Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 6

  • 16 852
  • 256
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 069
Честито на кака Мая - да са й живи и здрави Александър и Антония - много щастие й желаем!

# 226
  • Мнения: 1 174
ЧЕСТИТО НА КАКА МАЯ!ДА СА И ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ И САМО РАДОСТИ ДА НОСЯТ НА ВСИЧКИ ОКОЛО ТЯХ!

# 227
  • Мнения: 291
Креми на FRUIT дечицата родени на 24.04 се казват Йордан и Стоян, когато имаш време впиши ги Hug

# 228
  • Мнения: 431
Честити рожби на кака Мая! Да са живи и здрави и много да радват мама и тате!
Добре дошли на Калинка Малинкова, Карамелено момиче, zornica_t и  Верич!

# 229
  • София
  • Мнения: 415
Кака Мая, Честити Бебоци!
Да са живи и здрави! Напоследък много големи близнаци се раждат  Simple Smile

# 230
  • Мнения: 1 165
Честито на кака Мая! Здрави и весели дечица! И какви хубави мерки са, браво на мамето-героиня.

Добре дошли на всички бъдещи двойни мами, много е хубаво, че се увеличаваме, аз почти нямам разходка без да видя близнаци и то само в Младост  Grinning.

# 231
  • Мнения: 517
Честито и от мен. На новата мама на двама желая бързо възстановяване и да е много, много горда с постижението   bouquet Няма нисто по ценно и светло в живота от дечицата.

А аз от вчера съм у дома с моите пухчета и свикваме с обстановката. Помага ми майка, дойде от БГ, при нас е весело, много весело... Laughing

# 232
  • Мнения: 306
Чак сега видях новината за Майчето[color=limegreen]. Да са живи и здрави бебоците. Много радост и усмивки на гордите родители. Дай Боже, да растат дечицата здрави и весели.   smile3501 smile3501
[/color]
Ей, че хубаво ми започва денят, като има такива новини.

# 233
  • Мнения: 1 895
А аз от вчера съм у дома с моите пухчета и свикваме с обстановката. Помага ми майка, дойде от БГ, при нас е весело, много весело... Laughing

Браво на вас! Още много весело ви чака LaughingУспех Wink

# 234
  • София
  • Мнения: 3 414
Момичета Велизария е родила,само разбрах че са добре и показателите са добри 1,400  1,300 1000.Да са и живи и здрави,ще стиска палци скоро да ги гушка. Heart Eyes

# 235
  • Мнения: 517
Честито   bouquet Невероятна новина...
Да са живи и Здрави дечицата, а на гордата майка желая много позитивна енергия. Много се радвам  Hug

ВелиЗария, по време на престоя ми в болницата се Запознах с майка на триЗначки, те бяха настанени в съседната стая  Stop Те състо бяха с добри показатели... Разказвам ти това само За информация  Peace

# 236
  • Разград
  • Мнения: 518
Честити бебенца на Велизария   bouquet

Бързо възстановяване и леко гледане на бебоците! Да са здрави, щастливи и много радости да носят на мама и тати!   

# 237
  • София
  • Мнения: 415
Честито на тройната мама  newsm51 !
Да наддават бързо и да радват мама и тати!

# 238
  • Мнения: 1 165
Честити мишленца на Велизария. Бързо да наддават, да са здрави и весели.  Grinning На новата мама леко гледане! И повече помощници.
Какви са бебенцата и, че не си спомням.  newsm78

# 239
  • Мнения: 291
честито на Велизария да са и живи и здрави дечицата ,а на мама бързо да се възстановява !!!

Общи условия

Активация на акаунт