Мисля, че приятелката ми е бременна

  • 3 399
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Честито!

Щом теста е показал,пък и 33 дни закъснение,значи ще има бебче.Отивайте спокойно на лекар.Ще видите плодното сакче.
Много е важно приятелката ти да почне да пие фолиева киселина
Peace
Честито и от мен!!!  bouquet
Фолиевата киселина е мнооого важна,затова да я почва без да се бави,защото със сигурност е бременна!

# 46
  • Мнения: 403
и от мен  bouquet

# 47
  • Мнения: 961
Честито и от мен!!!  bouquet
Фолиевата киселина е мнооого важна, затова да я почва без да се бави,защото със сигурност е бременна!
Peace

# 48
  • Мнения: 728
Честито и от мен
както са казали момичетата да почва фолиевата киселина.
Аз отидох някъде между 10 и 15 ден от закъснението и вече се виждаше ембриончето. Така че след 2-3 дена хващай я за ръка и идете на доктор.
Честито на теб
Леко бременеене на нея  bouquet

# 49
  • Мнения: 3 929
Имате типичните "симптоми" на бременност. Честито, ако е така! На видеозон не знам, кога точно се вижда бебето, но може да се установи наличието на бременност още в 6-та гестационна седмица, поне при мен беше така.

# 50
  • Мнения: 118
4естито и от мен, лека бременност на половинката ти   bouquet

# 51
  • София
  • Мнения: 2 811
Каква прекрасна новина! Като си спомня какво изпитах аз като разбрах, че съм бременна... Бъди сигурен, че положителните тестове не лъжат. Изчакайте още няколко дена и отидете на гинеколог, за да видите с очите си малкото създание. Пожелавам ви много щастливи мигове  Hug

# 52
  • Мнения: 1 322
ЧЕСТИТО!!!  bouquet

# 53
  • Мнения: 91
хайде честито И ДА БЪДЕШ ДОБЪР БАЩА ЗАЩОТОООООООО С ПОДФОРУМКИТЕ ЩЕ ТИ ПРАВИМ  fight
и да черпиш след 9 месеца   bigdance2

# 54
  • Мнения: 2 479
При мен на 6-ти ден закъснение се видя на видеозон бременност, но колкото повече е закъснението, толкова по - сигурно е , че ще се види!
Честито! Wink

# 55
  • Мнения: 523
Какъв млад и ентусиазиран татко - браво и ЧЕСТИТО !!!
хайде честито И ДА БЪДЕШ ДОБЪР БАЩА ЗАЩОТОООООООО С ПОДФОРУМКИТЕ ЩЕ ТИ ПРАВИМ  fight
и да черпиш след 9 месеца   bigdance2
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 56
  • Монтана
  • Мнения: 221
A честито и от мен.Лека бременност пожелавам на твоето момиче,грижи се добре за нея.  newsm10

# 57
  • Варна
  • Мнения: 916
така се развълнувах докато четях какво си писал, така емоционално си ни разказал  Grinning
лека бременност (и на двама ви, че то и на мъжа се отразява, ако си си мислил, че цялата тежест е върху жената - лъжеш се Wink )
честито   bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 17 597
На другата седмица след закъснението го видяха.

# 59
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Честито! Кажи на приятелката си да започне да пие фолиева киселина.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт