Първо извеждане навън-кога?

  • 2 302
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Благодаря за информацията,и аз съм на мнение че стига да е хубаво времето няма причина да не се изведе бебо навън още след няколко дни.Радвам се че получих потвърждение и от опитни мами. Simple SmileАз така си трупам знания и аргументи срещу бъдещите "добронамерени и компетентни"съвети на баби,лели и т.н.Не казвам ,че няма да ми дадат добър съвет,но трябва да признаем, че има доста остарели и глупави похвати за гледане на бебоци. newsm11

# 16
  • София
  • Мнения: 752
Изведох Ева на 12тия ден нищо, че времето още не беше особено хубаво Laughing

# 17
  • Мнения: 948
Здравей!Валимир се роди на 06.05 и от 7-мия ден започнах да го извеждам на терасата, като постепенно увеличавах времето.Много се колебаех, но днес / 17-ия му ден/ се престраших и го изведох на разходка.Бяхме навън 2 часа, а той спа през цялото време.
Успех и леко раждане! Wink

# 18
  • Варна
  • Мнения: 311
Излязохме на 13 ден. Тогава имаше кой де ни помогне  да смъкнем количката до долу. Няколко дена се нуждаехме от помощ за количката, и след това самички всеки ден на вън Grinning

# 19
  • Мнения: 218
Спомням си че някой беше попитал същия въпрос на друг web site и един от отговорите беше - "освен ако нямате прекаран тунел от болницата до вкъщи - когато е изписването"

Ако трябва да отговоря сериозно - аз съм виждала много едноседмични бебета по улиците - стига да не е много топло или студено.

# 20
  • Мнения: 2 258
На 10-тия ден бяхме на балкона,а на 14-тия вече бяхме по улиците:)

# 21
  • Мнения: 4 242
Дъщеря ми се роди на 10.11. , на десетия ден я изведох на първа разходка (разбира се подходящо облечена и завита и в добра количка) и от тогава надали има 3 дни в които да не сме излизали поне за час. Дори и сняг да валеше ние бяхме навън с дъждобрана. Laughing

# 22
  • Мнения: 2 807
Първото го изведох на разходка на 17-я ден , но не можех да ходя, т.к. раждането беше чрез форцепс, епизиотомията огромна.
Но 2 дни след като ни изписаха, т.е. на 8-я ден - на терсата - първо за няколко минути, следобеда за 20-на, на другия ден за около 2 часа и така увеличавах времето.

С второто излязохме на 15-я ден - просто не можех да уеднаквя режимите на баткото и бебето по-рано Wink, но тя пък още от втория ден на раждането спеше на отворен прозорец по цял ден - радвам се, че с моята "съкилийничка" Wink имахме еднакво мнение относно закалителните процедури Wink

Оттогава всеки ден, независимо дали е студено, вали или е горещо, излизаме по 2 пъти дневно за по няколко часа (с баткото бяхме по цели дни навън, но сега с двамата не мога да смогна Wink)
Изключвам само дните, когато е било много, ама много ветровито...

Дано успях да ти помогна със споделения опит Wink

Общи условия

Активация на акаунт