Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 6

  • 16 836
  • 256
  •   1
Отговори
# 195
Здравейте бъдещи и настоящи майки на близнаци.Аз съм в 28 ма седмица и чакам момче и момиче.Това ми е втора бременност.Вече имам едно момиченце на 6г. и половина.Пожелавам на всички само положителни емоции.

# 196
  • Мнения: 1 895
vsergi, добре дошла. Напиши термина си ако искаш да те включа в списъка на очакващите близнаци Peace

# 197
  • Мнения: 1 069
Момичета, някой да е чувал нещо за Велизария - отдавна не е писала...

Вили е в ТК - май ще си остане там до края, за сега е добре лежи и почива. Намерихме общи познати с нея, така че ще се опитам да ви държа в течение...

Добре дошли на новите мами  Hug Hug Hug

# 198
  • София
  • Мнения: 3 414
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на кака Мая много здраве и най добричките и здрави бебчета.
Да Велизария ще си остане до ражането в болницата,аз често виждам мъж и предавам новините от тук.

# 199
  • Мнения: 291
Майче честит рожден ден мила,желая ти здраве и късмет и едни здрави и големи бебечета  bouquet newsm51 nbirthday newsm59

# 200
  • Мнения: 1 895
ЧРД на кака Мая! Много здраве и любов в семейството и много щастие с дългоочакваните два "подаръка"  bouquet

# 201
  • Мнения: 154
 nbirthday
Честит празник и от мен!!!
Пожелавам ти здраве и късмет и най-незабравимета среща!!!

# 202
  • Мнения: 1 165
Честит рожден ден на кака Мая!   bouquet  Здраве и късмет!  Hug

# 203
  • Мнения: 152
ЧРД, на Кака Мая!!! ( с малко закъснение) С пожелания за най- хубавите бебчета в скоро време! Hug
Вчера ходихме да видят бебките - растат и хубавеят! Heart Eyes Heart Eyes  За сега вървят с 1-2 седмици назад с размерите, но това било нормално.  Rolling Eyes Иначе, ако може да се вярва на изчисленията на ехографите, едната девойка е 2090гр. , а другата 1740гр.! Доки каза, че не са малки. Сега остава да устискаме поне до 10- 17 юни, да влязат в 9-я.
Дано с Велизария всичко да е наред!  fingerscrossed

# 204
  • Разград
  • Мнения: 518
Здравейте!!!
Хайде и аз да се похваля, днес бях при д-р Алекасндров и той видя най-накрая нашата срамежлива мома. Ще си имаме син и дъщеря и съм много щастлива  newsm44. Бебчетата са по около 2600, което ще рече че след  2 седмици ще ударим трите килца. Определихме дата за секцито 02.06, но на 01.06 ще ме приемат за изследвания. Операцията ще бъде със спинална аналгезия, малко се притеснявам, че ще виждам и ще чувам, но така ще видя бебетата в момента в който се появят на бял свят. Ако има някоя мама която е раждала със спинална упойка ще и бъда много благодарна ако сподели.

РР: Искам да попитам: На вас излезнаха ли ви брадавички по шията и гърдите, защото аз имам над 100-тина и много ме дразнят, а и дали ще изчезнат след раждането?  newsm78

# 205
  • Мнения: 1 895
zornica_t, как така сме те изпуснали в списъка Laughing Я си кажи термина да те включа,че то наближило време да раждаш вече Laughing

# 206
  • Разград
  • Мнения: 518
zornica_t, как така сме те изпуснали в списъка Laughing Я си кажи термина да те включа,че то наближило време да раждаш вече Laughing

Ами аз скоро започнах да пиша, преди само четях, то мързела голяма работа бил  Embarassed
Термин - 20.06.2008

Предварително благодаря  smile3525

# 207
  • Мнения: 152

РР: Искам да попитам: На вас излезнаха ли ви брадавички по шията и гърдите, защото аз имам над 100-тина и много ме дразнят, а и дали ще изчезнат след раждането?  newsm78
Имам, имам... като крастава жаба станах вече!  #Cussing out Някои се виждат, други само се напипват, но е ужасно! Акушерката ме успокои, че се случвало по време на бременност и после щели да изчезнат. А дано да е така!  Crossing Arms

# 208
  • Мнения: 1 209
Здравейте отново, аз съм от новите попълнения в отбора  Peace

Искам да ви попитам нещо, момичета дали има някоя от вас която в началото на бременността е свалила килограми? Ако има, дайте съвет как стабилизирахте положението  Hug
Аз малко се бях питеснила и днес ходих при доки да ме погледнат. Всичко е наред с бебетата, махат с ръчичики, връткат се, почиват си все още на широко.

Double with Cream надявам се да ме включиш и мен в списъка или това може да стане, когато се пуска новата тема  newsm78

# 209
  • Разград
  • Мнения: 518
Добре дошла Veri4, успешен финал и здрави бебчета   bouquet.
За съжаление не мога да дам съвет за килограмите, защото аз прогресивно си качвам  Embarassed. Вече +24 отгоре #Crazy

Напиши си термина и ако знаеш пола на бебчетата и Double with Cream ще те впише на първа страничка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт