Има ли полза от столче за хранене?

  • 5 520
  • 150
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 22 910
Можех да мина и без него.

# 61
  • Мнения: 403
Едно въпросче към Мими7. Щом като имате такова столче сигурно имате и упътване. Интересува ме до колко кг може да се ползва, защото в магазина, където го гледах компетентния продавач ми каза до 2 - 2.5 години, а аз го питам до колко кг? Явно според него всички деца тежат еднакво. Ние се движим в средните кг по таблиците за нашите месеци, но все пак искам да знам до колко кг го дават в упътването за това столче. Предварително благодаря за информацията.



andjelina27Пиша дословно:СТолчето за хранене е подходящо за деца от 6месеца до 3години.Подходящо за деца до 14кг.  bouquet

# 62
  • Мнения: 4 451
На мен лично ми беше много удобно.

# 63
  • Мнения: 63
И аз мисля да взема такова столче. Харесах си едни дървени столчета, които стават и на малка масичка със столче, които уж могат да се ползват и след като детето проходи. Иска ми се, ако някоя мама ползва такова да ми каже дали са удобни.  newsm78
И нашето столче е такова и съм много доволна. А що се отнася до нуждата от столчето, наистина е необхдимо. Гого вече почти на 3 г. и още го ползваме. Иначе бебето трябва да го слагаш все в теб, да го крепиш и т. н. Преди да започнем да го използваме, ползвах масичката ( долната част на столчето) да слагам разни неща на нея.  Peace

# 64
  • Мнения: 569
  Не мога да си представя как бихме се нахранили , без столчето! Само и единствено там мирува и знае какво му е предназначението. В началото предпочиташе шезлонга, но постепеноо свикна на столчето. Когато не сме навън го ползваме по3-4 пъти на ден. Сигурно си е до дете , но повечето са немирни , шавливи и любопитни - по друг начин не мога да го задържа на едно място повече от минута-две...

# 65
  • Мнения: 304
Абсолютно има голяма полза от столче за хранене! Преди да го вземем хранех сина си на шезлонга, но ми беше много неудобно сега на столчето е супер удобно и синът ми много обича да седи там smile3501

# 66
  • Мнения: 8 242
3години.Подходящо за деца до 14кг.  bouquet

Моето е 15, ама като гледам и мен може да издържи  Crazy Колко му се е мятал и скачал върху него, такова бесняне е отнесло туй столче и още е живо  ooooh! (на Бертони, съвсем обикновено)..

# 67
  • Мнения: 3 478
Оооо, не мога да си представя малката без столче. Голяма полза и за нея и за мен. Та тя все още го ползва. Вие сега сте само на едно обедно пюре, но после като почне да се храни сама и по няколко пъти на ден, нуждата за столче ще е неизбежна.

# 68
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Винаги съм казвала, че столчето за хранене е голямо удобство!

# 69
  • Мнения: 321
Малката винаги си яде на столчето  Peace , и занапред на него ще си хапва, като порасне още малко, ще му махна таблата (тя е подвижна) и като сядаме да ядем НА МАСАТА ще си седи на него. Дори сега като и пусна анимация, и слагам пуканки на табличката да си хапва докато гледа Grinning

# 70
  • Мнения: 454
Детето ще порастне и ще започне да се храни по доста пъти на ден. Все пак закуската и вечерята ще му я дваш вкъщи, нали? За мен столът за хранене е много полезен, още повече ако има положения на гръбчето. Ползваме стол откакто детето стана на 5 месеца.

# 71
  • Мнения: 983

Харесах си едни дървени столчета, които стават и на малка масичка със столче, които уж могат да се ползват и след като детето проходи. Иска ми се, ако някоя мама ползва такова да ми каже дали са удобни.  newsm78

Моето е такова .Много съм доволна от него.Сега го ползваме все още само за хранене. Wink



И нашето е такова, но аз не съм доволна. Смятам за голям недостатък, че столчето няма каишки за по-голяма безопастност на бебето, особено в началото, когато е по-малко и седи по-нестабилно. Моя дребосък все още се опитва да си се изхлузва от стола и в процеса на хранене постоянно се налага да го повдигам  ooooh! Нооо, сама си прецени дали за теб това е минус или напротив  Peace Иначе това, че после става на отделни масичка и столче е хубаво измислено  Laughing

# 72
  • София
  • Мнения: 718
Ползваме от 6 месечна възраст и честно казано не си представям как иначе ще се храним. Сега хапвате наобяд навън, а като започнете и вечер и сутрин на храна различна от мляко?

# 73
  • Мнения: 941
за мен е много полезно столчето, каката все още я храня в него, иначе не стои на едно място а вече е над 2г
Беба също я храня там,

# 74
  • Разград
  • Мнения: 2 102
С баткото ми беше много удобно да го храня в столче. Сега чакам бебето да порастне още малко та да го слагам и него в столчето.

Общи условия

Активация на акаунт