полът

  • 2 821
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 397
Здравей,
при момиченцата винаги може да има изненади. при момчетата по обясними причини грешката е по-малко възможна.
Какво да те посъветвам - купувай неща унисекс Simple Smile
Желая ти спокоен последен месец и здраво бебче   bouquet

Това е и моето мнение  Peace

# 31
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Аз се доверих на ехографа, но винаги има място за съмнение. Peace

# 32
  • Мнения: 1 243
Купувай дрешки в цветове който стават и за момиче и за момче.
На мен пола ми го познаха 100% ми  казаха момиче и момиче се роди Peace

# 33
  • Мнения: 728
По някой път стават и грешки.
На мен ми казаха още края на 3-ти месец че ще е момче и познаха. Зависи от доктора.

# 34
  • Мнения: 9 973
зависи доктора дали вижда........при мен всички познаха-6 доктори ме гледаха през бременноста

# 35
  • Мнения: 583
Носех бебето като момче/това се оказа невярно/видеозона показа момиче и родих момиче,но и аз се съмнявах/въпреки че моя лекар познава на 100 %,досега май не е имал грешки  и то на обикновен апарат/,всеки който ме видеше казваше...ААА,този корем е за момченце и това ме объркваше съвсем,но в крайна сметка какво значение има какъв е пола щом е желана и чакано дете.Още повече къде е казано,че момичетата трябва да са облечени само в розово и червено.Аз например преди да родя пък и сега купувам,жълто,зелено,оранжево и обожавам синьото.Пазарувай смело...и розово да купиш ,то и мъжете го носят вече..няма страшно.

# 36
  • Мнения: 1 031
Винаги има място за съмнение.
Както са те посъветвали вече купи си дрешките в жълто, зелено, оранжево.

Леко раждане Peace

# 37
  • Мнения: 50
Купи си неща в неутрални цветове,че винаги стават грешки.

 Peace Пожелавам ти леко раждане и  успех!   bouquet

# 38
  • Мнения: 3 929
Недей да лежиш на тези прогнози. А щом искаш да пазаруваш, ако купуваш връхни дрешки, то те може да са в неутрален цвят. Останалите - ританки, камизолки, бодита и тем подобни е без значение, в какъв цвят ще бъдат. Същото се отнася и до шишета, биберони, лигавници и т.н. не е задължително да купуваш всичко предварително.

# 39
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 390
Гаранция няма никога.С малкият ми познаха че ще е момче но с каката не.Добре са те посъветвали момичетата.Аз и с малкия пазарувах с неутрални цветове.

# 40
  • Мнения: 1 931
Защо децата трябва да носят сини или розови дрешки? Има толкова хубави цветове, които стават и за момче и за момиче.
Иначе на мен и двата пъти както ми казаха такова и си се роди.
Леко раждане.

# 41
  • София
  • Мнения: 604
Аз знаех,че ще имам момче-няколко пъти ми казваше лекаря, наистина родих момче, но не вярвах 100%. Винаги си имах 1 на ум за възможни грешки. Купувахме в зелено,жълто,бяло,бежавко,оранжево Simple Smile

# 42
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
И двата пъти ми познаха!

# 43
  • Мнения: 4 784
На мен ми позна докторът много рано пола на детето. Но и в 9 месец стават грешки. Напазарувай си необходимите неща в цветове като жълто, бяло, зелено, въобще нещо унисекс да е. Така няма да се притесняваш, ако докторът е сгрешил.

# 44
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Грешки винаги стават!!!Но можеш да купиш зелено,жълто и бяло като цветове,цветове който стават и за момче и за момиче.

Общи условия

Активация на акаунт