ВМ НВХ Щом си хапна от прасето, бърже топи ми се шкембето-32част

  • 15 882
  • 379
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 280
Ох,ето ме и мене...днес много нерви изпотроших,гаден сън съм сънувал,и днес с колата имах големи ядове...а навън не е спряло да вали,и така го дават да буде поне 4 -5 дни.. Twisted Evil
Днес без фитнес...малко почивка,че много ми дойде..Накрая,си забравих пиците в магазина,награбила други неща...и сега не ми се връща...майната им,ама бяха за детиту...Аз съм много режимен,кантара обаче показа +200 гр., ама защо и той не знае..а аз съвсем.Ох,трябва някак си да се поуспокоя...МИслех си поне да поплувам,но в този дъжд пове4е не излизвам!!!
Хай като си успокоя душата ,пак ще намина....

# 121
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро, не съм успял да си разкарам 900те грама излишък-явно не е вода Confused ах, мразя да съм дебел, но и в кабинета се бави отчета, може пък това да е
Тая сутрин не ми се ядеше мляко,то и домашното свърши, затова реших една тричава катма да си направя-една голяма стана, с тоз ми размер на тигана, доволно закусих, сега тръгвам работен да ставам
Хайди, петък стана, утре сме цял ден на юргана Laughing

# 122
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Добро утро ( то добър ден станало  Laughing )
Мина , пробвай тук www.angelface-bg.com . масажистката е добра . Има и антицелулитни програми .
Госпожице , жалкото е , че момичнцето ( продавачката де ) не е виновна , че се продава некачествена стока . Освен това откъде знаете , че Вие сте повредили роклята  Rolling Eyes . Пък и ако си купите нещо   ( не роклята ) , как ще я бракуват тази рокля ? ( много навътре влезнАх  Laughing ) .
Щъкчо , да взема аз да се обадя ? На твоето име ли  е ?
Мина , намери си мотивацията . Не се депресирай , хвани си дЯтито , отиете в Морската , вижте се със Щъкчо ( с нея депресията ще се скрие в миша дупка  Heart Eyes )
Аз днес съм пътник , нямам търпение да стане 16.30 . Обаче се моля дъжда в неделя да започне в неделя след обяд , че връщането ще е с друг транспорт  Laughing
После пак ще намина

Фен , Пинки  Hug

# 123
  • Мнения: 2 331
Абе аз днес много ходих по улиците и все си мислех, че денят е много странен. Не срещнах една хубава усмивка, само навъсени, начумерени люде, също като времето. Много съмнително, друг път не ме е впечатлявало толкова. Явно е световен депресивен ден. Не бойте се, утре е нов ден и той ще е по-добър от днешния.
Praynig Praynig Praynig
При мен вече е така цяла седмица. Cry
Не знам дали съм в режима, Щото ям всичко, ама, като се замислих к'во е т'ва всичко...зелено, яйца, месо,мляко,сирене и т'ва е.Ми , то , друго в хладилника няма...И децата такова ядат...та, май, не съм много извън релсите.Само, ако нещо въглехидратно ако си крадна от детската порция, гледам да е до обяд.Лошото е, че не ми се яде, та ям малко, ама ще влезна в релси....А и белтъка не ми е на всяка порция, абе... ooooh!

# 124
  • Berlin
  • Мнения: 11 351
хай * Simple Smile смятам си сметките и излиза, че ако само ям и работя и нищо друго, трябва да приемам около 1190 кал, за да отслбна. тука http://healthyfood.info.bg/Calculators.html смятах.. обаче това много малко кал ми се струват. нали?
как да компенсирам...  newsm78

# 125
  • Мнения: 1 488
Докладвам сега!
В залата където ходя да спортувам кантара ме показа 69 кила! Shocked Каква цифра я!
И сега реших,че той е най верен и по него ще се меря вече.Ще махна линията,че не е вярна явно и започвам ... от 69 да броя надолу!
Закуска: Киви с 30гр.сирене
Сега пия лимонена вода!Обяда ми още не го знам какъв ще,довечера ще докладвам!
Мина днес след 14:30 съм в морската.Обикновенно щъкам до паметника долу където е шадраванчето,там малкия рита топка и после се опитвам да го приспя когато стане 15-16:00.Там съм! Wink
Хубав ден на всички   bouquet

# 126
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Щък , готово  Peace А иначе и моят синковец все там го водих да рита и бяга . А за меренето на друг кантар - ти си мазохистка . Аз , освен на моя , на друг не се качвам  Naughty Пък и вече май повече си гледам мерките
Абсе , и на мен малко ми се виждат , но то зависи от височина , години ...
Ядох таратор и шницел

# 127
  • Berlin
  • Мнения: 11 351
ми то там нали иска височина - 160 см и 57кг съм сега Sad на 23+ години.. малко са наистина калориите.. аз вече със 2те закуски и обяда направих 1100 и не знам какво ще вечерям. тони, какво представлява тази тричава палачинка? Thinking

# 128
  • София
  • Мнения: 1 482
Привет и от мен!
Нямам време за писане на менюта-детето болно, баба му го гледа, аз ходя по огледи за имот.
Храната ми е малко оскъдна напоследък, но пак е мазна, месна и яйчена.
Днес обаче о**ах работата- купих солети на дечко и докато се прибера- изядох ги неусетно. Много ме е яд  smile3511 Как можах  Cry

# 129
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте, гладен прегладнял сядам да вечервам,но да ви пиша първо
Изтървах Роси, да му пожелаем лек път и хубаво време-желаем Ви Heart Eyes

Абсе-тричавата палачинка е от яйце, трици и малко сирене -бъркаш всичко и печеш на тефлон без мазнини-става нещо като пърленка, мажеш с масло или какъвто пълнеж искаш и ядеш. Не е желателно да се яде всяка сутрин,щото нали трицата не я хабим на огъня да я горим, но сега чат-пат за разнообразие става

Аз пък реших, че щом съм гладен да си увелича зеленчука-каквай таз миниатюра-салата от едно домате,краставе и лукчо-че то детска работа, затуй-голямата купа, два едри домата, краставица цяла, права, маслини задължително и зехтин наложително
Сега е друга работа-ядем и още има, за допълнителност-1 чушка бюрек bowuu

И накрай-след кошмарната нощ за горкото момиче и скъсаната му рокля, ходих аз до магазина да продължа да се извинявам, накрая си тръгнах с една фуста от там.Сега съм щастлив-хем с пременен,хем и магазина е малко компенсиран

# 130
  • Мнения: 673
Ей ме на, пак тука. Вчера слагаха климатик в едната стая та бяхме разкачили всички модеморутери. Бях долу-горе режимна, ама толкоз яйца не бях яла през живота си  Laughing Вчера не вечерях, защото излизах и пих една бира вместо вечеря. Днес пък съм на кис мляко + 2 с.л. лен и 2 с.л. трици. За втора закуска, обяд и следобедна имах 3 яйца + сирене +лапад. И вече ми втръснаха. За вечеря - първо таратор с малко мляко, повече вода, салата краставица и лук и цял пилешки крак, омлясках го с кожата и хрущялите, ама много бях огладняла. Закъснях малко с часа и заради това плюсках така, сигурно едно 300 грама е бил тоз голям крак. Не ми се смятат чак калории че май доста с хапнах, особено за вечеря Sad
Фитнеса посетих, станаха ми 4 пъти тази седмица, с толкова и ще остана. Махнах коремните преси че много ме боли гърба, останаха разните там железа. Вече слагам малко повече килограми, а правя по-малко повторения (4 серии по около 5 пъти) и спининга само 15 минути накрая. След което посетих сауна, но не издържам много, с ниско кръвно съм.
Честито на придобилите дрешки и козметика Simple Smile Аз уж тръгнах подарък за майка да търся а се прибрах с много готино суичерче с качулка, като ми спадне шкембето от погълнатия крак, ще се снимам и покажа Simple Smile
Значи наистина повечето сте от Варна. Аз също съм близо - от братски Шумен  Peace
Хайде, живи и здрави, режимни и слаби!

# 131
  • Мнения: X
Освен че повечето сме от един град, повечето сме и от един квартал.  Joy Само Щъкито се пада малко по-далеч.

Бети, голяма работа, че си изяла едни солети. Не ги мисли, утре продължаваш с пълна сила. Аз от хапване на кроасани и бисквити на Марто съм на този сланинест хал.

бубулече, браво за тренировките! Май наблягаш на белтъчините, а мазнините ти се губат newsm78

Днес ходих на фитнес, храната ми е ок - риба, зеленчуци, сметана и яйца. Вода - доста.

# 132
  • Мнения: 1 279
Освен че повечето сме от един град, повечето сме и от един квартал.  Joy Само Щъкито се пада малко по-далеч.

 Crossing Arms
Мене съвсем ме изключихте, `начи! Sad
Ама така е, като живея в покрайнините...

# 133
  • Мнения: X
Освен че повечето сме от един град, повечето сме и от един квартал.  Joy Само Щъкито се пада малко по-далеч.

 Crossing Arms
Мене съвсем ме изключихте, `начи! Sad
Ама така е, като живея в покрайнините...

Въйййй, извинетИ!

# 134
  • Мнения: 1 279
ИзвиненА стИ!!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт