закъсняло неразположение и странно кръвотечение

  • 3 031
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 137
Ами, така е най-правилно - да се отиде на лекар! Не, че получих някакъв отговор...  Rolling Eyes Но е по-добре, отколкото да си седя и да си мисля най-страшното. Наистина, сподели, какви са резултатите след това! Стискам плаци!  Peace

# 16
  • Мнения: 123
Е то е ясно,че ще отиде на доктор,ама нали се сещате,че за някои доктори нестава да отидеш и да чакаш да ти дойде реда.Просто момичето иска да чуе мнения евентуално на момичета които са имали подобен проблем,нали за това е форума,то инъче всички знаем че се ходи на лекар.

# 17
  • Мнения: 852
Трябваше да ми дойде преди известно време, тогава като наближи деня ме боля стомаха, после един ден около очакваната дата ме боля доста точно като ден в,който да ми дойде, но не стана и спряха болките. Днес е 10 ден на закъснението ми и ми дойде със странни болки в корема и разстройство Embarassed.Като ми спря разстр. спряха и болките в корема(които бяха като менстроални болки).............кръвта е малко странна на цвят,отначало ми беше много слабо,което е странно пак за начало , а после едни парченца се появиха................

При мен е същия проблем SickТочно на датата когато трябваше да ми дойде/10.04./ ме боля корема точно като ден в който да ми дойде но не ми дойде.Болките спряха на другия ден и нищо вече 4 ден днес.Вчера правих тест но е отрицателен.Вече какво ли не си внушавам и ми много нервно. SickОще повече, че за момента нямам никакви симптоми за ПМС или евентуална бременност

# 18
  • Мнения: 4 070
kateto2  , днес бях на лекар и ми казаха , че можело да има някаква киста и да се е спукала затова да съм имала и болки и забавяне, но всъщност като ме прегледа не видя нищо особенно и каза, че не се вижда да има някакъв проблем. Дори се оказа, че все пак уво ми ще е сега,когато трябваше да бъде, ако не ми беше закъсняло-т.е. уво-то ми не се е изместило със закъснението...............или пък просто си варира newsm78
 
 

# 19
# 20
  • Мнения: 123
Кате ти изчете ли темата до край,момичето вече е посетило лекар и дори сподели какво й е казал.

# 21
  • Мнения: 852
Кате ти изчете ли темата до край,момичето вече е посетило лекар и дори сподели какво й е казал.

Да прочетох я, но всъщност не можах да разбера дали е установена точната причина за цялата тази работа.Благодаря Ви Hug

# 22
  • Мнения: 852
kateto2  , днес бях на лекар и ми казаха , че можело да има някаква киста и да се е спукала затова да съм имала и болки и забавяне, но всъщност като ме прегледа не видя нищо особенно и каза, че не се вижда да има някакъв проблем. Дори се оказа, че все пак уво ми ще е сега,когато трябваше да бъде, ако не ми беше закъсняло-т.е. уво-то ми не се е изместило със закъснението...............или пък просто си варира newsm78
 
 


А прегледа в какво ти се състоеше всъщност.Болезнено ли е  Sad

# 23
  • Мнения: 123
Ох,миличките,най-гадно е така като уж всичко е наред,а всъщност има проблем.kateto2 ,gundie  пожелавам ви по-скоро да се отървете от тези проблеми и всичко да се нареди както трябва и най-скоро време да се похвалите с добри новини. Hug
kateto2 извинявай мила,това горното което съм написала е било за rados ,а не за теб,извини ме.

# 24
  • Мнения: 852
Ох,миличките,най-гадно е така като уж всичко е наред,а всъщност има проблем.kateto2 ,gundie  пожелавам ви по-скоро да се отървете от тези проблеми и всичко да се нареди както трябва и най-скоро време да се похвалите с добри новини. Hug
kateto2 извинявай мила,това горното което съм написала е било за rados ,а не за теб,извини ме.

Няма нищо.Благодаря ти Simple Smile

# 25
 Sad Zdraveite, az sam v tsikal prez 10 dena i ve4e se trevoja

# 26
  • Мнения: 852
Sad Zdraveite, az sam v tsikal prez 10 dena i ve4e se trevoja

Явно нещо сме се сбъркали отвсякъде при този напрегнат живот newsm12

# 27
  • Мнения: 123
did_gt то е ясно,че ще отидеш на лекар,но ако искаш може да си пуснеш едни хурмони.

# 28
  • Мнения: 4 070
kateto2 , абе не ми казаха всъщност нищо......имаше съмнене заради симптомите ми (че ме е болял стомаха около датата на менст. и че и до сега ме белят гърдите, а отдавна ми всърши), че може да е имало някаква киста и да се е спукала, но след прегледа (който не е болезнен, а е леееееееко неприятен и то само, ако ти се пишка  Laughing) ми каза, че няма нищо съмнително- обаче аз имах скоро изследвания за кръв и урина (пълни) и те бяха ОК. Това й го казах и тя каза, че няма причини за притеснения, а дали е така........................ Thinking
Аз ходя в една клиника на Щерев тя е само за гинекологочни историй и е частна и затова се надявам, че са добри, но не съм убедена че док е много заинтересована май ще я сменям. newsm12

# 29
  • Мнения: 852
kateto2 , абе не ми казаха всъщност нищо......имаше съмнене заради симптомите ми (че ме е болял стомаха около датата на менст. и че и до сега ме белят гърдите, а отдавна ми всърши), че може да е имало някаква киста и да се е спукала, но след прегледа (който не е болезнен, а е леееееееко неприятен и то само, ако ти се пишка  Laughing) ми каза, че няма нищо съмнително- обаче аз имах скоро изследвания за кръв и урина (пълни) и те бяха ОК. Това й го казах и тя каза, че няма причини за притеснения, а дали е така........................ Thinking
Аз ходя в една клиника на Щерев тя е само за гинекологочни историй и е частна и затова се надявам, че са добри, но не съм убедена че док е много заинтересована май ще я сменям. newsm12

Кажи ми някой свестен док да го посетя по моя проблем

Общи условия

Активация на акаунт