Има ли полза от столче за хранене?

  • 5 523
  • 150
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 290
Ние също нямаме столче все още. Казвам все още, защото сега се замислям да взема. Защото искам да и оставям храна там и тя да прави каквото иска с нея. Проявява вече мераци да бърка в чиниите и да се маже  Crazy Иначе отначало, започнах в количката да я храня и това постоянно въртене и извиване ме подлудяваше. Храня я в скута си, много ми е удобно. Затова досега не сме купули.

# 136
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Полезно и удобно е.По нататък ще го слагаш при вас на масата да ядете заедо.Дълго време ще ти служи  Grinning
Peace

# 137
  • Мнения: 502
Столчето за хранене е една от най - успешните ни покупки за бебето. Толкова яко го ескплоатираме, нито за миг не съжалявам, че го купихме.
И ние така! Peace

# 138
  • Мнения: 3 447
За мен е много полезна вещ. Едно, че е по-чисто, друго, че се създават навици за самостоятелно хранене. Освен това може да се ползва и за други цели - например да сложиш детето вътре и да му дадеш нещо да си играе или рисува, ако имаш кухненска работа, която не позволява щъкащо наоколо дете  Simple Smile Синът ми е на 3 години и все още закусва в столчето, това е времето, в което мога да измета и измия пода на спокойствие. Слагам го в столчето и когато го подстригвам.
Когато седи с нас на голямата маса, впрочем, също е в детското столче (без таблата, разбира се), защото може да се вдигне на необходимата височина.

# 139
  • Мнения: 2 448
Ние имахме столче, в него го хранех и в количката като сме навън. Полезно е, учи детето да яде на едно място и по нанатък да се храни само, а не да яде в движение. Сега като по голям сме му купили малка масичка със сточле, за да му е удобно, а и в градината свикна така.Доволна съм.

# 140
  • Мнения: 9
Има ,аз лично почнах да го ползвам още когато се захранвахме (6м) и сега той си знае ,че там само се храни Peace

# 141
  • Варна
  • Мнения: 354
Аз също смятам, че има полза от столче за хранене, за сега сина ми не се харани в него, но му е забавно да си играе.

# 142
  • Мнения: 441
Има ,аз лично почнах да го ползвам още когато се захранвахме (6м) и сега той си знае ,че там само се храни Peace
и аз така направих и понеже столчето го прави дядо му и е доста стабилно ,все още си го използваме.

# 143
  • в белята
  • Мнения: 536
Неоценима вещ е това.Добре че е то иначе няма да мога да нахраня малката.

# 144
  • Мнения: 523
Аз не съмползвала нито с голямата , нито с малката . Но така като чета явно има голяма полза от това столче .

# 145
  • Мнения: 9 776
Ние имахме голяма полза от столчето. Ползвахме го от момента, в който започна да сяда, до 5-6 годишна възраст - просто ни стана малко тогава. Иначе можеше да го ползваме още.

# 146
  • Мнения: 686
Според мен е излишно

# 147
  • Мнения: 6 390
Има ,аз лично почнах да го ползвам още когато се захранвахме (6м) и сега той си знае ,че там само се храни Peace
и аз така, се ползва до към 2-3.г. поне, мисля че е от голяма полза

# 148
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
А според мен не  Wink лично за мен столчато за хранене е голямо удобство и улеснение, първо защото малкия стои мирен и не се разсейва много като яде  и второ като цапа , цапа само себе си и столчето  Wink

# 149
  • Мнения: 1 483
Има ,аз лично почнах да го ползвам още когато се захранвахме (6м) и сега той си знае ,че там само се храни Peace
и при нас е така Peace

Общи условия

Активация на акаунт