Андрей в топ 10 на най-търсените мъже в България

  • 1 934
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Ама кой е тоя?? Не го знам. newsm78

Мизи, знаеш ли кой е този....Във форума на инвестора е с ник Маската. Голям досадник и ежедневно занимаваше хората къде бил се напил, в кое заведение ходил, с кого се видял. Постваше и постоянно снимки... Правеше си некъв много куц ПиАр..нали и за кмет се беше кандидатирал в Бургас, но май събра двайсетина гласа. Само от най-верните си приятели по чашка. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 386
Дай линк към профила, днес ми е клюкарско.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 9 865
Взимам го веднага да води свинете на паша и водопой. И на вид го докарва и на говор.

# 18
  • Мнения: 2 196
Тоя и тук е регистриран.

# 19
  • Мнения: 37
 smile3532 и с тея снимки,където постоянно ги помества,то бива мания за известност,ама чак пък толкова.Смешен ми е  smile3532

# 20
  • Мнения: 331
За миг един известен малък си помислих, че става дума за Андрей от дуета Иван и Андрей... И щях да припадна... В следващия миг един разбрах от линковете, че става дума за друг Андрей, ама още по-зле и от другия Андрей и щях да се издрайфам... Абе тия класации кой ги прави просто недоумявам...

# 21
  • Мнения: 2 792
 А този списък с най-търсените, на какъв принцип и от кой се прави ? И как по точно го търсят ? Айде няма да питам и "защо ?", че много въпроси станаха.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ох, отдъхнах си! Помислих си, че имате предвид Андрей от "Сървайвър". Как се блещих на изказванията, не е истина. ooooh! Андрейчо ми е слабост, особенно след като го видях на живо... А нали е и пилот....
Този пък изобщо не го знам, ама то е сигурно, щото съм гледала само 2 пъти "Острова".

# 23
  • Мнения: 1 318
Първоначално реших, че е Андрей от "Сблъсък"... Но не би - тоя е такъв селинджър Sick

# 24
  • Мнения: 6 323
Тоя и тук е регистриран.


... и незнайно защо айпито му е същото като това на авторката на темата.  Thinking

Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт