Рокли...

  • 153 725
  • 630
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 188
И аз чакам снимки. С нетърпение.

# 586
  • софия
  • Мнения: 757
и аз искам да си купя някаква рокля за работа.
Днес ще ходя по Графа, ако взема нещо, ще снимам.
А да Ви питам да знаете къде има готини сукмани?

# 587
  • Мнения: 17
привет на всички от мен
търся си синя-зелена (шарена) сатенена рокля Simple Smile
преди време бяха плъзнали,а сега немога да издиря нито една ако сте мяркали такива споделете
благодаря ви Simple Smile

# 588
  • Мнения: 12
привет на всички от мен
търся си синя-зелена (шарена) сатенена рокля Simple Smile
преди време бяха плъзнали,а сега немога да издиря нито една ако сте мяркали такива споделете
благодаря ви Simple Smile

Със сигурност пак ще плъзнат, но още не се е стоплило достатъчно, иначе се сещам, че в магазините Cacadu има страшно много сатенени дрехи.

# 589
  • Мнения: 17
нямам търпение  Twisted Evil

# 590
  • Мнения: 112
Здравейте, искам да си ушия такава рокля http://images25.snimka.bg/005809971-big.jpg, но какви трябва да са размерите на квадрата?

# 591
  • Мнения: X
Ами според каква дължина и ширина ти трябва може да са различни размерите, най-лесно вземи един чаршаф сгъни произволен квадрат, ползвай карфици и променяй размера докато уцелиш някой, който те удовлетворява Simple Smile

# 592
  • Мнения: 4 618
на тези рокли не им ли мина модата вече или 3--4 то лято пак ще се носят

# 593
  • Мнения: 12
На мен пък изобщо не ми харесват тези рокли. Станаха толкова популярни, че ми се "изтърка окото" да срещам момичета с такива рокли. А и аз мисля, че вече са малко демоде. Приличат ми на някакви чували, нищо не подчертават, все едно си се увил в парче сатен.

# 594
  • София
  • Мнения: 4 272
Много хубави рокли има в магазин "Bote" в МОЛ "Сердика" на Ситняково. Има и за по-официални и за по-ежедневни случаи. Много добре са ушити и стоят страхотно. Съжалявам, че нямам снимки, за да покажа.

# 595
  • Мнения: 3 268
А какви са цените?

# 596
  • Мнения: 5 011
И на кой етаж е магазина, или кои магазини са в близост, аз няколко пъти съм ходила, но нещо не се сещам за този  newsm78

# 597
  • София
  • Мнения: 4 272
Магазинът е на 1 етаж /не знам дали така се води/, не на ниво -1 , най-ниското, а на следващото. Не се сещам кои магазини са наоколо, но пише BOTE с ударение на буквата Е. Мерила съм много хубава рокля като за сватба по 230 лв., но има и много хубави рокли по 120 лв. Падат много добре по тялото, а и самите продавачки са облечени с рокли на фирмата

# 598
  • Мнения: 1 295
Аз след дълго търсене и чудене каква рокля да си взема за една предстояща сватба, днес си поръчах тази, само, че ще ми я ушият с дължина до коляното

# 599
  • София
  • Мнения: 4 272
Браво! Черното си е класика! А и ще можеш да си я носиш и при други официални случаи. Дано да ти я ушият добре.

Общи условия

Активация на акаунт