Работещи майки 2006 г. - тема 14

  • 22 104
  • 295
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 336
Taka кажете, че за Панетоне говорите, аз се зачудих какви са тия козунаци  от Италия Joy нали си деля акъла с бебето  Simple Smile
Миньонче, към Гърция заминаваме утре сутрин (Касандра)  Wink за 5 дни!
Както ви споделих Мишо и мъж ми се гледат  Whistling ставам сутринта първа, правя кафе, събирам пране от балкона и мятам друго, правя закуска на Михаил, междувременно се къпя и оправям за работа, а какво мислите направи скъпия - мина взе си готовото кафенце и си включи лаптопа  #Cussing out казвам ви обезумях и не се сдържах да му направя забележка, той стана, направи ми един фреш и пак си седна, явно сметна, че с това приключи и като ме видя на вратата попита аз ли трябва да го нахраня  #Cussing out #Cussing out #Cussing out ами не викни комшийте, аз вече закъснявах!!! Три пъти повторих къде са памперсите и преди малко ми звънна да ме попита  Whistling на всичкото отгоре вчера каза "слънце не ти завиждам като тръгне Мишака на градина как ще се оправяш сутрин"  #Cussing out абе ти на луната ли ще ходиш, че само аз ще се оправям е не му останах длъжна обясних ми как той ще се оправя всъщност и ще го кара по-рано за да имам време и аз да се оправям  Joy
Мъкаааа голяма мъка без мама  Wink

# 211
  • Мнения: 1 668
Споко, Кате! Всичко ще е наред. тази сутрин напъхах иван в дрехите и го закарах гладен, жаден и насран (последното го свърши по път за детската  в колата Joy Joy Joy. Ами вече ми отказва закуска преди 9.30, а ние днес като да не повярва човек се оправихме рано и хвана закуската с децата там. За прането ще ти кажа как намерих цаката на ангел, ама на 4 очи  Joy Joy Joy

# 212
  • Мнения: 3 092
Кате , колко хубаво те разбирам ако знаеш .. само че при тебе ситуацията е по сложна , бременна си ... ужас !  Hug от мен , че няма какво друго да кажа  Cry
Лек път в Гърция и после чакам снимки . Simple Smile
Герчо , заинтригува ме за цаката  с прането .... Thinking
Майра , много апетитно изглежда, на гълъб не ми прилича , ама аз не съм придирчива , а гладна .
Щях да забравя - пожелавам ви много хубави почивни дни ! да си почивате ползотворно и да имате причина за много усмивки , чакам и снимки ... много обичам  снимки  Laughing
Целувки и до 7-ми , че у  дома нямам нет и няма да мога да се включвам  Tired

# 213
  • Мнения: 1 336
Хайде мили дами да си ходим от работа и весело посрещане на почивните дни  Hug

# 214
  • Мнения: 1 276
Пожелавам Ви да си почините добре.

Аз ще откарам още два часа на работа. Между другото колкото пъи съм оставяла Илю да приготвя Петър за градината съм съжалявала, всяка вечер приготвям всичко щото за два дни дето бях в командировка последния път първия ден беше го завел с една фанелка дето едвам се беше напъхал а втория с една дето ще я носи поне след две години.

Искам да Ви кажа че вчера бях в командировка и ако знаете колко са красиви полята всичко е засято, раззеленено, само за снимки.

# 215
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Сладурани  Hug Малко сте закъснели с ученето на мъжете, но има надежда все още - просто тренировка му е майката! И аз мислех ,че любимият няма да може да се оправя с дребната - нищо подобно.  Верно има неща, за които не се сеща, но като цяло се справя блестящо....когато е сам  Mr. Green Аз като съм наоколо, ако не кажа си правя сама всичко. Няма значение колко работа имам аз, а той си почива. Просто ги тренирайте. Голяма работа,че пратил Иван с прекалено малка или огромна тениска. Мила ми, Розичке,знаеш ли, че има жени, които правят това, ти ся на мъж си търсиш кусур. Катенце, впрягай го, щото мама няма да е постоянно до тебе.  newsm77 newsm29
Кали,внимавай с огледите   Heart Eyes
 Приятна почивка на всички! Пазете се и се обичайте! Правете любов ,а не война  luvbed

# 216
  • Мнения: 993
Къде изчезнаха всички newsm78? Май само ние си останахме вкъщи за празниците...
А точно днес е "патронният празник" на темата, момичета! Честит първи май!   bouquet Да сте все така работливи, с неизчерпаеми идеи и енергия!

# 217
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 383
Честит празник, работливки!   bouquet

Аз и утре ще оправдавам името, на работа съм. И в понеделник. Мъжът ми ще гледа децата. Свиди ми отпуската, а имам нужда от почивка. Слава богу, аз май навреме почнах тренировките, та няма проблеми. Обаждат се само когато Митко занесе телефона на баща си с думите "Айде, мама, ало!" Laughing
Тези дни в главата ми са само оферти за имоти и условия по кредити Crazy . Друго не помня. Добре, че Петьо си поиска разходката в Южния парк. Времето беше прекрасно, но забравихме фотоапарата.
Трябва да си купувам и телефон, ама де да видим. Сониксон, разбира се, но се чудя точно кой.

Весело изкарване на всички празници! Hug

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 11:13 от jd

# 218
  • Мнения: 1 584
Честит празник!

И за мен утре е работен ден, че и днес използвах Ясмин докато спи да поработя Embarassed Напоследък се натрупаха много неща, а до майчинството нищо не остана почти Tired

Днес сутринта поне водих дребната да играе на площадката с другите деца, а сега следобяда си направиха една дъъълга разходка от над 2ч - чак аз се изморих Wink

# 219
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Яяяяя, не знаех,че сме имали патронен празник  Rolling Eyes И аз вчера по този случай работих, моите всички са на работа, така че нямам избор да почивам.

# 220
  • Мнения: 1 276
Аз вчера отидох за два часа в офиса и останах цял ден.Децата вече са при майка ми, вчера цял ден са били на вън, боровата гораичка е много близо до тях може и да се разходят до там,  аз се каня на 05.05. пак да отскоча да офиса, взела съм си за вкъщи работа, но основно ще подготвям на Пети рождения ден и ще спяяяяяяяяя.Изкушавам се да направя торта, нещо шоколодаво, ще потърся рецепта.
Сега потеглям по магазините, смо за протокола от сутринта съм говорила три пъти с майка ми, тя ме заплаши че ако не престана щяла следобяд да ми ги върне при няя заспиват в 9 , ядат каквото им сготви, играят навън и много, много слушат, все едно че не говори за моите деца.

# 221
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 383
Аз работя и днес. Основно търся разни неща в нета. Само за имоти и банки си мисля, смятам, питам . . накрая трябва и да убедя мъж ми, че трябва да стане, което съм си намислила. ooooh!
Впрочем, в банката ми казаха, че мога и сама да изтегля нужния кредит.  Mr. Green След като измисля как и за какво точно ще похарча парите . .  Crazy

Може ли да ми променят заплатата, без да съм подписала анекс към договора?  newsm78
По тази причина съм решила, че обедната почивка ще ми е наистина почивка и ще обикалям магазини. За себе си Flutter

# 222
  • Мнения: 1 584
Може ли да ми променят заплатата, без да съм подписала анекс към договора?  newsm78

На нас едно време ни ги променяха (нагоре разбира се Laughing) и като се "сетят" след 2-3-4м ни викаха да си подпишем анексите Wink

# 223
  • Мнения: 2 109
4естит ден на труда!! МИЛИ ДЕВОЈКИ ! МНОГО СИ ВИ САКАМ СИТЕ !!!

тук е толкова тихо и спокојно, не мога да ви опиша. еј в такава столица ми се живее! ама да имаше и работа... штех да си построја песа4ник и сама ..

еј, като го нема далгија, нема с кој да се скарам 4овек, скука ....

в4ера бехме с кајо на манифестација за празника, и после на планина, и на разходки сме по цел ден, много било хубаво...

хајде цунки (тука им викат бакнези)

# 224
  • Мнения: 993
Кали, тъкмо саках да те барам, а ти сама ми се яви!
Айде, приjатно! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт