41 ОУ "Патриарх Евтимий"

  • 90 742
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Защо да не може да се избира класен? 

Ами вече никъде не се избира класен, ако посочите някое училище ок, споделете.

# 691
  • Мнения: 2 159
Жалко, за мен беше важно учителя.
Искам да попитам от колко часа започват сутрин часовете. Искам да отида на тези отворени врати и да видя учителките, които ще поемат първи клас. Но съм с малко бебе и не ми се ще да е започнал някой час и да трябва да чакам.

# 692
  • Мнения: 8
Г-жа Ангелова е начален учител – ще е класен и преподавател на един от трите първи класа. Не я познавам, но съм чувала само положителни отзиви. Днес е първият от трите дена „Отворени врати” в 41 ОУ. Г-жа Ефросина Ангелова и г-жа Димитрина Стойкова в момента са дежурни в училището и отговарят на въпроси свързани с първи клас. Може би ще са там до 13.00 часа, а следобед - г-жа Теодора Даскалова. Това ще са учителките на трите първи класа на есен. Родителите избират вида паралелка –  английски и български / английски и математика / немски и рисуване. Пази се в тайна кой ще е класен на всяка от тези паралелки. Ако се създаде предварително някаква нагласа, може в последния момент да разменят класните, както е станало миналата година. Според мен няма полза да се обсъжда въпроса коя ще е учителката на всяка една от паралелките. И за трите учителките съм чула и прочела хубави неща. Моите предпочитания са за паралелката с немски език и изобразително изкуство (приложен дизайн).

Последна редакция: ср, 03 апр 2013, 11:50 от kakadukakadu

# 693
  • Мнения: 7 821
Жалко, за мен беше важно учителя.
Искам да попитам от колко часа започват сутрин часовете. Искам да отида на тези отворени врати и да видя учителките, които ще поемат първи клас. Но съм с малко бебе и не ми се ще да е започнал някой час и да трябва да чакам.
Учениците в момента са в пролетна ваканция. Няма часове и е спокойно.

# 694
  • Мнения: 295
Здравейте!
Къде може да се виде графика на учителите в дните на Отворени врати.Интересува ме утре кога ще е дежурна г-жа Даскалова.Благодаря!

# 695
  • Мнения: 8
Научих за днес от майка, която е ходила. Ако успея следобед да отида, ще попитам какъв ще е графика за следващите дни

# 696
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Много ми е интересно дали от ПГ, някои ще ходят в други училища  newsm78.

И аз говорих с моята близка майка, тя ми каза същото за днешния график.

# 697
  • Мнения: 2 159
благодаря  Hug
ако се разбере за графика ще е чудесно, да не се разкарвам.
днес я изпуснах Sad
а как ще ги разменят госпожите? може ли на приложно и немски да сложат друга, след като Стойкова преподава немски?

# 698
  • Мнения: 8
Току що разбрах за графика на „Отворените врати” в 41 ОУ :

Г-жа Димитрина Стойкова ще е там четвъртък и петък СЛЕДОБЕД

Г-жа Ефросина Ангелова и г-жа Теодора Даскалова – четвъртък и петък СУТРИН (приблизително до 13 часа)

Възможно е да настъпят промени!

# 699
  • Мнения: 2 159
kakadukakadu сигурно ли е това?
Аз пък разбрах от г-жа Стаменова, че Г-жа Ефросина Ангелова ще е утре след 13 часа Rolling Eyes

# 700
  • Мнения: 8

Моята информация е от майка, която днес следобед е била на отворените врати и е говорила с г-жа Ангелова и г-жа Даскалова за графика в следващите два дни. Може би телефонен разговор с училището утре сутрин ще изясни всичко

# 701
  • Мнения: 2 159
дали тези телефони са актуални ?
http://zaednoschools.org/41ou/

# 702
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
дали тези телефони са актуални ?
http://zaednoschools.org/41ou/


Би трябвало да са

# 703
  • Мнения: 2 159
Преди малко звъннах да споделя ако на някой му трябва:
Сега е г-жа Даскалова, следобяда ще е Ангелова.

# 704
  • Мнения: 8
Момичета,
Вече се познавам и с трите класни. Направиха ми много добро впечатление, но нямам никакво колебание, че идеалния учител за моето дете е г-жа Димитрина Стойкова. Въздействащи в нея са както благостта и спокойствието, така и нюха да мотивира децата; видях в нея непретенциозност и същевременно присъствие на учителя, който учи, а не просто преподава. Прекрасно за мен е, че симпатията ми към г-жа Стойкова се съчетава с избора ми на ЗИП – немски език и изобразително изкуство.

Ето сметка на часовете немски език през първите 4 години:
I клас – 2 часа седмично от ЗИП – общо 2 ч.
II кл. – 1 час от ЗИП + 2 часа по програма – общо 3 ч.
III кл. – 1 час от ЗИП + 3 часа по програма – общо 4 ч.
IV кл. – 1 час от ЗИП + 3 часа по програма – общо 4 ч.

Официалното име на тази паралелка е „паралелка по дизайн”, защото предлага и един час изобразително изкуство повече от предвиденото в програмата за всеки от изброените по-горе класове. За мен това е оптималната комбинация на училище, учител и учебна програма и с удоволствие ви я споделям и предлагам.

Утре /петък 5 април – последен ден на отворените врати/ г-жа Д. Стойкова ще бъде в 41-во училище след 13 часа.

Общи условия

Активация на акаунт