Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 6

  • 16 834
  • 256
  •   1
Отговори
# 180
Привет и от мен на новите мамчета  Hug  bouquetДано всичко е наред при вас, да изкарате хубава и лека бременност, а накрая да имате здрави бебоци!

При мен вече е ясен пола на мъниците - момче и момиче! Аз точно това исках, пък и задоволявам по този начин желанията и на каката, която иска момиче, и на таткото, който желаеше момче.
Кака Цвети вече знае за съществуването на братчето и сестричето и е много щастлива.
От миналата седмица обаче имам болки в дясно на корема и док ме засили с лекарства и лежане. Боли ме само когато ходя. Е, ще трябва да се потрудя за бременността си и да си дам малко почивка, макар да ми се щеше повечко време да съм подвижна, но... другото е по-важно. Днес мисля пак са отида на преглед, че се притеснявам.
До скоро, момичета! Спокоен ден!

# 181
  • Мнения: 1 069
Съни, не се вглеждай толкова много във всяка болка. Няма начин да носиш такъв товар и нещо да не те дърпа, наболява, натежава... Стига да не е страшна болка, не се тормози...
И аз бях така, че и краката ми се схващаха, ама.... Всичко мина наред.

Еййййййййййй това с шарените гащи е най-хубава комбинация! Честито!

Стискам палци и всичко ще е ОК  Hug Hug Hug

# 182
  • Мнения: 4 308
... макар да ми се щеше повечко време да съм подвижна, но... другото е по-важно. Днес мисля пак са отида на преглед, че се притеснявам.
До скоро, момичета! Спокоен ден!

 Laughing Laughing Laughing Подвижността при близнашките майки се явява след раждането Mr. Green

Съни, честити шарени пантофки! Много хубава комбинация. Ще видиш как си личи мъжкото и женското начало във всяко дете, независимо че са родени в един ден, от една майка и растат в една среда. Просто са невероятно различни!

# 183
  • Мнения: 152
Здравейте ! Добре дошли на всички нови мамчета!!!  Hug Hug Hug Лека и безпроблемна бременност на всички!
Каспър, съжалявам, миличка!  Hug Понякога се случват такива неща, важното е да си износиш другото бебече успешно!  Praynig

# 184
  • Мнения: 306
Добре дошли на новите мами!!! newsm51 Дай Боже, всички да се похвалим накрая със здрави и весели бебенца Praynig Praynig Praynig. Много се радвам като се увеличават редиците ни, така ще има повече мами с които да си споделяме и да обменяме опит. Hug
6milianka, радвам се че се обади, че напоследък нещо ми се губеше. Нали с теб вървим заедно, да знаеш, че не те изпускам от очи Laughing

Благодаря на всички, дето ме подкрепихте за нормалното раждане, че колкото повече наближава, толкова повече ме хваща шубето Rolling Eyes

Пък аз иначе, от няколко дни съм се отдала на приятни занимания. Вадя си разни бебешки дрешки, дето са ми ги пратили от племенничетата ми, пера си ги  и и си ги подреждам в шкафчето на бебките. То креватчета още нямаме, ама поне мъжо инсталира гардеробчето Mr. Green Иначе още нищо не съм купувала, ама май трябва да започна newsm78. Вече обаче съм готова със списъка Simple Smile

# 185
  • Мнения: 152
6milianka, радвам се че се обади, че напоследък нещо ми се губеше. Нали с теб вървим заедно, да знаеш, че не те изпускам от очи Laughing

Благодаря на всички, дето ме подкрепихте за нормалното раждане, че колкото повече наближава, толкова повече ме хваща шубето Rolling Eyes
А , тук съм аз и чета, но ме мързи да пиша  Blush! И аз много се чудя за това нормално раждане... доктора каза, че ако бебетата са застанали добре и ако аз искам, може и нормално. Ще видим пак в последния момент, но аз се подготвям и за 2-та варианта.

# 186
  • Мнения: 1 165
Добре дошли на новите мами. Нека всички от проблемното напълнят подфорума ни, дай боже!

Каспър, съжалявам. Щом ще има и следващ път, браво на теб! Лека бременност!   bouquet

# 187
  • София
  • Мнения: 415
Яяяя колко нови мами са се появили докато ни е нямало. Добре дошли на всички  Hug и лека бременност.

# 188
  • Мнения: 152
Кака Мая, къде се изгуби? Обади се, че те мисля !  Hug Имаш ли насрочена дата за секцио вече или чакате малките да решат да излизат?  Simple Smile

# 189
  • Разград
  • Мнения: 518
Здравейте, предварително се извинявам че нахлувам така в темата, но тъй като имам информация за кака Мая от юнския форум ще я споделя с вас.
Кака Мая е в Окръжна, заради проблеми с кръвното и сигурно ще я държат до раждането. Малчовците са добре.
РР:Аз също чакам близнаци, термина ми е 20.06, но се очаква до края на месеца да се появим на бял свят. Чета ви от самото начало, но все ме мързеше да пиша  Embarassed.

Лека и безпроблемна бременност на всички и здрави бебчета на финала.

# 190
  • Мнения: 152
zornica_t, благодаря за инфото!  Hug Дано всичко да е наред с Кака Мая и бебчетата, ще чакаме още новини.  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  А ти защо не си се представила до сега?  Simple Smile Лека и безпроблемна бременност ти желая, виждам, че малко е останало и да се похвалиш после!  Hug

# 191
  • София
  • Мнения: 1 036
Дано всичко е наред с Кака Мая и малките - чакаме и ние вече новини! И аз вдигнах кръвно на финала и бързичко ме срязаха...

Момичета, някой да е чувал нещо за Велизария - отдавна не е писала...

Поздрави и  Hug на всички!

# 192
  • Мнения: 291
еееееее Зори престраши се да пишеш тук добре дошла при нас Hug
малко ти остана . lovekissстискам ти палци миличка
Майче и ти да се оправяш бързо чакаме скоро да ни зарадваш с новина  bouquet

# 193
  • Мнения: 306
Плампетя, как се справяте с малчовците? Слушкат ли, спинкат ли нощем? Или само, колкото се полага, за да не ви е скучно Mr. Green Laughing А с кърменето, как се справяте. Все се моля да имам кърма, за да не се налага на купуваме мляко, ама ще видим  Praynig

Целувки на дребчовците  Hug Hug Hug

# 194
  • Мнения: 291
Джини спинкат си но почнаха коликите сега им правя чайче на хип и капки еспумизан
за съжаление нямам много кърма а и те неискат да сучат цедя се и давам със шише и после АМ но повечето на нутрилон я карат
ще се цедя докато имам Simple Smile
та така с нас .А ти как си?

Общи условия

Активация на акаунт