Запретват ръкави испанските юнаци, яйца да боядисват и да месят козунаци

  • 18 188
  • 288
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 271
Габи, Честит рожден ден!Бъди винаги усмихната и все така грижовна!Пожелаваме ти цулата любов на земята и всичкия късмет във Вселената!

# 136
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
ЛаАда,аз в на4алото на август пак ще си ходя,така 4е нищо 4удно да се засе4ем по трасето Wink,а това за бг айр нямам думи,напълно съм разо4арована от тях.Toлкова ли са скъпи билетите за август месец? А защо не видиш полетите на Wizz Air,нали запо4ват да летят за България от юли,само 4е са от Валенсия и Барселона.

# 137
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честита годишнина, Габи!  Hug
Бъди здрава, щастлива,
обичана и уважавана от всички около теб!



# 138
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
ЛаАда, за твоите дати ми излизат цени от 320 евро, Мадрид-София, 2 посоки,  newsm78, погледни в румбо.ес. А сега, гледам, че Силрай ме е изпреварила Laughing


А за денунсиата-да не забравиш да ме пишеш, че давам на малкото пържоли с бира  Peace


И то по 3, не те е срам, да тъпчеш детето Naughty Joy

Къде се изгубиха Анет, Рози, Алест, Мимки, Мими, Карчита  newsm78?

# 139
  • Мнения: 3 098
4естит рожден ден Габи!
Пожелавам ти здраве,сполука,много любов и разбирателство!


Вес,непременно снимай тези витрини,да пото4им лиги. Whistling

Ла Ада,нИдей ходи да правиш денунсия.Аааа,тъкмо решим гуша да прайм и ти сега ще се оплакваш от нас. Mr. Green

Тонита,мерси 4е обясни нагледно. Wink

Силрай,пък с тая бира какъв смях беше на Несебър миналата година.На връщане от стария град,разхождайки се решихме,4е ще ве4еряме в ресторанта,в близост до колата.И си вървим натам.Стигнахме до едно кафе,а масите му бяха изкарани досами улицата.Пълно с хора.Моята дъщеря минава покрай една маса и на висок глас казва:"О,хайде,не стигнахме ли ве4е ресторанта,4е така ми се пие бири4ка". Joy А хората в такъв смут изпаднаха.... hahaha Rolling Eyes

# 140
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
faith,ако дойдете сега в ИСПАНИЯ ЩЕ ИМАТЕ  документ за легално пребиваване без право на работа.
Ако искате да работите легално или трябва да сте autonomo (тоест да работиШ за себе си и сам да си плаЩаШ усигуровките) или някой трябва да ти направи договор за 1 година Shocked,това последното не го вярвах ,4е оЩе сьЩествува но го видях с о4ите си как онзи ден приеха документи на бьлгарка с договор за една година Thinking.
Регистрирането става като от екстранхерията се иска лист с Д.Н.И. и от там се ходи в обЩината за да ти направят регистрация(преди беШе обратно).
За лекаря_най_хубаво Ще е да превете вси4ко ,но ако нямате такава вьзможност поне някакьв генерален документ да извадите за операцията която е имало детето..Сестра ми като дойде тук си беШе донесла един куп документи ,,,....изследвания.....глупости Mr. Green,лекаря ги погледна под око и каза...пак Ще ги направим за всеки слу4ай Laughing.....
Лада,
1.С която най_евтин ми излезе билета,най _4есто с Луфтханза.
2 да.....аз куфара си го 4аках в Мадрид дса пристигне сьс следваЩият полет Laughing,...е поне пристигна Praynig
3 Колкото по рано толкова по добре.....от онзи ден до сега детските билети са поскьпнали с 40 евро Crossing Arms,и аз си тьрся билети за Бг.
4.Даааа,разбира се,даже сега като сменям резиденцията пак Ще поискам карта(тархета),тя се бави малко пове4е от 4 месеца ,но не мога ве4но да мькна листове с мен Crossing Arms.
5.По голямо спокойствие за теб..........
6.Другите вьпроси ги оставям на другите мами Wink.


Габи,4естит рожден ден  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet,много Щастие ,лУбов усмихнати лица и сльнце под прозореца ти да има  bouquet

Тонита,,предложението за пикника оЩе ли е в сила?

А като говорехме за лекари и аз да ви се похваля Laughing,исках 4ас за Алекс за хирург и ми дадоха за МАРТ месец Shocked...аз се вьзмутих и ми казаха да ходя на място да попитам дали няма да го вземат по рано Confused.

# 141
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Моми4ета можете ли да ми кажете от кьде мога да купя звезда Rolling Eyes...става вьпрос за един сайт в който се плаЩаШе за да сложат името което ти си избереШ на звезда.

# 142
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Да ви питам сьЩо така в коя страница мога да ка4а снимки ,които да се виждат  като филм4е.....оба4е да могат да се гедат от вси4ки.....и достьпа до страницата да не е само за определено време,тоест......след 6 месеца да не може вьнШни хора да влизат в нея.Както стана в webshots

# 143
  • Мнения: 26
Честит рожден Габи
Пожелавам ти много щастливи моменти с твоето семейство


ЛаАда тези дни си купихме билети на Бг айр за възрастни 240Е а за дете 198Е,но това от България.

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 14:30 от betz

# 144
  • Мнения: 259
4естит Рожден ден Габи.
Жаая ти много здраве, щастие и късмет. Бъди все така лъ4езарна,мила и добра.

# 145
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Габи чрд !
 желая ти да си обожавана , да постига6 вси4ко с лекота и много много радост в дома !


  bouquet Hug

# 146
  • Мнения: 259
моми4ета аз ве4е съм добре, в4ера след като се наобядвах добре ве4е се 4увствах добре, но пък ми се отвори един апетит и разликата в кантара от в4ера до днес е  #Crazy около 2 килограма, не си го обяснявам, но е ясно 4е диета трябва да се направи, въпросът е кога.
Саби, ЛаАда мисля си аз 4е е настинка или вирус, аз тъкмо се оправих и снощи малката запо4на да се оплаква 4е не се 4увства добре и ми вдигна температура. Днес си я оставих в къщи, да са живи и здрави майка ми и баща ми, 4е ако трябваше да отсъствам от работа сигурно шефа ми щеше да ме  #2gunfire.
ЛаАда не се притеснявай, не мисля 4е има нещо общо с Гери, просто много рано запо4нахме да заменяме дългият ръкав с къс, и резултата е налице.
А относно въпросите ти из4етох ги вси4ките, но ще ти отговоря като се видим или 4уем. Само да ти кажа 4е и ние гледахме билетите на Бг айр в други страници, но нещо ме хвана страх, а и не бяха толкова големи разлики. Ако още мислиш върху варианта да минеш през 4ехия можеш да видиш тук, излизат ти около 470 евро през прага http://booking2.skyeurope.com/Select.aspx. От Прага до София е в 4ешка валута, но има калкулатор да сметнеш колко ти излиза.
И аз съм съгласна 4е най добре е да се купят билетите по рано, или в последният момент, но това май важи за вси4ки, само не и за Бг Айр.
Тонита, къде се загуби. Я кажи ти този спирт да не го използваш като ходите за риба.
Силрай и ние нямаме проблеми с алергии, да 4укам на дърво.
Вал съжалявам но не мога да ти помогна, дано някое от другите моми4ета знаят пове4е от мен по въпроса.
Габи аз ще те помоля да ми изпратиш адреса си на ли4на, 4е така с тонтото ще стигнем без проблем.
Лелее днес се увлякох, ще свършвам и ще се захващам с малко работа.

# 147
  • Мнения: 1 818
Благодаря ви,мили мои приятелки! Hug  Стократно да ви се връщат пожеланията към мен! Да ви почерпя .... Hug

# 148
  • Мнения: 1 271
Рали, кантара ти се е повредил-замени го с нов. Crazy
Вес, това с 3-те пържоли-ами това е с ограничението, което налагам-представяш ли си да и отпусна края... малиии, няма да и смогнем на месо, пък за бирата....да не говорим-защото сега пие от скъпата, ми ако почне да пие по литър?!?  #Crazy  Crazy
Марица, много яко това с биричката.Направо се залях от смях.Ми така-то детето сигурно цял ден е било на слънце и то си оказва влияние-жажда.Пък като сложиш и картофките със сиренце-как да не му се допие на детето биричка.  Joy
Вал, ама ти пита ли ги за коя година -март...
Габи, благодаря за почерпката-тортичката изглежда невероятно, а пък за кафенцето...мммм  Party Весел празник днес
Момичета, изчезвам, че трябва да си прибера гаменчето от училище.  Heart Eyes

# 149
  • Мнения: 529
                 
                                           Габи, честит рожден ден!
          Да си жива и здрава и да не се уморяваш да ни показваш своите красоти!

Общи условия

Активация на акаунт