Трихомони-има ли излекували се?

  • 340 415
  • 1 171
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 1
Дълго време ме диагностицираха с трихомони и вече съм излекуван. Преди години действително имах такава инфекция, пропих флагил и тя изчезна. После поради други (леки) проблеми отидох при д-р Чалашканов и той ме диагностицира с трихомони отново. Трябваше ми над половин година да се усъмня в него. Вече осъзнавам, че бях жертва на мошеничество. Потвърдено е от друга болница, че имам само лека бактериална инфекция. Ето повече за случая:

Пропих секнол и флагил от чужбина на няколко пъти. Бил съм се излекувал и после се влоших отново. В други лаборатории не са ми намерали трихомони, три пъти. Чалашканов ме посъветва да отида да ме ударят с ток в едно алтернативно заведение, където ме впечетлиха с грубо поведение и липса на научни знания. След време се учудих като научих че трихомоните са 10 микро м дълги: десет пъти по-голями от бактерии и двойно по-голями от главите на сперматозоиди. Гледах филмчета с такива проби и се уверих, че трихомоните са доста лесни за забелязване, не нещо много трудно както доктора го изкарваше. Не успях същото така да намеря научен източник, който да говори за съживяване на неподвижни трихомони, както доктора ми обясняваше. Също така си дадох сметка, че препоръчването на чуждестранни лекарства е ефективна стратегия да се избягва разследване от българската държава.

Така че, ви моля да не разчитате на единична лаборатория без тоалетна. Все пак трихомните се смятат за леко заболяване в чужбина и се лекуват със само едно саше секнол. Трябва да проверявате диагнозата ви в няколко лаборатории, те би трябвало лесно да се намират!

# 1 171
  • Мнения: 8
Дълбоко се съмнявам да си се излекувал с едно пиене на Флажил, а и щом Чалашканов ти е казал, че ти ги открива, но всеки е свободен да вярна на каквото си поиска.
В български учебник за трихомони съм чел, че при мъжете трихомоните са основно неподвижни.
В кои лаборатории са ти казали, че не ти откриват трихомони?
Ако разчитаме на ПЦР тестовете, всички ще сме чисти или в най-лошия случай ще трябва да пие едно саше секнол, но реалността е съвсем друга.

Общи условия

Активация на акаунт