А какво ще кажете за водещата на " Господари на ефира "

  • 3 847
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Много ми харесва, и като водеща, и като певица (гледала съм един неин клип)  Peace
Единственото, което не ми допада е, че някак много жени станаха и Рачков (или който и да е на негово място) се "губи"; добре би било за изравняване на баланса да танцуват момче и момиче, така всичко ще е ОК.

# 16
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Много е хубава, странно ми е, че е жена, пък и че водещата изглежда по-добре от адреналинките... Но добре се справя до тук, не ми е неприятно, въпреки че ми е странно...

# 17
  • Мнения: 1 475
и в италианския вариант, водещата Мишел Хунцингер(бивша жена на Ерос Рамацоти) е много по-хубава от адреналинките- явно нашите копират здраво  Laughing

# 18
  • Мнения: 417
На мен пък ми харесва!

# 19
  • Мнения: 165
И на мен ми е много симпатична, и има много приятен глас.

# 20
# 21
  • Мнения: 2 908
Мда,дори е кръстница на един от клубовете в Син Сити.Сънърс ли,Синърс ли-нещо такова.Имат и син,разделили се,понеже тя искала да работи много,не била от прилежните майки,дето си стоят в къщи до 2 годинки да сменят памперси и да бършат дупета,а и омръзнало сивото ежедневие,а мъжа и не бил съгласен да се върне тя толкова рано на работа и сметнал,че не е добра майка,щом не и се гледа детето повече от 6 месеца Rolling EyesМъже-кво да ги правиш....Та затова почнали дразгите у тях и се разделили с Петко Димитров.
На мен ми допада тя-Рачков и Зуека са неповторими,но явно се опитват да внесат свежест на шоуто-тя е красива,млада ,свежа и е забавна.Не е искала да следва журналистика в Амстердам-отишла е да следва моден дизайн,но курса се разпаднал и за да учи нещо що годе добро е записала журналистика.

# 22
  • Мнения: 1 038
Аз рядко го гледам, но ми направи хубаво впечатление девойката.Симпатяга е, ще видим по натам.

# 23
  • София
  • Мнения: 431
Много е симпатична. Е, не е толкова забавна колкото Зуека и Рачков, но е много хубава и усмихната.

# 24
  • Мнения: 262
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=7076


Хубаво дупе    Sunglasses

Нали това е въпросната госпожа / госпожица ?

# 25
  • Мнения: 1 475
да тя е - има и много хубаво тяло, особено краката Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 434
Красива  свежа и сексапилна  .... харесва ми   Grinning  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 695
харесвах я още от преди  Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 472
Много е красива и има приятен глас  Peace

И все пак не ви ли се струва, че станаха прекалено много жените в предаването  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 1 891
Дам,навикът е голямо нещо . Иначе , нищо против водещата , има качества . Скоро , доколкото разбрах , ще свикваме и с нови адреналинки... а относно техните дупета за коментар ще поканим Sunrise  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт