Фризьори - Пловдив

  • 243 826
  • 814
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 176
Момичета, моля, да ми препоръчате добър фризьор за подстригване на къса коса

# 796
  • Мнения: 611
Момичета ходих в Тримонциум crazy woman, реших да споделя жената подстригва добре, направи ми кичури не знам, как успя от бежово руса коса да ми направи патешко жълти кичури.. Не препоръчвам за балеажи, боядисване и така нататък.. Confused

# 797
  • Мнения: 92
Момичета, моля, да ми препоръчате добър фризьор за подстригване на къса коса
Аз съм много доволна от моята фризьорка, добра е и на къси и на дълги коси. Именно затова ходя от много години само при нея, защото е много трудно да намериш фризьор, който да подстригва добре. Другото боядисване, изсушаване почти всеки го може...Но добрият фризьор според мен си личи по това дали може да подстригва.
Ако искаш на лични щ ти дам координатите. Салонът е Студио за красота Перфект

# 798
  • Мнения: 2 323
Момичета ходих в Тримонциум crazy woman, реших да споделя жената подстригва добре, направи ми кичури не знам, как успя от бежово руса коса да ми направи патешко жълти кичури.. Не препоръчвам за балеажи, боядисване и така нататък.. Confused

Не сте се разбрали. За компетентността на Антония по отношение на боядисване не може и дума да става. Невероятен колорист е. Минусът е, че е твърде креативна и понякога има своеволия. Това е втората опция.

Убедена съм, че жълтото ти е обливка и ще се измие. На мен така ми беше направила виолетова (а аз бях поискала карамелен балеаж). Бях ужасена в началото, но първо, действително се отми след 3-4 пъти; второ, аз пък взех, че се харесах и след това отидох специално за добавяне на розово в балеажа Grinning

# 799
  • Мнения: 611
Не съм съгласна, фризьорката има техниката определено за боядисване, кичури и т.н.Но самия избор на цветове, смесването им,не слуша много клиента. А нали той трябва да е доволен, ако ще и розова коса да иска. Доста познати са ходили и те са на същото мнение. Много своеволие общо взето. Като техника не отричам! Може би ако си занесеш сам боите.Ти и казваш една боя, тя ти забърква друга, която според нея е по-добре Grinning Сама казвате от желано карамелено, тя прави виолетово. Съгласете се, че разликата е голяма и не на всеки ще му допадне.

# 800
  • Мнения: 579
Ще помоля за отзиви за добър колорист за направата на балеаж. Четох добри отзиви за Таня от Art fashion house, разгледах работата й чрез снимките, качени във фб страницата и ми допадна, но за съжаление разбрах, че излиза в майчинство...

# 801
  • Мнения: 1
Здравейте! Издиравам една фризьорка от Пловдив, Бергил се казва, работеше в студио Диор но не е там от месец! Някой да има нейни координати? Благодаря

# 802
  • Мнения: 49
Момичета , търся добър фризьор, който да ме умее да подстригва дълга права коса на черта с машинка .Искам да ми направи идеална черта .Трябва ми истински професионалист , защото на моята права коса много личи , когато не е подстригана , както трябва. По възможност да работи в събота.

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 13:44 от PeaceAndHope

# 803
  • Мнения: 408
Момичета , търся добър фризьор, който да ме умее да подстригва дълга права коса на черта с машинка .Искам да ми направи идеална черта .Трябва ми истински професионалист , защото на моята права коса много личи , когато не е подстригана , както трябва. По възможност да работи в събота.
При Роман съм си правила черта миналата година с машинка, направи я перфектно, а косата ми е гъста и чуплива и доста трудна за такъв тип подстригване. Като цена не знам какво ще ти струва. Телефонът му май го изгубих, ако някой го има да ти го даде.

# 804
  • Мнения: 357
Здравейте! И аз си търся нов фризьор за подстрижка. Ако може да препоръчате някой в Кършияка между Лекси и Санкт Петербург (може и малко по-далече), но да е с прилични цени.

# 805
  • Мнения: 92
Здравейте! И аз си търся нов фризьор за подстрижка. Ако може да препоръчате някой в Кършияка между Лекси и Санкт Петербург (може и малко по-далече), но да е с прилични цени.
В Кършиака веднага ти казвам, Диди или Марчела, работят в един салон, мисля, че са съдружнички, няма значение...Аз дълги години, докато работех наблизо в този район ходих предимно при Дидка. Много бях доволна и от двете. Телефонът на Диди е 0888304926, салонът е в началото на пешеходния мост /от страната на Хепи/, има магазин Лили, нон стоп и др. И не е скъпо, цените са нормални, не е като в Арлет например Simple Smile

# 806
  • Мнения: 20
Здравейте, търся си фризьор в Пловдив, който да разбира от цветове. Не съм сигурна в точно какъв тон на русо-тъмно русо искам да се боядисам. Нека цената е прилична - постригване и боядисване не повече от 60 лв. Чета добри мнения за Pleasure, beauty center Butterfly и Hair Light. Споделете имате ли някакъв опит с тях?

# 807
  • Мнения: 408
Здравейте, търся си фризьор в Пловдив, който да разбира от цветове. Не съм сигурна в точно какъв тон на русо-тъмно русо искам да се боядисам. Нека цената е прилична - постригване и боядисване не повече от 60 лв. Чета добри мнения за Pleasure, beauty center Butterfly и Hair Light. Споделете имате ли някакъв опит с тях?
Ако в тази цена е включено и изсушаване и боя на фризьора, за 60 лв не знам къде ще намерите специалист. За съжаление Sad

# 808
  • Мнения: 20
https://studio24.bg/beauty-center-butterfly-s965/v1, ако този сайт е с актуални цени в този сезон за 45 лв. е боядисването с боя Matrix (нямам идея дали е хубава) и постригване за 20 лв., което като цена ме устройва. Интересува ме някой посещавал ли е салона? Какво е мнението му? Какво мислите за боята и дали цените са актуални? Други места с подобни цени и добри резултати? Благодаря Ви за помощта Simple Smile!

# 809
  • Мнения: 408
Т.е пак без изсушаване. т.е +20 лв още, за да се излезе от салона в приличен вид.

Общи условия

Активация на акаунт