Въпросче за захранването?

  • 910
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 704

Добре де на оризовата каша на Нестле пише, че може да съдържа остатъци от краве мляко  Rolling Eyes да не се окаже после, че съм я захранила и с краве мляко накрая ooooh! що за глупости  Rolling Eyes- уж без мляко, пък накрая вметнали че може и да има и да не се дава на деца с алергия newsm78 мойта няма алергия, но пак мисля да изчакам с подобни кравешки попълнения  Confused

Ani111 така е наистина.. сега погледнах, че е най-накрая оризовото нишесте и явно е много малко колкото за сгъстяване или и аз незнам!

Ква е тая работа незнам.. защо не може като е ориз да е ориз и като е круша да е круша  Crossing Arms

# 16
  • София
  • Мнения: 1 845
Дилемата за ориза и мен ме гонеше. И не само тя. Най-накрая реших да захраня с оризова каша отделно за по-сигурно. Освен ориза, дрего нещо ,което често присъства в пюретата като сгъстител или основа е-картоф, ябълка.
За да избегна %-ната дилема започнах често да захранвам с пюре на Ам-Ам/щото много ясно пише процентите/ и лесно смятам точно колко лъжички от цулото пюре да дам. Тези пюрета сържат за отова -пектин/това мисля че е нещо ябълково/ и горе долу ми вдъхват доверие. Освен това са по-редички и не се налага да ги бъркоча с мляко или кърма допълнително, та и време спестявах при захранването. Имат едни черни точици в тях,които леко ме съмняват, ама...

Общи условия

Активация на акаунт