Рицарки на Бялото кантарче 07.04.2008 - 13.04.2008

  • 8 393
  • 362
  •   1
Отговори
# 75
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
Мила рапортува - изпитът утре започва в 12:44 българско време, трябва да трае към 45-50 минути, ако не ме лъже паметта, та после може да отпуснете палците - и мисловните такива. Ще се опитам да дам сводка максимално бързо, но се очертава ходене до Глазгоу до снаха ми. Ще се опитам да използвам техния компютър. ДокИментите ги намерих неочаквано бързо. Дет се вика, дано това да е знак, че добре ще мине и изпитът.
Лу, бяла ли е роклята? отворих тоя линк, ама само една странично видях. Видя ми се много хубава. Олеле, как ви завиждам, че можете да носите "голи рокли", дето аз им викам. И на мен мъж ми купи една бяла гола (т.е. с едно рамо) миналото лято, ама познайте дали ще я облека изобщо, с тия температури тука...  hahaha
На Мадам Дьо Кокон - бързо оправяне на цялото семселе.  Hug
Луши, снимката си я качила - ако е тази:
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5562013
Роклята е обърната настрани, вероятно защото така е снимана. ако искаш, обърни я преди да я качиш още веднъж, ако не - остави я така, вижда се каква е. Хубава е.

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 18:32 от Millla

# 76
  • Мнения: 13 822
Диетата на Протасов:
http://www.myjane.ru/diets/diet/?id=22
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=7011&postdays=0& … r=asc&start=0

Следващата седмица, като отчета резултатите от първия месец на 90-дневната, и ще реша за по-нататък дали-или Laughing

# 77
  • Варна
  • Мнения: 131
MILLAБЛАГОДАРЯ,много си мила!Нямам достатъчно време да разузнавам как се работи с компютър,та...излагация малко работата...Утре ще стискам палци и ще чакам тук да доложиш !
Късмет ти желая и готин изпитващ!  bouquet

# 78
  • Мнения: 2 487

Айя няма движение по лентичката Simple Smile



   Няма ,Ассе, нямааааа  ooooh! С триста грама отгоре даже бях сутринта. Гледайте сега , като хвана Протасов за ушите  Laughing

   И никаква рокля не видях  Crossing Arms

  И ми свърши тефтера , дето си записвам мерките smile3523. Започвам новичък  Laughing

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 19:35 от Айя

# 79
  • Мнения: 4 116
Лу, да не е това роклята?

# 80
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Птицата  направо да пуска тема. Ще бъде най-изпипаното нещо посветено на диетите във форума, ние ще помагаме. Hug
За заглавие предлагам мотото на Протасов "отслабналата крава все още не е газела"
За спорт то е ясно - казачок.
Танчето като не сподели нищо за сиртакито  сменяме хореографията тутакси.

http://dieti.rozali.com/vashite-dieti/p531.html

Ей с тая рокля е голямо шоу......ако е тя е страхотна Peace
 Кокончетата взеха да шетат из къщи, значи има шанс ние да победим температурата, а не тя нас.
И в мазната тема се появи мъж, ама не е Поци. Има още за  клю-клю ама другия път.  Grinning


Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 19:49 от Арбанашка кокона

# 81
  • Мнения: 2 487


Ей с тая рокля е голямо шоу......ако е тя е страхотна Peace




   Май ще я вида и аз . Ако успея да стъпя на тавана  Mr. Green

# 82
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
А така как ви харесва роклята?

# 83
  • Мнения: 2 487


      Хъф , днес как сме със солетките  Laughing

# 84
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Нещо като музикален фон  за новата диета, презентирана от Птицата
Казачока  е майката и бащата на финната снага.

http://www.vbox7.com/play:346c243a

Айче, почвай да скачаш, недей гледа в купичката на другарчето си (пардон пакетчето)  Grinning :  и не било солети тоя път , а чипс.

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 20:49 от Арбанашка кокона

# 85
  • Мнения: 2 040
ехо Simple Smile
режимна съм  Grinning
300 гр. мляко с 2 кафета, 4 какаота /с захар/
1 пилешко шишче и порция задушени столски зеленчуци микс /има вътре грах и царевица/
няколко парчета чипс
сега за вечеря ще има таратор
изчезвам, че хлапетата се вихрят в кухнята

# 86
  • Мнения: 2 040
да - и още вечерях заедно с таратора и месце - пилешко филе.
Туй то.
Заковах се на 1000 - 1200 калории някъде.
В прилично съотношение и почти прилично качество / в сравнение с предните дни/.
Днес съм доволна от себе си.
Отивам да крещя в банята и да чета приказки  Crazy
Коконата   Hugчипса беше наистина няколко парченца - около менме нагъваха като за последно и го прокарваха с бира  - ама аз пих една студена вода   Crazy
Айче Hug

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 21:07 от huffman

# 87
  • Мнения: 1 390
 newsm51
Не ми остава време за писане и за диета  Embarassed
Пуки,успех! Flowers Four Leaf Clover
Шанси,много хубава рокля,и аз много харесвам бяло!
Мила,успех на изпита утре! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Днес бях на пенсиониране на 2 колежки и похапнах нережимно, но от утре...почвам сериозно!

# 88
  • Мнения: 1 488
Ето ме и меееееееееен!Отказах се от мойте забежки относно други диети сега ще търся проблема в мойта!Лу роклята е супер и на обратно и на една страна.Хубаво е че си влязла в нея.Това е добър стимул.

# 89
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Честита ни нова тема.
На ПУКИ- много КЪСМЕТ, друго не й трябва. Тези на Титаник хем богати са били, хем  всичко са си имали, ама късмета им куцал нещо...  Laughing
Отчет:
вчера- супер протеиново режимен ден откарах, само вечерта със Сияна и баща й си делнахме един чийз кейк... голям...
Днес:
закуска- витамини, кафе с мед, чаша прясно мляко; обяд- панирани пил. филенца; вечеря- много салата- домати, краставици, лук, чесън, маслини, дело на съпружеското тяло, агнешка плешка- 200 гр, 100- 150 гр. ракия. Кафе за деня - балко, вода- нормално.

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 22:02 от Umma

Общи условия

Активация на акаунт