една бъзла....... ама сега ми е по спокойно Simple Smile
 

# 154
  • Мнения: 68
Plampetq, честити рожби и от мен!   bouquet

Понеже и ние сме се ориентирали към ВИП-а на АГ - Варна, ще съм ти благодарна на всяка информация, която ще ни бъде полезна за престоя там.

Относно придружителя - може ли да бъде съпругът ми или трябва да е жена?
Допълнително ли се заплаща или влиза в тези 850 лв?

Доколкото разбирам ти си била там 4 дни. Кога ти дадоха мъниците?

Ако има нещо, което трябва да подготвим предварително, нещо допълнително което ти е било необходимо, но си пропуснала да вземеш и въобще всичко, за което се сетиш и би ни помогнало - моля да споделиш (може и на лични).

# 155
  • Мнения: 291
калинка малинка 850 лв е за 6 дни ако ти се наложи да останеш няколко дена се плаща на ден по 50 лв ако нямаш тая възможност слизаш на 4 етаж там поема здр. каса
аз бях 6 дни но малките ми ги донесоха на 6 ден за да мога да се възстановя
майка ми беше при мен в стаята спеше при мен на моето легло с мен не са и искали пари
носих си дрехички , бодита за бебките като ти ги донесат ги обличат с твои дрехички къпят ги сутрин и те си имат козметика само искат хавлиййки
ако има нещо пиши на лични с радост ще ти отговоря на ??  bouquet Hug
www.snimka.bg
potrebitel:plampetq
parola:pavel
ето малко снимки Simple Smile) борих се с нашето албумче но неуспях да ги кача там Sad(

# 156
  • Мнения: 154
Пламтея, страхотни са бебешорите!
Да са ви живи и здрави!И баткото изглежда
страшно щастлив!!!
Много да ги нацелуваш от мен!!!

# 157
  • Мнения: 212
plampetq   нагушкай мъниците от мен... колко ли е хубаво ?Simple Smile

# 158
  • Мнения: 1 165
Петя, добре дошла сред нас. Малките са много хубави, Да са ти здрави и послушни Wink. И баткото е прекрасен.

# 159
  • Мнения: 291
Майче скоро и ти ще ги гушкаш:) за сега моите мъници са кротки но като почнат коликите миличките ще се поизмъчат Sad
Калинка обърках на 4 ден ми донесаха мъничките когато всичко е наред и майката е добре на 3 или 4 ден и ги носят от 3 етаж
а на 6 ден ни изписват

# 160
  • Мнения: 11
plampetq , честито и от мен, да са ти живи и здрави мъниците...големи са сладури ! И ние за сега сме спокойни...само ядем и спим... Ти как се справяш, помага ли ти някой, кърмите ли се? Пиши нещо повече ако имаш време. Кака  Мая - бъди спокойна, и вашият момент ще дойде скоро, пиши ми ако те интересува нещо...с радост ще помогна.  Hug

# 161
  • Мнения: 306
Плами, много се радвам, че вече сте си в къщи и бебчетата са здрави и послушни smile3525 Two Hearts. Да не ни забравяш и да пишеш, ей Hug Hug Hug

Не можах само да вляза да видя снимките, ама отивам сега да се боря с компютъра, че хич ме няма Embarassed

# 162
  • Мнения: 291
Фруит честито и на теб мила големи момчета сме родили Simple Smile ама ти направо ме шашна живи и здрави да са миличките и да все така кротки Hug
а как се справям с помоща на майка и мъжлето е 2 седмици при нас и бати е тук Той много им се радва все ги мачка и пипа направо ще ги побърка
Кърма имам не е много но им я разделям много не им се сучи ползват цицката ми като биба:)) доста се боря да хапнат малко и накрая се изцеждам и дохранвам
Не искам да занимавам всички с нас:)) по нататък ще ти пиша на лични когато мога сядам за да се разтоваря и да чета информация за кърмене:))
Джини мила ти как си? аз за сега имам време и сядам често стискам ти палци  Kissing Heart

# 163
  • Мнения: 68
plampetq, не се притеснявай да ни занимаваш колкото искаш!
Колкото повече споделяш, толкова по-добре за нас - бъдещите близнашки мами.

Понеже спомена за кърмата, искам да те питам как стои въпроса с кърменето във ВИП-а? С какво храниха мъниците първите дни, с АМ или ти се цедеше?

И друго да те питам, как транспортирахте мъниците до Разград? Купувахте ли столчета за кола или по друг начин?

djini_selena, ако не се лъжа д-р Александров ти следи бременността. При него ли си решила да раждаш и дали вече си уговорила нещо с него?

# 164
  • Мнения: 212
plampetq, не се притеснявай да ни занимаваш колкото искаш!
Колкото повече споделяш, толкова по-добре за нас - бъдещите близнашки мами.

 newsm10 smile3521 newsm10 smile3521

# 165
  • Мнения: 291
Калинка ако имаш кърма няма проблем да им я носиш ,но аз нямах чак на 4 ден ми прокапа малко иначе ги хранят с АМ нутрилон
ние почнахме коликите още не са така силни но проблакват и се свиват Sad през тия празници никой не дойде да ни види още не са идвали на консултация
много не искат и да сучат но аз се изцеждам и дохранвам с АМ
ако имате още ? няма проблем ако мога ще отговоря
лека и се пазете Hug

# 166
  • Софето
  • Мнения: 622
ЧЕСТИТО на новите мами  baloni!
kaka Maya ти си почти на края  Grinning, как се чувстваш?
Ние сме добре, но едната бебка толкова ниско ме рита от 2-3 дни че имам чувство че ще излезе Confused.

# 167
  • Мнения: 291

Момичета да ви почерпя за здравето на моето момченце Simple Smile) днес Жоро е именник

# 168
  • Мнения: 212
ЧЕСТИТ ИМЕННИК НА МАМА plampetq !!!   bouquet  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ КОИТО ИМАТ ПОВОД ЗА ПРАЗНИК В ТОЗИ ПРЕКРАСЕН ДЕН !!!!



*MALENA   Simple Smile какво да ти кажа, освен че се чуствам огрооомнаааа и се движа като товарен влак- вече тръпна в очакване и броя дните, но съм малко или повече по спокойна че съм устискала до сега Simple Smile

# 169
  • Мнения: 152
Честито на всички именници днес и специално на малкия Жорко на мама плампетя!!!

# 170
  • Мнения: 306


djini_selena, ако не се лъжа д-р Александров ти следи бременността. При него ли си решила да раждаш и дали вече си уговорила нещо с него?

По принцип имам желание да раждам естествено / дай Боже, всичко да е наред /. Бебките са вече с главата надолу и според док има малка вероятност да се преместят. С никой друг не съм се уговаряла и доколкото разбрах от Александров, като ще е нормално няма нужда да се записвам във ВИП, а направо като почнат болките мога направо да отида там. На въпроса ми, какво ще правим, ако е заето и няма места - ми отговори, че все ще намерят къде да ме настанят. Така или иначе няма как да се запиша, като не знам кога ще почне раждането.
Иначе докторката от консултацията, тя изражда в Майчин дом, ми каза че съм луда с близначета да искам да родя нормално и ме навива за секцио. Като естествено се натиска тя да го направи. Така или иначе имам доверие на Александров, пък и съм му пациентка от много време - благодарение на него съм бременна, така че ще го слушам и както каже, така ще е. Имам още време, надявам се, да мисля какво ще правя. Иначе впечатленията ми от него са, че не те навива изкуствено за секцио, ако няма нужда. Все пак съм раждала веднъж и то без проблеми и се надявам Praynig Praynig Praynig и сега да е така. Говорили сме с него и е съгласен да се ангажира с раждането, като не сме уточнявали подробности. Аз честно казано още се чудя, и майка ми ме навива за секцио, че по-лесно да мине.  newsm78 newsm78 newsm78


Много целувки и от мен на малкия Жоро на Плампетя, по случай именния му ден!!! Kissing Heart И на малката му сестричка! Two Hearts

# 171
  • Мнения: 238
Djini_selena, не се притеснявай да родиш близнаци нормално. Много ми е чудна тази твоя лекарка newsm78. При мен до 7-мия месец едната бебка беше нагоре и пак докторите ми казваха, че няма проблем да си родя нормално.  За мой късмет в началото на осмия се превъртя и тя и тогава изобщо отпадна дилемата нормално или секцио.
Близнаците обикновено се раждат по-дребнички, освен това на теб ти е второ раждане и знаеш какво да очакваш  Peace
Моето раждане започна в 2:00 часа с изтичане на водите и в 5:54 излезе едната, а в 6:00 другата. Имам два вътрешни шева и то май не бяха много наложителни. В 8:00 вече бях на крак и отидох да си видя бебоците в интензивния сектор.
При второто раждане се възстанових много по-бързо от първия път  Peace
Каквото и да решиш ти пожелавам леко раждане и големи бебоци на финала!  bouquet

# 172
  • София
  • Мнения: 1 711
Честит имен ден на малкия Жорко на мама Плампетя! Да е жив и здрав и да расте много щастлив!  Hug

Честито и на всички които празнуват днес!   bouquet

# 173
  • Мнения: 46
В тази темичка съм пропуснала да се запиша, правя го сега. Simple Smile
Чакам близначета през август, ще ме приемете ли в отбора на близнашките мами?

Djini_selena, лекарката ти май че си търси клиентела за секцио. Пълни глупости са, че близнаци се раждали само с операция. Ако има медицински показания, ще те срежат и без да го планираш предварително. Аз съм твърдо за нормалното раждане и за себе си нямам съмнения как искам да родя, дано всичко бъде наред.


Честито на всички, които празнуват Гергьовден!  bouquet

# 174
  • Мнения: 4 589
Привет и от мен. И аз тихичко да се запиша в тази тема. Живот и здраве ще ставам мама на близнаци декември месец. Имам още дълъг път да извървя. Заченах при д-р Стаменов, с ИКСИ и съм много щастлива.

Късмет на всички

# 175
  • Мнения: 1 209
Хайде като сме започнали в тази прекрасна темичка с новите попълнения да се запиша и аз  Joy

Здравейте бъдещи, а някои и настоящи близнашки мамчета  newsm51

Дано да приемате нови попълнения във вашите редици, защото смятаме съвсем скоро всички от проблемното да сме тук...

Пожеавам на всички бременелки една много лека и изпълнена само с положителни емоции и мисли бременност.

За протокола термина ми е на  02.12.2008 г.

Приятна вечер  Hug
 

# 176
  • Мнения: 1 069
Еми, Ники, Верич, добре дошли сред нас  Hug Hug Hug - лека и безпроблемна бременност и здрави бебчета ви желая на финала  welcome welcome  welcome

ДжиниHug Hug Hug Деската (DessyJ) роди близнаците по 3 кг и отгоре и двамата - нормално раждане... Пиши й ако имаш въпроси - много е отзивчива

# 177
  • Софето
  • Мнения: 622
Добре дошли на новите мами  Grinning, пожелавам успех и здрави бебчета на края.
Ние днес бяхме на последната ФМ при Марков, с бебките всичко е наред, вече са около 1кг  Grinning.  Но шийката се е скъсила до 1,8  Cry, не знам колко ще устискам още, но ще направя всичко възможно да си ги износя максимално. Утре сигурно ще ме сложат на системи (не са ми много ясни тези неща) и дано се оправят нещата  Praynig.

# 178
  • Мнения: 6 206
Момичета, извинявайте, прибързах малко да се включа във вашата тема, пусти мерак!  Simple Smile
Едното бебче се изгуби. Другото е ок, но няма да са близнаци.
Извинявайте, че ви натоварвам с такива неща, просто исках да се отпиша. Simple Smile
Пожелавам на всички ви леко раждане, много двойно щастие! Heart Eyes
И никога не се знае какво може да ми поднесе съдбата - може следващия път пак тук да се наредя.

# 179
  • Мнения: 3 638
Каспър,  Hug Hug Hug За жалост се случва бременността да започне като двойна и след това да стане единична. При всички случаи успешна бременност по-нататък и здраво и голямо бебче накрая!

Добре дошли и на новите бъдещи мами!   bouquet

За нормалното раждане и аз потвърждавам с личен пример, че е възможно  Flutter Ако бебетата са разположени добре и няма други усложнения не би трябвало да има проблем. Аз лично се водех от принципа, че секциото си е все пак коремна операция и ако не е наложителна защо трябва да прибягвам до нея, след като природата се е погрижила всичко да може да протече по нормален път  Peace

# 180
Привет и от мен на новите мамчета  Hug  bouquetДано всичко е наред при вас, да изкарате хубава и лека бременност, а накрая да имате здрави бебоци!

При мен вече е ясен пола на мъниците - момче и момиче! Аз точно това исках, пък и задоволявам по този начин желанията и на каката, която иска момиче, и на таткото, който желаеше момче.
Кака Цвети вече знае за съществуването на братчето и сестричето и е много щастлива.
От миналата седмица обаче имам болки в дясно на корема и док ме засили с лекарства и лежане. Боли ме само когато ходя. Е, ще трябва да се потрудя за бременността си и да си дам малко почивка, макар да ми се щеше повечко време да съм подвижна, но... другото е по-важно. Днес мисля пак са отида на преглед, че се притеснявам.
До скоро, момичета! Спокоен ден!

# 181
  • Мнения: 1 069
Съни, не се вглеждай толкова много във всяка болка. Няма начин да носиш такъв товар и нещо да не те дърпа, наболява, натежава... Стига да не е страшна болка, не се тормози...
И аз бях така, че и краката ми се схващаха, ама.... Всичко мина наред.

Еййййййййййй това с шарените гащи е най-хубава комбинация! Честито!

Стискам палци и всичко ще е ОК  Hug Hug Hug

# 182
  • Мнения: 4 307
... макар да ми се щеше повечко време да съм подвижна, но... другото е по-важно. Днес мисля пак са отида на преглед, че се притеснявам.
До скоро, момичета! Спокоен ден!

 Laughing Laughing Laughing Подвижността при близнашките майки се явява след раждането Mr. Green

Съни, честити шарени пантофки! Много хубава комбинация. Ще видиш как си личи мъжкото и женското начало във всяко дете, независимо че са родени в един ден, от една майка и растат в една среда. Просто са невероятно различни!

# 183
  • Мнения: 152
Здравейте ! Добре дошли на всички нови мамчета!!!  Hug Hug Hug Лека и безпроблемна бременност на всички!
Каспър, съжалявам, миличка!  Hug Понякога се случват такива неща, важното е да си износиш другото бебече успешно!  Praynig

# 184
  • Мнения: 306
Добре дошли на новите мами!!! newsm51 Дай Боже, всички да се похвалим накрая със здрави и весели бебенца Praynig Praynig Praynig. Много се радвам като се увеличават редиците ни, така ще има повече мами с които да си споделяме и да обменяме опит. Hug
6milianka, радвам се че се обади, че напоследък нещо ми се губеше. Нали с теб вървим заедно, да знаеш, че не те изпускам от очи Laughing

Благодаря на всички, дето ме подкрепихте за нормалното раждане, че колкото повече наближава, толкова повече ме хваща шубето Rolling Eyes

Пък аз иначе, от няколко дни съм се отдала на приятни занимания. Вадя си разни бебешки дрешки, дето са ми ги пратили от племенничетата ми, пера си ги  и и си ги подреждам в шкафчето на бебките. То креватчета още нямаме, ама поне мъжо инсталира гардеробчето Mr. Green Иначе още нищо не съм купувала, ама май трябва да започна newsm78. Вече обаче съм готова със списъка Simple Smile

# 185
  • Мнения: 152
6milianka, радвам се че се обади, че напоследък нещо ми се губеше. Нали с теб вървим заедно, да знаеш, че не те изпускам от очи Laughing

Благодаря на всички, дето ме подкрепихте за нормалното раждане, че колкото повече наближава, толкова повече ме хваща шубето Rolling Eyes
А , тук съм аз и чета, но ме мързи да пиша  Blush! И аз много се чудя за това нормално раждане... доктора каза, че ако бебетата са застанали добре и ако аз искам, може и нормално. Ще видим пак в последния момент, но аз се подготвям и за 2-та варианта.

# 186
  • Мнения: 1 165
Добре дошли на новите мами. Нека всички от проблемното напълнят подфорума ни, дай боже!

Каспър, съжалявам. Щом ще има и следващ път, браво на теб! Лека бременност!   bouquet

# 187
  • София
  • Мнения: 415
Яяяя колко нови мами са се появили докато ни е нямало. Добре дошли на всички  Hug и лека бременност.

# 188
  • Мнения: 152
Кака Мая, къде се изгуби? Обади се, че те мисля !  Hug Имаш ли насрочена дата за секцио вече или чакате малките да решат да излизат?  Simple Smile

# 189
  • Разград
  • Мнения: 518
Здравейте, предварително се извинявам че нахлувам така в темата, но тъй като имам информация за кака Мая от юнския форум ще я споделя с вас.
Кака Мая е в Окръжна, заради проблеми с кръвното и сигурно ще я държат до раждането. Малчовците са добре.
РР:Аз също чакам близнаци, термина ми е 20.06, но се очаква до края на месеца да се появим на бял свят. Чета ви от самото начало, но все ме мързеше да пиша  Embarassed.

Лека и безпроблемна бременност на всички и здрави бебчета на финала.

# 190
  • Мнения: 152
zornica_t, благодаря за инфото!  Hug Дано всичко да е наред с Кака Мая и бебчетата, ще чакаме още новини.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  А ти защо не си се представила до сега?  Simple Smile Лека и безпроблемна бременност ти желая, виждам, че малко е останало и да се похвалиш после!  Hug

# 191
  • София
  • Мнения: 1 025
Дано всичко е наред с Кака Мая и малките - чакаме и ние вече новини! И аз вдигнах кръвно на финала и бързичко ме срязаха...

Момичета, някой да е чувал нещо за Велизария - отдавна не е писала...

Поздрави и  Hug на всички!

# 192
  • Мнения: 291
еееееее Зори престраши се да пишеш тук добре дошла при нас Hug
малко ти остана . lovekissстискам ти палци миличка
Майче и ти да се оправяш бързо чакаме скоро да ни зарадваш с новина  bouquet

# 193
  • Мнения: 306
Плампетя, как се справяте с малчовците? Слушкат ли, спинкат ли нощем? Или само, колкото се полага, за да не ви е скучно Mr. Green Laughing А с кърменето, как се справяте. Все се моля да имам кърма, за да не се налага на купуваме мляко, ама ще видим  Praynig

Целувки на дребчовците  Hug Hug Hug

# 194
  • Мнения: 291
Джини спинкат си но почнаха коликите сега им правя чайче на хип и капки еспумизан
за съжаление нямам много кърма а и те неискат да сучат цедя се и давам със шише и после АМ но повечето на нутрилон я карат
ще се цедя докато имам Simple Smile
та така с нас .А ти как си?

# 195
Здравейте бъдещи и настоящи майки на близнаци.Аз съм в 28 ма седмица и чакам момче и момиче.Това ми е втора бременност.Вече имам едно момиченце на 6г. и половина.Пожелавам на всички само положителни емоции.

# 196
  • Мнения: 1 895
vsergi, добре дошла. Напиши термина си ако искаш да те включа в списъка на очакващите близнаци Peace

# 197
  • Мнения: 1 069
Момичета, някой да е чувал нещо за Велизария - отдавна не е писала...

Вили е в ТК - май ще си остане там до края, за сега е добре лежи и почива. Намерихме общи познати с нея, така че ще се опитам да ви държа в течение...

Добре дошли на новите мами  Hug Hug Hug

# 198
  • София
  • Мнения: 3 414
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на кака Мая много здраве и най добричките и здрави бебчета.
Да Велизария ще си остане до ражането в болницата,аз често виждам мъж и предавам новините от тук.

# 199
  • Мнения: 291
Майче честит рожден ден мила,желая ти здраве и късмет и едни здрави и големи бебечета  bouquet newsm51 nbirthday newsm59

# 200
  • Мнения: 1 895
ЧРД на кака Мая! Много здраве и любов в семейството и много щастие с дългоочакваните два "подаръка"  bouquet

# 201
  • Мнения: 154
 nbirthday
Честит празник и от мен!!!
Пожелавам ти здраве и късмет и най-незабравимета среща!!!

# 202
  • Мнения: 1 165
Честит рожден ден на кака Мая!   bouquet  Здраве и късмет!  Hug

# 203
  • Мнения: 152
ЧРД, на Кака Мая!!! ( с малко закъснение) С пожелания за най- хубавите бебчета в скоро време! Hug
Вчера ходихме да видят бебките - растат и хубавеят! Heart Eyes Heart Eyes  За сега вървят с 1-2 седмици назад с размерите, но това било нормално.  Rolling Eyes Иначе, ако може да се вярва на изчисленията на ехографите, едната девойка е 2090гр. , а другата 1740гр.! Доки каза, че не са малки. Сега остава да устискаме поне до 10- 17 юни, да влязат в 9-я.
Дано с Велизария всичко да е наред!  fingerscrossed

# 204
  • Разград
  • Мнения: 518
Здравейте!!!
Хайде и аз да се похваля, днес бях при д-р Алекасндров и той видя най-накрая нашата срамежлива мома. Ще си имаме син и дъщеря и съм много щастлива  newsm44. Бебчетата са по около 2600, което ще рече че след  2 седмици ще ударим трите килца. Определихме дата за секцито 02.06, но на 01.06 ще ме приемат за изследвания. Операцията ще бъде със спинална аналгезия, малко се притеснявам, че ще виждам и ще чувам, но така ще видя бебетата в момента в който се появят на бял свят. Ако има някоя мама която е раждала със спинална упойка ще и бъда много благодарна ако сподели.

РР: Искам да попитам: На вас излезнаха ли ви брадавички по шията и гърдите, защото аз имам над 100-тина и много ме дразнят, а и дали ще изчезнат след раждането?  newsm78

# 205
  • Мнения: 1 895
zornica_t, как така сме те изпуснали в списъка Laughing Я си кажи термина да те включа,че то наближило време да раждаш вече Laughing

# 206
  • Разград
  • Мнения: 518
zornica_t, как така сме те изпуснали в списъка Laughing Я си кажи термина да те включа,че то наближило време да раждаш вече Laughing

Ами аз скоро започнах да пиша, преди само четях, то мързела голяма работа бил  Embarassed
Термин - 20.06.2008

Предварително благодаря  smile3525

# 207
  • Мнения: 152

РР: Искам да попитам: На вас излезнаха ли ви брадавички по шията и гърдите, защото аз имам над 100-тина и много ме дразнят, а и дали ще изчезнат след раждането?  newsm78
Имам, имам... като крастава жаба станах вече!  #Cussing out Някои се виждат, други само се напипват, но е ужасно! Акушерката ме успокои, че се случвало по време на бременност и после щели да изчезнат. А дано да е така!  Crossing Arms

# 208
  • Мнения: 1 209
Здравейте отново, аз съм от новите попълнения в отбора  Peace

Искам да ви попитам нещо, момичета дали има някоя от вас която в началото на бременността е свалила килограми? Ако има, дайте съвет как стабилизирахте положението  Hug
Аз малко се бях питеснила и днес ходих при доки да ме погледнат. Всичко е наред с бебетата, махат с ръчичики, връткат се, почиват си все още на широко.

Double with Cream надявам се да ме включиш и мен в списъка или това може да стане, когато се пуска новата тема  newsm78

# 209
  • Разград
  • Мнения: 518
Добре дошла Veri4, успешен финал и здрави бебчета   bouquet.
За съжаление не мога да дам съвет за килограмите, защото аз прогресивно си качвам  Embarassed. Вече +24 отгоре #Crazy

Напиши си термина и ако знаеш пола на бебчетата и Double with Cream ще те впише на първа страничка  Peace

# 210
  • Мнения: 1 209
Добре дошла Veri4, успешен финал и здрави бебчета   bouquet.
За съжаление не мога да дам съвет за килограмите, защото аз прогресивно си качвам  Embarassed. Вече +24 отгоре #Crazy

Напиши си термина и ако знаеш пола на бебчетата и Double with Cream ще те впише на първа страничка  Peace

Аз съм го писала по-назад в темата, когато се представих, но нищо пак ще си кажа - 02.12.2008 г., а за пола още ни е рано...  Hug

# 211
  • Мнения: 1 895
Готови сте, момичета Laughing

# 212
  • София
  • Мнения: 1 728
Veri4, аз свалих 8 килограма за първите 3 месеца. Беше ми много лошо, непрекъснато ми се гадеше. Един ден любимия беше сготвил гювеч да ме зарадва, оповръщах цялата къща, голяма смрад беше. Оттогава не ям гювеч Simple Smile
Та мисълта ми е, че отслабнах, но после върнах, че и отгоре. Споко, ще почнеш да качваш.

# 213
  • Мнения: 68
Днес като е тръгнало на записване, може и нас да включите.

Термин - 19.08.2008 г. и засега сме с шарени гащи пък накрая ще видим. Simple Smile

От Шумен сме, но за раждането сме се ориентирали към ВИП АГ-Варна. В тази връзка да попитам:

zornica_t , понеже пишеш, че си ходила при д-р Александров, не разбрах дали само на преглед или си се уговорила и за секциото с него?

# 214
  • Разград
  • Мнения: 518
zornica_t , понеже пишеш, че си ходила при д-р Александров, не разбрах дали само на преглед или си се уговорила и за секциото с него?

Имаме уговорка вече  Peace за 02.06. До колкото знам Александров се съласява да изражда само заченали ин-витро (както впрочем съм и аз), но може и да не ми е много вярна информацията. Насочих се към него, защото е страхотен човек и професионалист.

# 215
  • Мнения: 4 307
Момичета, някой да е чувал нещо за Велизария - отдавна не е писала...

Вили е в ТК - май ще си остане там до края, за сега е добре лежи и почива. Намерихме общи познати с нея, така че ще се опитам да ви държа в течение...

Добре дошли на новите мами  Hug Hug Hug

Тъй, тъй в прословутата 609 е.

# 216
  • Мнения: 306

РР: Искам да попитам: На вас излезнаха ли ви брадавички по шията и гърдите, защото аз имам над 100-тина и много ме дразнят, а и дали ще изчезнат след раждането?  newsm78
Имам, имам... като крастава жаба станах вече!  #Cussing out Някои се виждат, други само се напипват, но е ужасно! Акушерката ме успокои, че се случвало по време на бременност и после щели да изчезнат. А дано да е така!  Crossing Arms

Малеей, и аз съм така! Ами нормално е, защото те се причиняват от вирус, а по време на бременност имунитета спада. #Crazy

# 217
  • София
  • Мнения: 1 025
Момичета, някой да е чувал нещо за Велизария - отдавна не е писала...

Вили е в ТК - май ще си остане там до края, за сега е добре лежи и почива. Намерихме общи познати с нея, така че ще се опитам да ви държа в течение...

Добре дошли на новите мами  Hug Hug Hug

Тъй, тъй в прословутата 609 е.

Дано всичко да е наред с тях! Е, аз бях 2 месеца в 610... ама тя има обща тоалетна с 609  Wink
Кака Мая честит рождан ден (на огромна патерица) и от мен и само добри новини около теб да валят!

 Hug

# 218
  • Мнения: 152
Редактирам си поста! Писах си с Кака Мая!
Кака Мая е станала мама тази сутрин!!!
Александър - 3000гр. и Антония - 3250гр.
Да са и здрави и послушни и много да радват нея и таткото!!!  Heart Eyes Heart Eyes Hug
Всички имате поздрави от нея! Hug
p.s. ох, пуснах си сълзички от радост...  Rolling Eyes Много миличко ми стана!

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 15:04 от 6milianka

# 219
  • Мнения: 1 895
Ура за кака Мая, Александър и Антония - само хубави мигове да имат занапред  bouquet  bouquet

# 220
  • Мнения: 10
Здравейте мами аз очаквам близначки момичета на 22.08.

# 221
  • Разград
  • Мнения: 518
ЧЕСТИТО НА КАКА МАЯ   bouquet  bouquet  bouquet!!!
МНОГО ЩАСТИЕ И УСМИВКИ ДА И НОСЯТ ДВЕТЕ РОЖБИ!!!


РР:А дали е родила нормално или секцио  newsm78?

# 222
  • Мнения: 291
Добре дошли на новичките ,желая им лека и безпроблемнна бременостт!!!  bouquet
честито на кака мая,да са и живи и здрави мъниците!!!  bouquet

# 223
  • Мнения: 154
 Grinning Честити рожби на Кака Мая!!!
Да са и живи и здрави  бебоците!!!

# 224
  • София
  • Мнения: 3 414
Честито на  кака Мая!Да е жива и здрава и тя и бебетата Heart Eyes /а се беше записала в недоносени/

# 225
  • Мнения: 1 069
Честито на кака Мая - да са й живи и здрави Александър и Антония - много щастие й желаем!

# 226
  • Мнения: 1 174
ЧЕСТИТО НА КАКА МАЯ!ДА СА И ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ И САМО РАДОСТИ ДА НОСЯТ НА ВСИЧКИ ОКОЛО ТЯХ!

# 227
  • Мнения: 291
Креми на FRUIT дечицата родени на 24.04 се казват Йордан и Стоян, когато имаш време впиши ги Hug

# 228
  • Мнения: 431
Честити рожби на кака Мая! Да са живи и здрави и много да радват мама и тате!
Добре дошли на Калинка Малинкова, Карамелено момиче, zornica_t и  Верич!

# 229
  • София
  • Мнения: 415
Кака Мая, Честити Бебоци!
Да са живи и здрави! Напоследък много големи близнаци се раждат  Simple Smile

# 230
  • Мнения: 1 165
Честито на кака Мая! Здрави и весели дечица! И какви хубави мерки са, браво на мамето-героиня.

Добре дошли на всички бъдещи двойни мами, много е хубаво, че се увеличаваме, аз почти нямам разходка без да видя близнаци и то само в Младост  Grinning.

# 231
  • Мнения: 517
Честито и от мен. На новата мама на двама желая бързо възстановяване и да е много, много горда с постижението   bouquet Няма нисто по ценно и светло в живота от дечицата.

А аз от вчера съм у дома с моите пухчета и свикваме с обстановката. Помага ми майка, дойде от БГ, при нас е весело, много весело... Laughing

# 232
  • Мнения: 306
Чак сега видях новината за Майчето[color=limegreen]. Да са живи и здрави бебоците. Много радост и усмивки на гордите родители. Дай Боже, да растат дечицата здрави и весели.   smile3501 smile3501
[/color]
Ей, че хубаво ми започва денят, като има такива новини.

# 233
  • Мнения: 1 895
А аз от вчера съм у дома с моите пухчета и свикваме с обстановката. Помага ми майка, дойде от БГ, при нас е весело, много весело... Laughing

Браво на вас! Още много весело ви чака LaughingУспех Wink

# 234
  • София
  • Мнения: 3 414
Момичета Велизария е родила,само разбрах че са добре и показателите са добри 1,400  1,300 1000.Да са и живи и здрави,ще стиска палци скоро да ги гушка. Heart Eyes

# 235
  • Мнения: 517
Честито   bouquet Невероятна новина...
Да са живи и Здрави дечицата, а на гордата майка желая много позитивна енергия. Много се радвам  Hug

ВелиЗария, по време на престоя ми в болницата се Запознах с майка на триЗначки, те бяха настанени в съседната стая  Stop Те състо бяха с добри показатели... Разказвам ти това само За информация  Peace

# 236
  • Разград
  • Мнения: 518
Честити бебенца на Велизария   bouquet

Бързо възстановяване и леко гледане на бебоците! Да са здрави, щастливи и много радости да носят на мама и тати!   

# 237
  • София
  • Мнения: 415
Честито на тройната мама  newsm51 !
Да наддават бързо и да радват мама и тати!

# 238
  • Мнения: 1 165
Честити мишленца на Велизария. Бързо да наддават, да са здрави и весели.  Grinning На новата мама леко гледане! И повече помощници.
Какви са бебенцата и, че не си спомням.  newsm78

# 239
  • Мнения: 291
честито на Велизария да са и живи и здрави дечицата ,а на мама бързо да се възстановява !!!

# 240
  • Мнения: 154
Честити рожби на мама Велизария!!!
Да са живи и здрави всички !!!

# 241
  • Мнения: 1 895
Честито на Велизария!
Бързо да наддават и укрепват, а тя скоро да се възстанови
и да се въоръжи с търпение за веселите моменти,
които й предстоят  bouquet  bouquet  bouquet





П.П.Гоца, вчера ( на 20-ти май) ли са се родили бебоците? Трябва ми датата и пола на мъниците, за да впиша Велизария в списъка на мамите вече Peace


Какви са бебенцата и, че не си спомням.  newsm78

Очакваше две момиченца и едно момченце, но не знам дали докторите са познали Laughing

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 10:10 от Double with Cream

# 242
  • София
  • Мнения: 1 025
Честито и от нас на новата мама Simple Smile Да са много здрави, бързо да наддават и само добри новини да носят Simple Smile   bouquet   bouquet   bouquet

# 243
  • София
  • Мнения: 1 711
Честито и от нас на тройната мама! Да са й живи и здрави дечицата и бързо да наддават, за да си ги гушка вкъщи  Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 244
  • Мнения: 1 209
Честити рожби на мама Велизария!!!
Да са живи и здрави всички и бързо възтановяване на мама!!! newsm51

# 245
  • София
  • Мнения: 3 414
Креми незнам кога са се родили май на 19 две момичета и момче,мисля че тя ще пише като я изпишат и имената и датата,да я изчакаме официално тя да каже,че аз малко като клюкарка ама пусто неможах да се въздържа. Embarassed

# 246
  • Мнения: 654
 stork-girl stork-girl stork-boyчестита радост на цялото семейство.

# 247
Ейййййййй, че хубави новини докато ме е нямало!!!
Честито на Велизария и на кака Мая!!!  Да са ви живи и здрави бебоците и само да ви радват! Успешно възстановяване на мамите!  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

На мен ми са наложи да си почивам вкъщи две седмици и много съм пропуснала, като гледам. Сега съм много добре, но ще работя на по-лек режим, че не трябва за изпускаме бебоците Wink
Днес съм на ФМ при д-р Димитрова, стискайте палци. Ще разказвам по-нататък.
Успешен и хубав ден на всички!

# 248
  • Мнения: 152
Честити бебчовци на Велизария! Бързо да наддават и много да слушкат!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз от вчера съм с ужасни болки в корема и кръста, уж нямам контракции, но много ме боли!  Confused 4 дни обикаляхме по магазини и по разходки и сега лежа и стискам краката да не излизат още малките!  ooooh! Отивам пак да лягам, хубав ден на всички!  Hug

# 249
  • Мнения: 47
Честито на Мая и Велизария!Да са им живи и здрави рожбите и да пълнят живота им с радост!
Пишете и мен към чакащите двойна радост мами-термин-4.11.08г

# 250
  • Мнения: 306
Дано бебенцата на Велизария бързо да пораснат здрави и силни!!! newsm17 Само хубави емоции на мама Велизария пожелавам покрай тях.! newsm51

# 251
  • Мнения: 306
Ние вчера бяхме на консултация - бебките са пораснали и вече са около 2 - 2,100 кг. Вече ми тежи много шкембето и пъшкам като локомотив, ама дай Боже да изтраем още малко, че още да пораснат.
Знае ли някой дали кака Мая е родила със секцио или естествено? Вчера видяха, че едната бебка както си беше с главичката надолу се е обърнала с дупето и сега май намеренията ми за естествено раждане леко се осуетяват  newsm78. И аз не знам какво да правя!

# 252
  • Мнения: 152
Добре дошла при нас, mismi! Леко бременеене ти пожелавам!   bouquet
sunny78, как мина прегледа, похвали се!  Hug
Джини, имат още време бебчетата да се обърнат, спокойно! Аз от 2 дни имам усещането , че и 2-то се обърна надолу с главата, защото много ми разтягат ниско долу тумбака. И си бутат крачетата ту под , ту над ребрата ми, адски много боли!  Confused Хем искам да стоят за да пораснат, хем вече не издържам, всичко ме боли, едва се движа, а и тази жега...  Whistling
 Утре сме при доц. Балев да каже как са мъниците, дано да са добре и да са понаедряли! Praynig
За кака Мая, не съм питала, но май е било секцио, защото щяха да ги изписват към 6-7-я ден. Изпратих и поздрави от всички и тя ви връща такива!  Hug Вече я чакам да се разпише отново тук.

# 253
  • Мнения: 375
Здравейте и от мен,не съм и предполагала че ще пиша в този подфорум,и за миг не съм си и помисляла, защото и в двете семейства нямаме близнаци,но ето че нашите близначета са факт-божа работа както казват старите хора.Така че по-често ще влизам тук и ще чета с голям интерес какво споделяте от вашия опит при отглеждането на близнаците .newsm51

# 254
  • Мнения: 1 209
Добре дошли сред нас на mismi и дидона, много лека и красива бременност ти пожелавам...  bouquet

Честито на новите мами Велизария и кака Мая!!!  Да са ви живи и здрави бебоците и само да ви радват! Успешно възстановяване на мамите! 



Момичета искам да влезна в ролята на вестоносец и да ви съобщя още една прекрасна новина :


тониto стана отново мама, пак на две бебета, пак зодия близнаци, но сега момчета...  Joy

Георги   – 2900 гр / 48 см и
Симеон  – 2850 гр / 48 см.

Да са им живи, здрави и много послушни... ЧЕСТИТО на цялото голямо семейство Владо, Антонина, София, Габриела, Георги, Симеон
   love001 newsm51

# 255
  • Мнения: 291
Честито на Тонито да са и живи и здрави мъниците !!!  bouquet
добре дошли на новите мами на тях им желая лека и безпроблемна бременност Hug
целувки на коремчетата и Джини  , Илиянче стискайте милички рано ви е още знам че тежи и става все по непоносимо ,но нека си пораснат бебчетата айде Успех на всички  bouquet

# 256
  • Мнения: 1 069
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ нови БЕБЕТА и техните родители - ЖИВИ И ЗДРАВИ да са всички!

Хайде по този случай да напълним новата тема с още повече бебета - НОВА ТЕМА

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 22:13 от NellyDi

Общи условия

Активация на акаунт