Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 6

  • 16 834
  • 256
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 212
ох тва с килограмите и на мен ми е голям дерт.... някой знае ли тайна за повишаването им? newsm78
.. на бебетата имам предвид

# 46
  • Мнения: 3 638
ох тва с килограмите и на мен ми е голям дерт.... някой знае ли тайна за повишаването им? newsm78
.. на бебетата имам предвид

Пълноценна храна с много протеини - поне 2 пъти на ден трябва да се ядат богати на протеин храни - месо, риба, мляко, яйца, боб, и т.н. (добър източник е и фастъченото масло)  Също зеленчуци и плодове за витамините. Няма смисъл от сладки работи, солетки и т.н.  Naughty Трябва да се приемат от 500 до 1000 калории на ден в провече от една нормална диета.

# 47
  • Мнения: 291
ох на мен ми е ясно какво да ям ама риба необичам ,месото също много много го недолюбвам Sad( ще видим след няколко дена колко кг. съм ги направила:)
сина ми го родих в 42г.с 4 кг  Praynig малките да са поне 2500кг неискам повече и разбира се да са здравички
Ама вие къде сте няколко дена  newsm78 явно сте го удари ли на разходки и почивки:))

# 48
  • Мнения: 306
Аз съм го ударила на лежане, даже и на компа не стоя, че ме е страх, защото много ми е напрегнат корема. Само от време на време влизам, за да следя новините. Другата седмица и ние, живот и здраве почваме да ремонтираме стаята за бебчетата. Ама мъжо трябва да се оправя сам, защото аз не мога да му помагам. Ама трябва да се дотътря поне до магазина да си избера завеси и постелки, щото му нямам вяра на Любимия Mr. Green

Защо не ми излизат лентичките не знам newsm78

# 49
  • Софето
  • Мнения: 622
Мамчета настоящи и бъдещи при вас как протече бременността. Кога започнаха контракциите, влизали ли сте в болница за задържане в кой месец, кога започна да ви става много тежко....
Мисля че усещам само едната бебка (тази която е ниско долу) но не съм сигурна в това  Confused, понякога направо подкача или се обръща нещо такова, дали е нормално това?

# 50
  • Мнения: 154
Мамчета настоящи и бъдещи при вас как протече бременността. Кога започнаха контракциите, влизали ли сте в болница за задържане в кой месец, кога започна да ви става много тежко....
Мисля че усещам само едната бебка (тази която е ниско долу) но не съм сигурна в това  Confused, понякога направо подкача или се обръща нещо такова, дали е нормално това?
На първата част от въпроса не мога да ти отговоря,защото за сега удържам фронта,вярно с доста лежане и хапове.Тежко започна да ми става към края на шестия месец.Първата контракция полечих в началото на петия.
За усещането на бебетата,аз също усещам момченцето,то е отдолу.И си прави едни салта Laughing
Момата много по-рядко.Тя пък ми опира в ребрата!Питах док.,той каза да не се шашкам,че е
нормално.Така че Малена спокойно и дано всичко ни е наред до вълнуващата среща!!!

# 51
  • Мнения: 291
аз контракции нямам нито съм лежала в болница и лекарства ме съм пила
само антибиотик за ангината в 7 мия месец и малко желязо за ниския хемоглобин
да чукам на дърво но тая бременостт я изкарах добре много по добре от първата(гадене до последно ,непоносимост към храни,лежах за задържане във 2 месец с разкритие и накрая 10 ден лежах пак но тоя път не искаше да се ражда бебетото  бях с термин 15.02 а родих на 3.03)абе доста тежка бременостт беше с голям риск
сега вече почнаха да ми се подуват краката и да се изморявам по бързо но явно е от тежеста вече
така че Малена всичко минава отминава и остават само хубавите неща от бремеността Hug
желая на всяка бременна да има моята бременост и спокойствие от все сърце

# 52
  • Мнения: 212
*MALENA   при мен да ти кажа лежането ми го наложиха от самото начало - незнам защо  newsm78....
в болница влизах 2 пъти за по 1 седмица- веднъж в началото на четвъртия и втория път в седмия.... ама се надявам да устискам още малко поне 1 месец.... Praynig Praynig Praynig  сега пия 1 шепа хапчета и не смея да мръдна никъде, но ако тва е цената....
но това съвсем не означава че и при теб ще има проблеми. от сърце ти желая да не ти се случват подобни неща  Hug
а за усеещането... и аз съм имала подобни мисли но се оказва в последствие че всичко е наред , просто така са заставали бебетата че на мен ми се струва че само 1 рита, така че не се притеснявай - сигурна съм че всичко ще е наред  Hug

# 53
  • Мнения: 517
Благодаря на всички За поЗдравите, от днес съм у дома, мъниците са в детската болница, но скоро сте си ги приберем. Сте раЗкаЗвам, момичета. Иначе бебоците са хубави, Здрави и въобсте сме много стастливи Grinning

# 54
  • Мнения: 154
Браво за хубавите новини Лаленце!!! Grinning
Пожелавам ви скоро да сте заедно четиримата
вкъщи и да се гушкате!!! Hug

# 55
  • Мнения: 212
Lale32  браво на вас Simple Smile  Hug Hug Hug много ви се радвам   bouquet

айде дано скоро сте всички в къщи  Hug

# 56
  • Мнения: 306
Момичета, помагайте! Дъщеря ми се разболя от вирусен конюнктивит в училище и сега се заразих от нея. Още не съм ходила на лекар, но на нейните лекарства пишеше, че не стават за бременни, а и нейната лекарка ни предупреди да се пазя да не се разболея. Да ама конюнктивита е много заразени и не се опазих Sad Знаете ли нещо по въпроса?

# 57
  • Мнения: 1 069
Джини, Влади ми донесе преди месец вирусния конюктивит от градината. Слагах капки ТОБРЕКС и се оправихме. На тях пише, че не се дават на деца под 2 години, но педиатърката каза, че няма с какво да се оправим друго и че много често пишат такива неща по листовките само като предпазна мярка. Отиди на лекар и питай

Иначе най-безобидния начин за спасяване на твоето положение е промивки на очите с преварена вода и отвара от лайка  Peace Капките, които можеш да ползваш като бременна са Офталмосептонекс.  Задължително питай лекаря си дори и по телефона за Тобрекс-а

# 58
  • Мнения: 291
не ми се смей Джини но малкия се беше заразил и го оправих ме с кърма:)
една приятелка с бебче която кърмеше ми го оправи за 2 дена с кърмата църкаше му в очичките:) Hug
Лаленце добре си дошла и много се радвам че бебките са добре  bouquet

# 59
  • Мнения: 306
Плампетя, не се смея. Знам, че кърмата може да помогне, но за жалост няма кого да помоля Cry

И аз много се радвам, че на Лаленцето, бебенцата са добре. Дано скоро да са си в къщи!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт