Ишлемета (дрехи, обувки, други) - магазини и адреси

  • 93 411
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 202
В Младост(Сф) на Пътеките има един с много хубави дрешки...

Moже ли малко разяснение къде са тия пътеки?  Blush


Сетих се за едно магазинче в София, за което е научил от колежките си, където продавали нещата на ESPRIT. Сама не съм ходила, така че не съм сигурна доколко е зареден, но той наистина си купи блуза на ESPRIT. Намира се точно на ъгъла на Графа и Евлоги Георгиев. Ако се върви по Графа посока канала се пада отляво, под едни колони, там се намира магазинчето. Peace

Знам го този магазин, трябва да се улучи зареждане, понякога и нищо не мога да си харесам. Имам много хубави тишърти от там, но често го преслушвам, че счетоводството ни е съвсем близо и на път за тях забърсвам по нещо  Mr. Green
Обаче имам чувството, че или вече не работят за Еспри или от тукашното представителство на фирмата са ги подгонили, защото повече от година не съм виждала нищо с техен етикет.

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 00:21 от red shoe

# 16
  • Мнения: 540
Във Варна в магазини "РАЯ",на 1.на бул.'Цар Освободител' и 2. ул."Бенковска" има ишлемета и то достакачествени на H&M,GAP,O BABY,KARTER,и още няколко марки,които не помня.Доста добри като качество,но ишлеметата са от китай.Като цени също са ОК

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
В Младост(Сф) на Пътеките има един с много хубави дрешки...

Moже ли малко разяснение къде са тия пътеки?  Blush


Ето тук се падат.

# 18
  • София
  • Мнения: 233
Срещу католическата църква в София, на уличката, който се пресича с Пиротска. На магазинчето пише Маркови дрехи, само от ишлемета са, има най-различни марки, по-спортни дрехи са, последния път обаче, като ходих преди около седмица, ми се стори, че вече не са на такива изгодни цени на каквито бяха, нямах много време да разглеждам, някой дрехи са с дребни дефектчета

# 19
  • Мнения: 1 058
Къде е това ТЦ "Мания" в Гео Милев.

# 20
  • Мнения: 1 425
Във Варна съм купувала от Рая дрешки на що годе сносни цени,но мислех че се китайски....... EmbarassedИ затова се ориентирах към друг с турски/добро качество/,а други магазини с ишлемета дали има..... newsm78

# 21
  • Мнения: 706
за Шумен магазинче ,което се намира втърговския център на края на главната,посока автогарата ишлемета на GAP ,Dysni,Old nawy oт 3-8lv.така ми липсва,че не пътувам вече до там.

# 22
  • Мнения: 1 426
В Младост(Сф) на Пътеките има един с много хубави дрешки...

Moже ли малко разяснение къде са тия пътеки?  Blush


Ето тук се падат.

тоя магазин вече е закрит

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
В Младост(Сф) на Пътеките има един с много хубави дрешки...

Moже ли малко разяснение къде са тия пътеки?  Blush


Ето тук се падат.

тоя магазин вече е закрит

Май за различен говорим. Закрития беше точно до зеленчуците, а този, за който аз говоря, е от лявата страна и е по-напред. Освен да бъркам пътеките и да е на следващата пътека  newsm78 Да, точно така, на следващата е. Те са два детски магазина един до друг.

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Къде е това ТЦ "Мания" в Гео Милев.

Ми то на няколко места по кварталите съм виждала от този тип. То е като пазар, но само с магазинчета. В Гео Милев е мисля ТУК

# 25
  • Мнения: 596
Срещу католическата църква в София, на уличката, който се пресича с Пиротска. На магазинчето пише Маркови дрехи, само от ишлемета са, има най-различни марки, по-спортни дрехи са, последния път обаче, като ходих преди около седмица, ми се стори, че вече не са на такива изгодни цени на каквито бяха, нямах много време да разглеждам, някой дрехи са с дребни дефектчета

Този и аз го знам купувала съм от там няколко блузки на ESPRIT и Madonna за голямата,излязоха много сполучливи,наскоро и на мен ми се стори,че цените са завишени в сравнение с преди поне с 3-4 лв. на бройка. Peace

На мен приятелка ми беше казала,че в една от пресечките зад KFC на Лъвов мост има такова магазинче със страхотни попадения,но понеже не го знам къде точно е,все нямам време да тръгна да го търся. Rolling Eyes

# 26
  • Попово
  • Мнения: 687
Шумен- малко магазинче в кино Херсон, преди магазинчето беше зад Автогарата посока борста Peace

# 27
  • Мнения: 1 426
В Младост(Сф) на Пътеките има един с много хубави дрешки(видях Сислей и Ошкош, че има). Намира се на най-дясната(от старите) пътеки в горната част, преди зеленчуцуите. Също и на ТЦ "Мания" в Гео Милев има магазинче с ишлемета. Със сигурност видях бебешки неща на "Картър'с", а от там са ни подарявали суитчер на "ГАП" за малката.

това е чочно закрития магазин

# 28
  • Мнения: 983
А магазин Есприт в Пловдив до колко часа работи вечер? В събота работи ли? Много ми се иска да отида, но през деня съм с децата и не мога да мръдна.

# 29
  • sofia
  • Мнения: 176
А къде е 66-то училище в София, моля? Поне квартал...

Общи условия

Активация на акаунт