редно ли е хетеросексуални двойки да отглеждат деца

  • 1 912
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
А Маугли кой го е отгледал, а?

А Тарзан? Вашите майки сигурно още сънуват Джони Вайсмюлер, пък нека да са го отледали маймуни.

А Матакосмата хареса Ланс Линк Тайния Агент, въпреки това, нали, matakosmata  Party

Може ли да помоля въпросите "редно ли е" да се конкретиризрат: от чия гледна точка; на какво се базира мнението и подобни.

# 16
  • Мнения: 2 448
Бива ли мъже и жена, които правят анален секс,  да гледат деца?!?!
Предполага се, че не допускат децата им да гледат  в случая. Laughing

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Летяща, каретата пък защо да си отглеждат чаве? За писар? Айде, тройките ги разбирам...да играеш цял живот 3-5-8 си е скука.

# 18
  • Мнения: 2 563
Бива ли мъже и жена, които правят анален секс,  да гледат деца?!?!
Предполага се, че не допускат децата им да гледат  в случая. Laughing

Ааа, то метафоричните зарази за много подли, не ги подценявай! Пък и кое дете не е сварвало родителите си на калъп!

# 19
  • Мнения: 1 220
Бива ли мъже и жена, които правят анален секс,  да гледат деца?!?!
Предполага се, че не допускат децата им да гледат  в случая. Laughing

Ами тези, принудените от безпаричие да живеят в боксониера!?  Да не би да спират да правят секс, защото живеят в една стая с 5-7 годишното дете!? 

# 20
  • Мнения: 2 563
Бива ли мъже и жена, които правят анален секс,  да гледат деца?!?!
Предполага се, че не допускат децата им да гледат  в случая. Laughing

Ами тези, принудените от безпаричие да живеят в боксониера!?  Да не би да спират да правят секс, защото живеят в една стая с 5-7 годишното дете!? 



Да спрат! Илиииии... лошо им се пише!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 134
Затова като се роди детето - само на пост и молитва. Идеалната семейна среда - няма двойки, няма карета... Коленичим върху боб и отброяваме времето... Само аз съм перфектна майка, като ви чета...  bowuu

 Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
Ич даже!
Само бабите. Без дядовци естествено, то това се разбира, всички казваме " мен ме отгледа баба", никой не споменава дядо. Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
Всъщност, мисля, че най-подходящ за отглеждане на деца е Евгени Минчев, той организира руски балове, с които изхранва децата на семейство Хамзе/или там както се казваше/.

# 24
  • Мнения: 4 138
евгени минчев живее в софето срещу нашите. в един таван. не е добре там за деца. обаче пък прането му е винаги чисто и добре простряно. така че съм раздвоена.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Аре, са, да не израждаме темата в груб битовизъм.
Евгени е мега подходящ.

# 26
  • Мнения: 11 915
Мата, колкото и да ми е крив денят, като прочета нещо от теб, винаги се развеселявам и си оправям настроението!  HugСтрахотно попадение с темата!Я да питам аз редно ли е боядисани, изрусени татуирани ets.да отглеждат деца?Не им ли създават изкуствен,неприроден и нереален образ за живота?/Надявам  Hugсе днес никой да не си е забравил у дома чувството за хумор!/

# 27
ами, след като няма дискриминация спрямо хомосексуалните, да понищим малко еквивалентен въпрос, отнасящ се до хетерото Crazy
малоумно ли ви се струва. я да видим...........
а ти дискриминираш мормони и мюсулмани. трябва да има тема за тройки четворки, осморки и прочее комбинации. има и култури, в които направо семейството на жената отглежда децата, а от мъжа не се очаква нищо освен заплождане. но може да подарява подаръци от време на време. 

# 28
евгени минчев живее в софето срещу нашите. в един таван. не е добре там за деца. обаче пък прането му е винаги чисто и добре простряно. така че съм раздвоена.
Евгени  ще отгледа дечица неграмотни и необразовани, но с обувчици за 1800 лева  Laughing

# 29
  • Мнения: 4 138
ами, след като няма дискриминация спрямо хомосексуалните, да понищим малко еквивалентен въпрос, отнасящ се до хетерото Crazy
малоумно ли ви се струва. я да видим...........
а ти дискриминираш мормони и мюсулмани. трябва да има тема за тройки четворки, осморки и прочее комбинации. има и култури, в които направо семейството на жената отглежда децата, а от мъжа не се очаква нищо освен заплождане. но може да подарява подаръци от време на време. 

къде е таз кОлтура, искам там. подаръците много ли са.
хмнц, аз съм за комуните и отглеждането на деца. живеем си всички, една гледа децата, друга готви, трета танцува на мъжете. впрочем, мъже не е задължително да има. могат да живеят отделно в съседна комуна. само пари да дават.........
ще им ходим на гости Twisted Evilпри потребност Joy

Общи условия

Активация на акаунт