Новото червило на Лореал - Glam Shine 6h

  • 7 459
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Запис и от мен, че имам нужда от ново. Simple Smile
Това, че лепне ме притеснява. newsm78

# 16
  • Мнения: 171
Запис и от мен, че имам нужда от ново. Simple Smile
Това, че лепне ме притеснява. newsm78

Пробвай с тестерче. За мен лично това лепнене не е дразнещо, но си го има като усещане и може да не ти допадне.

# 17
  • Мнения: 649
уха, готини цветове! Аз още не съм пробвала, но се записвам при желаещите!

# 18
  • Мнения: 2 388

Пробвай с тестерче. За мен лично това лепнене не е дразнещо, но си го има като усещане и може да не ти допадне.
Ще пробвам, само да имат. Притеснява ме, защото съм и пушачка и съм забелязала, че като пуша някак се засилва чувството за лепнене.

# 19
  • Мнения: 1 318
Ами лепне си. В петък си взех - първо пробвах една мостричка, разходих се малко и реших, че ми харесва. Взех си номер 102 Always Pink, не седи толкова розово, много приятен цвят и се задържа наистина дълго.

# 20
  • Мнения: 1 224
Ами лепне си. В петък си взех - първо пробвах една мостричка, разходих се малко и реших, че ми харесва. Взех си номер 102 Always Pink, не седи толкова розово, много приятен цвят и се задържа наистина дълго.
И аз на него се спрях  Peace

# 21
  • Мнения: 2 388
Купих си го преди 3-4 дни, доволна съм. Леко лепкаво усещане имам с него, но пък цветовете са разкошни и е наистина дълготраен. Въпреки, че пуша си стои на устните доста по-дълго от други гланцове.
Колко време ти издържа на теб, защото и аз съм пушачка и по тази причина трудно си намирам гланцове.

# 22
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Разкошни са  цветовете, но ако свършват толкова бързо както предишните им няма да си взема.
Иначе лепненето не ми е проблем.

# 23
  • Мнения: 2 414
И аз се интересувам от него. Peace
Харесала съм си два цвята. Laughing

# 24
  • Мнения: 171
Купих си го преди 3-4 дни, доволна съм. Леко лепкаво усещане имам с него, но пък цветовете са разкошни и е наистина дълготраен. Въпреки, че пуша си стои на устните доста по-дълго от други гланцове.
Колко време ти издържа на теб, защото и аз съм пушачка и по тази причина трудно си намирам гланцове.

Ами не чак 6 часа, но все пак днес съм го сложила сутринта преди работа и на обяд все още  го виждах върху устните, което значи, че е издържал сутрешното кафе и 5-6 цигари след това Laughing А това за мен си е много, от среден клас козметика никога не съм попадала на наистина дълготраен гланц.

# 25
  • Мнения: 2 414
Аз много съм си харесала един нюанс Nude,но се чудя как ще ми седи при положение,че устните ми са доста червени. Confused

# 26
  • Мнения: 2 388

Ами не чак 6 часа, но все пак днес съм го сложила сутринта преди работа и на обяд все още  го виждах върху устните, което значи, че е издържал сутрешното кафе и 5-6 цигари след това Laughing А това за мен си е много, от среден клас козметика никога не съм попадала на наистина дълготраен гланц.
Звучи наистина оптимистично. Simple Smile Ще пробвам и аз.

# 27
  • Мнения: 1 318
Забравих да кажа - тази сутрин го сложих към 8.30, пуших 2-3 цигари, пих кафе... до обяд издържа, учудващо траен цвят Hug

# 28
  • Мнения: 751
Забравих да кажа - тази сутрин го сложих към 8.30, пуших 2-3 цигари, пих кафе... до обяд издържа, учудващо траен цвят Hug
Значи си заслужава да се купи. Peace

# 29
  • Мнения: 1 312
Да и на мен така ми каза продавачката в магазина ,че било супер трайно Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт