Запретват ръкави испанските юнаци, яйца да боядисват и да месят козунаци

  • 18 182
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 818
Добро утро! Ама ние почти само за срещата пишем...да не се наложи да правим нова тема след 5 дена  Hug

Силрай,мястото е написано в Google така  Aigues. Аз снимките ,на които бях показала къде точно живеем  ги изтрих,но ща ги кача пак,като решим окончателно къде ще се събираме.

Гери,не двама човека ще се нагърбваме с храната...я погледни списъчето...разпределена е между всички...

Момичета,да намалим малко количеството на месото.Какво ще кажете? Струва ми се,че ще съберем промишлени количества храна.И както всяка от нас ще носи яйца...да не се получи планина от стотина такива .

Вес,момичета...кажете ми рибата каква предпочитате да е.

За безопасността на мястото ...Терена е тирасиран,има стълбички,до колко могат да бъдат опасни...не знам.Мястото се намира до пътя...не е натоварен,като всеки междуселски планински е...но все пак е път...Ако решим да е там срещата,може да направим някакви надписи с червено -Внимание Деца!/както правят от училищата /. Има дървена ограда,но тя лесно се преодолява ,дори и от деца...Иначе скали и рекички няма...
Обаждах се в общината на селото.Терена е тяхна собственост.Безплатно е,а тоалетните по принцип ги отключвали в събота и неделя.Ще се обадя отново през седмицата преди срещата ,за да им напомня...Няма проблеми за огъня...освен ако има силен вятър.Отворено е от 10 до 22 часа . Маси не могат да се запазват предварително,защото достъпът е свободен...Остава варианта да оставим пазачи/като гледам каква групичка се заформя...няма да им е скучно  Wink/Само времето да не ни изиграе лоша шега Praynig
Мястото за срещата да уточним след като се разберем къде ще е Празника ни.

Анет,я разкажи за кръщенето,щом си в течение.Чакаме да ни кажеш и за  мястото,което ти знаеш...Да се оправи бързо Алекс,дано новото кремче му подейства по-добре.

Вес,ако можеш допълни нещата на Парабол/салата Снежанка,баница,чорисо пиканте / в списъка,да не копирам отново...И нещо друго щях да пиша,но като се сетя пак ще се включа
Hug

# 16
  • Мнения: 1 271
Гери, те ЛаАда и габи са го писали-не сме само ние с храната.Аз четох, не дочетох снощи-реших, че сте се разбрли ние с Габи да носим храна, а останалото да се разпредели....Ама нали в едната ми ръка е все това чудо наречено Елеана, още повече сега като ходи и пипа навсякъде-нещо не прочетох добре.
габи, ок, благодаря.Ще изчакам да уточните мястото и да ми напишете точно как се казва, за да си пуснем и ние карта оттук, че нали с герипетрова ще идваме заедно.  Party

Относно безопастността на децата-през повечето време ще бъдат заети с разни игри и занимавки(вече попълвам списъка  Wink ), така, че не мисля, че ще тръгнат да бягат.  Joy А това е много добре, че има и равен терен-така разбирам аз терасирано.

# 17
  • Мнения: 2 825
Запис и от мен в новата тема.
Вес,  Hug
Анет
, съжалявам много за работата, но по-важно е в момента да си с малкия (и за теб и за него), работа ще има и по-нататък. И при мен горе-долу така се получиха нещата с работата, но аз хич и не съжалявам, бях им съобщила още преди да родя, че най-важно ще е детето.
Мимки, честита месечинка на бебе Ники.  Hug да знаеш, че купона тепърва започва, този първи месец е най-лесен  Wink
Тонита, Трите части на Стокето тук са 1500 евро, мисля.... ние я гледахме като избирахме количка, но не си струва парите според мен.

Тук един дъжд вали, вече втори ден съм затворена в нас, а малката нон стоп скърца. На всичко отгоре и зъби я мъчат миличката ми. Цяла нощ е проплаквала и все търси да цока, а като и дам не иска  Sad дано избият скоро ,ча вече месеци стана ни тормозят

# 18
  • Мнения: 382
Вес мерси за теми4ката и хубавото заглавие.  bouquet
Мимки 4естита месе4инка на принцеска Ники.Да я нагу6ка6 от мен. Hug
Анет най важното е сега да се радва6 на Алекс, и без това няма да усети6 как 6те порасне,то както е запо4нал да се захранва с 4орисо Joy, много е сладък. Heart Eyes Все 6те излезе занапред пак някоя възможност да си практикува6 това което ти харесва.

Май голям купон се завихря и голямо папкане.Дано да хванете хубаво време и много да се забавлявате. Hug

# 19
  • Spain
  • Мнения: 3 750

добър ви ден драги ми приятелки Simple Smile
Silrai ти хубаво си го запланувала ,ами ти кога ще по4иваш питам аз ? така както си го написала добре изглежда , но и за теб минута спокоиствие няма да има май  !  Heart Eyes
за мен по лесно ще е май (говоря за нас )да отидем до Габи и после Дани ще ни води .
Клара и аз видях днес 4е в цяла испания вали - само нашите комунидади Мурсия и Валенсия слънце пе4е .. лошото е 4е като пекне в цяла Испания при нас може да доиде лошото време
отивам да си вземам " наследството " да видим какво ще ми разкаже днес - ходили са на екскурзия в нашия музей " Сеути Имахина" (може някои да го е 4увал ) изложбата беше нещо от сорта " Митове, легенди , истини ... " хубавото е 4е не плащахме нищо ..явно от кметството за нашите деца е безплатно . другото готино е 4е може да ни дадат беки за у4ебници (по принцип не се дава за ескуела инфантил ) и у4ебниците от примария нататък са безплатни Simple Smile -такова ни е селото Simple Smile

# 20
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Габи, добавих горе в поста ми и новите неща.  Peace

Мимки, честит ви първи месец Hug Hug Hug да я нагушкаш много Ники!



Момичета, кога мислите окончателно да се реши мястото на пикника? Ще сложа една анкета, кажете си мнението.

# 21
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Сега само остава и Гоя да да се появи,4е май си правим сметките без кръ4маря Laughing

# 22
  • Мнения: 259
здравейте и от менр да се запиша в новата ни темичка, не че има нещо интересно при мен
 ANETT съжалявам че така се е получило с работата, но ще излезе друга ще видиш. А ще успеете ли да дойдете на срещата, не си ли на работа?
Герито благодаря за рецептата, пробвах я и стана почти перфектна, казвам почти защото настроих машината на бързата програма и докато се усетя тя се изпече, а аз исках да си я опеча във фурната.
ЛаАдаДеспейнада разказвай как е минала екскурзията на Гери, представям си колко въодушувена е билал
Силрай то за децата добре ще има игри, но моята като излезе на вън гледа да потича на воля. Голяма ми е лудорана, трудно се задържа на едно място.
Габи страхотна си в организирането, защо не помислиш за някаква професия свързана с организирането.

# 23
  • Мнения: 350
Ето ме и мене да се разпиша и аз в новата темичка. Вес както винаги темичката е страхотна. newsm10 Благодаря ви за пожеланията момичета. Да се похвалим днес бяхме на преглед при педиатърката- порастнали сме с 4 см. станали сме 52 см. и тежим вече 4 060 кг., Доки каза че сме в нормите, и което според мен е най важно кърмата ми я засища и е достатъчно калорична и не е необходимо да я дохранвам което ми беше голям дерт до сега. Следващия преглед е следващия месец, тогава трябва да и слагат и ваксината да видим как ще се държим. Доки днес ми поиска снимка на Никол за да я сложи в кабинета си, каза че била голяма красавица, с което аз се гордея страшно много. Днес за малко на напикаем доки, но успяхме само дрехите да измокрим Mr. Green, та трябваше по най бързия начин да се връщаме във вкъщи. Рали ти ме питаше за зълва ми, ами тя си замина преди седмица, и сега няма кой да ми помогне в момента, но чакам с нетърпение мама да дойде. Какво да кажа колкото ми помогна, толкова стана и обратното. Беше ми донесла от бг  едно чайче за колики обаче на Ники никак не и понесе, и последните два дена постоянно ревеше душичката ми, чудех се как да я успокоя, накрая спрях чая и се успокои значително. Сега отново давам чай но не същия, а само лайка и има значителна промяна, успокоява я и спи много по спокойно от преди. Ами какво да кажа за зълва ми гледам да се разбирам с нея, макар че в повечето от случаите не съм съгласна с някои от изказванията и, но си трая за сега. Иначе се кърмим, но така съм се прегърбила напоследък, трябва сигурно да си взема от ония кръглите възглавници които са специални за кърмене, понеже използвам сега обикновени, но не ми вършат кой знае каква работа. Използвам момента когато Никол спи за да мога да пиша, че иначе сме на ръчички и трябва само с едната ръка да пиша. Но ме чака и друга работа, тъй че момичета трябва да ви оставям. Момичета искам да споделя нещо с вас от което на мен лично ми става много болно, знам че подхващам щекотлива тема, но не мога да не го споделя с вас като жени и майки. Погледнете двата линка които ви давам.
http://www.parliament.bg/?page=ns&lng=bg&nsid=5&acti … id=163&id=883
http://www.bgpetition.com/knijoven-balgarski/index.html

# 24
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Сега само остава и Гоя да да се появи,4е май си правим сметките без кръ4маря Laughing

 Grinning Taкa e. Но аз съм направила анкетата за срок до събота, ако не се лъжа. Дотогава нещата ще са ясни. То всъщност ние двете сме притиснати от срокове заради нощувките. Да не стане така, че да взимаме палатката  Joy hahaha


Момичета, а мислили ли сте какво ще правим, ако 2 дни преди това кажат, че ще има обилни валежи в областта?  Whistling

# 25
  • Мнения: 3 098
Здравейте моми4ета.
Голяма организация,радвам ви се.
Искаме да дойдем и ще направим вси4ко възможно за това.
Само искам да знам със сигурност кога то4но ще излиза мъжът ми на работа,да не е в неделя по някое време.И също така зависи и от пътуването,което се налага да направим същата седмица.
Ина4е ми се иска много да ви видя ве4е,толкова години си пишем.И проблемите си знаем и радостите,а някои не сме се виждали дори.
Можем да си разпределим и храната и напитките,не е нужно 3 дуи да се товарят с толкова много багаж.Освен другата храна,мога да ви направя моят сладкиш с коняк,баклава,яйца ще донеса,4акам си боята да пристигне.За напитките имаме и ще носим.

Мимки,няма да стане това.Боли ме само 4е и нашите са в "заговора срещу българите",а това ве4е е страшно.Няма да описвам моите мисли и 4увства тук,не му е мястото,но няма да стане това,което се стремят да направят.Няма.Радвам се,4е дядо ми още ми е разказвал историята на българите,радвам се,4е много от тази информация излиза свободно сега.Винаги съм полу4авала слаби оценки по история заради нежеланието ми да разказвам урока,както е в у4ебника,докато не дойде у4ителка сродна душа. Heart Eyes
А мен ме е срам ужасно много и от медиите ни,мисля време е да им забранят използването на 4ужди думи,грехота е при богатството на нашият език.И от друга страна е смешно_самозабравили се идиоти да гледаш навсякъде.

# 26
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Вес,и аз си мислех по този въпрос и да ти кажа,4е по принцип можеш да се откажеш от резервацията в хотела до определен 4ас на самия ден(поне така беше последно когато запазвах),така 4е ще следим времето и ако е лоша прогнозата може и да се откажем.Е,това само в краен слу4ай,за сега ще мислим положително  Wink

# 27
  • Мнения: 3 098



Момичета, а мислили ли сте какво ще правим, ако 2 дни преди това кажат, че ще има обилни валежи в областта?  Whistling
За нас няма да е проблем,но децата доста ще се оттег4ат,ако не могат да ти4ат и играят,а са затворени някъде. Sad

# 28
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Вес, правилно са те информирали Марица и ЛаАда за Педро Laughing
голямо въртене на грил му правих и аз и от друга страна съфорумките:mrgreen:


сега за срещата. засега не ни смятайте, че май има вероятност по-добрата ми половинка да го няма тогава. но аз ще информирам своевременно.
не ни смятайте, ако дойдем- лесна работа Peace

в събота и неделя бяхме в Андалусия. влюбих се в това място, много ми хареса, чак моя човек ми се чуди Mr. Green
ходихме в Нерха-страхотно местенце! снимах се на кораба на Чанкете Simple Smile

Поздрави  bouquet

# 29
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
ходихме в Нерха-страхотно местенце! снимах се на кораба на Чанкете Simple Smile


Завиждам ти, и си го признавам Laughing, откога ми се иска да отида там.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт