41 ОУ "Патриарх Евтимий"

  • 90 741
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 45
kakadukakadu
Аз съм на абсолютно същото мение като твоето. Само г-жа Даскалова не познавам. Най-много ми допадна г-жа Стойкова, като взимам предвид темперамента на синът ми. Хареса ми и г-жа Ангелова. Г-жите казаха, че може и да ги разменят , така че г-жа Стойкова може и да не е класна на паралелката с немски. Училището (малко деца), екипа, грижата за децата, индивидуалният подход - всичко това ме накара да спра избора си на него. Чела съм много мнения от интернет, както съм говорила и с познати - това е единственото училище, за което съм чувала само позитивни мнения. 

# 706
  • Мнения: 2 159
И аз успях да се видя с трите госпожи. Макар, че г-жа Стойкова я знам от записването ни в предучилищната, тогава имах с нея около 5 срещи. Но се отписахме, понеже се притесних, че няма да има занималня. Тя ми беше харесала, но ми се видя малко сдържана и строга, пък Ема си е напатила достатъчно от детската градина и исках друг тип учител. Г-жа Даскалова и г-жа Ангелова ми допаднаха много. Все пак се надявам да попаднем при г-жа Ангелова, Ема много я хареса.
Увериха ме, че входящия номер няма никакво значение и че ако има с равен брой точки деца и не могат да влезнат всички, ще се тегли томбола Rolling Eyes

# 707
  • На село
  • Мнения: 873
Момичета,
Вече се познавам и с трите класни. Направиха ми много добро впечатление, но нямам никакво колебание, че идеалния учител за моето дете е г-жа Димитрина Стойкова. Въздействащи в нея са както благостта и спокойствието, така и нюха да мотивира децата; видях в нея непретенциозност и същевременно присъствие на учителя, който учи, а не просто преподава.


Да, точно такава е г-жа Стойкова, съвсем правилно си я преценила.

barabana, сдържана е г-жа Стойкова, няма да видиш децата да й се хвърлят на врата, но да си "напати" детето от нейната строгост няма как да стане - за 4 години синът ми един път не се е оплакал, че е повишила тон. Даже в началото на първи клас беше приятно изненадан, че тази госпожа не крещи по децата и всеки ден ми го отбелязваше без да го питам, щото и той се беше напатил от детската градина.

# 708
  • Мнения: 199
Момичета, г-жа Стойкова е същата, която досега е била на ПК, така ли?
Т.е. решено е вече, че тя ще поеме тази есен първокласници, или аз бъркам имената? А т.к. мен ме инетересува предучилищната-само г-жа Горанова ли остава на ПК? С нея не успяхме да се срещнем на отворените врати.

# 709
  • Мнения: 80
Има две Г-жи на име Стойкова. Едната ще поеме 1 клас, а другата води подготвителен клас. Ние на отворените врати се срещнахме с Г-жа Стойкова за подготвителен клас. Тя сподели, че ако остане една група за ПК , както е обявено в сайта, не се знае коя учителка ще го поеме .Можело да е  Г-жа Горанова.
http://www.zaednoschools.org/41ou/mod/resource/view.php?id=2

# 710
  • София
  • Мнения: 1 942
Майки, ако гледате сериала "Революция Z", да знаете, че нашето училище участва в конкурса - да поканим артистите от сериала в нашето даскало. Шансът е малък, знам, кандидатите са твърде много, но аз ви предлагам да видите нашето представяне в лицето на сина ми Мишо и неговата съученичка Анна-Мария.
http://www.btv.bg/seriali/revoluzia-z/game/id/1691/pg/2/usernews … il_Nedyalkov.html

# 711
  • Мнения: 639
Страхотни са децата! Дано се сбъдне тази тяхна мечта - заслужават го!  bouquet

# 712
  • Мнения: 1 517
Здравейте от 41 ОУ!!!
Някаква специална, по-различна, по-задълбочена или каква по- подготовка по БЕЛ имат децата там? Прави ми впечатление състезанието "Евтимиев ученик", гледах до сега резултатите от олимпиадата по БЕЛ, дъщеря ми е с изявен интерес към БЕЛ .... Търсим си у-ще със засилено узучаване на БЕЛ (5-7 кл.)
На смени ли учите?
Има ли занималня (5-7) кл.
Или дори частна ???

# 713
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Те ще си умрат от смях ако им кажете на децата в занималня 5-7 клас. Да, учи се на смени .

# 714
  • София
  • Мнения: 1 942
kassii, ние веднага след първи клас се отказахме от занималнята. При нас не беше ефективна. Други са доволни, зависи от детето. Но ако в началния курс искаш на всяка цена занималня, защото детето е малко и няма кой да го гледа в къщи през деня, то от 5 до 7 клас каква ще да е причината  newsm78.

Колкото до подготовката по БЕЛ - то тя е нормална, не е със засилено изучаване.

1-4 клас учат I срок сутрин     II срок следобед
5-7 клас учат I срок следобед II срок сутрин

# 715
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

Колкото до подготовката по БЕЛ - то тя е нормална, не е със засилено изучаване.

 

Саш имат си засилено изучаване.

# 716
  • Мнения: 1 517

Колкото до подготовката по БЕЛ - то тя е нормална, не е със засилено изучаване.

 

Саш имат си засилено изучаване.

Има нещо специално по БЕЛ в това у-ще. Госпожите ли са, Директорката ли, някакви проекти ли са? Не знам, но прави впечатление - поне в нет-а.

А за занималнята 5-7 кл. - аз не мога да си представя моята да седне да учи сама вкъщи (имам предвид себе си като ученичка) - то ще са едни компютри, едни зяпания на ТВ, едни размотавания, а като се видим вечерта - ще се започва едно учене ... - ще си губи времето.
Затова питам. Предпочитам да е под контрол, пък макар и частен.

Dorothy, какво имаш предвид, че е по-засилено изучаванто на БЕЛ?

# 717
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Имат СИП-ове

# 718
  • Мнения: 80
http://www.zaednoschools.org/41ou/


Ние сме приети в ПГ 1. Има ли майки на други деца- приети в ПГ1?

# 719
  • Мнения: 45
Според мен, списъците на страницата на училището не са пълни. Виждат се само 14 бройки от едната паралелка за първи клас.

Общи условия

Активация на акаунт