АПРИЛски термин с очакване лелеем – а други бебешори в прегръдките люлеем!

  • 12 973
  • 303
  •   1
Отговори
# 210
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Мами, сега гледах снимките на нашите мишлета и се сетих да ви питам - плачат ли вашите бебчовци като ги къпете? Милена на мама reiana изглежда толкова спокойна в хавлийката /браво на мама и тати, много е сладка мишчицата/.
Християн се скъсва от рев и във водата и после докато го мажа и обличам, спира чак когато е облечен.

asia20 къде се губиш, пиши как сте с малката Оливия, на снимката е само на 15 мин, а е толкова сладка.

Ох, всички бебчовци са ни много хубави  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 14:05 от Milenni

# 211
  • Пловдив сега England( Farnham)
  • Мнения: 298
  Честито на мама Криси и нейното бебче !!!  bouquet

  Добре дошли на завърналите се мами. Hug Радвам се, че намирате време да пишете, така се чувствам по-спокойна, а и времето минава по-бързо в чакането.

 За кърменето мога само да споделя моя опит от първия път с Пами.  Не съм се изцеждала ако не се налагаше да оставя кърма и да отида някъде без бебо по спешност. Кърмех на поискване , но Пами беше като часовник на 3-3.5 си чакаше доставката. Кърмих до 1г.

  Ardoet стискам палци.


 За коликите мога да ви препоръчам Инфакол, разбрах че го има в Бг вече. Аз бях доволна и пращам на почти всички приятелки. Пами имаше колики от 6 ден до към 4мес. само това го успокояваше. Пробвах в началото и тези Сабсимплекс( бяха ми ги донесли от Бг) не ни помогнаха.
 
  Кали, дано Калоян бързо да се оправи. Знам как се чувстваш Hug

# 212
  • Мнения: 134


cenitelkata аз пък съм чувала, че точно мляко не трябвало да се консумира, за да не се алегизира детето. Не, че вярвам кой знае колко. Все пак не мога да си представя, че каквото хапна аз, отива в непроменен вид в кърмата.
Аз също не вярвам в това . Не вярвам и че млякото от кутия което пия е толкова мляко  Thinking

# 213
  • Мнения: 1 080
Мами - набързо само се включвам да ви кажа, че с Филип сме си вече в къщи!!!
Много се измъчих, но след 24 часа най накрая ме срязоха и сега си сушкам момченцето!!!
Когато имам повече време ще пиша пак - ще пусна и снимки!!!

# 214
  • Добрич
  • Мнения: 52
STEFINKA ДОБРЕ ДОШЛА,БЪРЗО ДА СЕ ОПРАВЯТЕ И ДА ЗАБРАВИШ КОШМАРА В БОЛНИЦАТА!

# 215
  • Мнения: 134
Мами, сега гледах снимките на нашите мишлета и се сетих да ви питам - плачат ли вашите бебчовци като ги къпете? Милена на мама reiana изглежда толкова спокойна в хавлийката /браво на мама и тати, много е сладка мишчицата/. Християн се скъсва от рев и във водата и после докато го мажа и обличам, спира чак когато е облечен.
ние плачем само във водата и то само когато е гладен вече иначе кротува а после като го мажа със зехтина се кокорчи само (много ми е мил тогава) Hug
Стефинка добре дошла мила   bouquet чакаме фотото  Hug

# 216
  • Варна
  • Мнения: 289
Момичета, малкия се разболя от варицела Sad Адски съм притеснена за бебето, на 23ти е плановото.....обадих се на гинеколожката си, каза ми да не се притеснявам(НЕ съм боледувала от варицела) и на този етап не може да се направи нищо.....и честно казано, сега нямам идея какво да правя. Четох доста информация в нета, но все пак.....знаете ли нещо повече? В смисъл ако се роди бебето и аз съм болна........тогава какво? Sad

# 217
  • Мнения: X
Тюх да му се невиди, ами че то от моята дата май само аз съм останала неродила...... Rolling Eyes! Много гадно така! А от всички предни дати май са все мами, дето не пишат много често май  newsm78! Лоша работа!
 А с asja какво стана? Тя още ли е на работа или?????

# 218
  • Мнения: 105
Емма, когато лежах в АГ ет.8 преди две седмици се интересувах за упойките, защото знам че съм алергична към една със сигурност. Отговориха ми че след като не знам коя точно трябва да си направя тест в ОкрБ в поликлиниката. Вземаш направление за да си спестиш 20лв. за прегледа, а ще трябва да платиш около 20-25 за алергените. Работят всеки ден до 16 часа, само вторник до 10,30. Става със записване.Резултатите стават след 15-30мин. поне на нас така ни казаха. за съжаление не можах да си направя теста защото родих в деня преди прегледа. Изрично им кажи че е за тестване за упойки за раждане със секцио.

# 219
  • варна
  • Мнения: 147
Добре дошли отново на родилите мами!Много са сладки всички бебчета,дано скоро станат още повече сладурите!
Haliotis,Калли,дано скоро ви се оправят дечицата,че с тези болести...лоша работа Sad
Емма,ти още ли си тук,нали ходи на разходка на Паша дере Simple Smile
за диетата по време на кърмене-въобще не съм спазвала такава,ядях си каквото искам.И съм напълно съгласна с Ценителката,че от кърмене се отслабва.Предния път за трите месеца горе-долу успешно кърмене свалих всички кг.,които бях качила през бременността.
А докторите и акушерките в болницата бяха на различни мнения какво трябва и не трябва да се яде и пие от кърмачката.Една дори ми каза,че ако ми изброи всичко забранено ще стоя гладна Simple Smile

# 220
  • Мнения: 319
Цитат
sisee Вие не записахте ли Дани при д-р Радославова?   

При нея сме Да Peace Вече идва до нас,следващата консултация ще е края на месеца -на кантара Peace

Аз също доста вода лоча.....и плодове хапвам,а гледам да избягвам шоколада,колкото и да ми е трудно Confused
Цитат
плачат ли вашите бебчовци като ги къпете?
Дани не плачка,когато с баща му сме уверени докато го къпен!Ако не правим резки движения  е спокоен!Водата му харесва!

Добре дошла на Стефинка   bouquet А на Кали,бързо да й се оправя баткото Peace

Лелееее,не вярвах,че с бебе вкъщи ще ми остава време да сядам на компа!Добре се справям с домашните задължения и гледането на бебчо сама  bowuu

# 221
  • Мнения: 139
Sisee много ще съм ти благодарна за снимката-тя вече е  в албумчето-пише Милена на Реяна-беба е с една розова шапчица smile3525

# 222
  • Мнения: 134
reiana Може да си спретнем една срещичка пред Алпина + като се постопли времето  Mr. Green

# 223
  • Мнения: 139
Напълно съм съгласна ценителке! Ние родихме на една дата нали newsm78

# 224
  • Мнения: 319
Sisee много ще съм ти благодарна за снимката-тя вече е  в албумчето-пише Милена на Реяна-беба е с една розова шапчица smile3525

аз ще я намеря,но ти си изчисти кутията,че не мога да ти пиша  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт