полът

  • 2 809
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 592
Е, гаранцията е като го видиш навън... можеш винаги да вземаш зелени и жълти неща.

# 16
  • Мнения: 2 908
Аз започнах да пазарувам към 6-тия месец,не знаех какво е.Пола разбрах в 8-мият ,защото тогава се показа,дори до тогава ми казваха 3-ма лекари,че е момче.И въпреки,че все ми казваха момче,аз вътрешно вярвах,че е момиче,но не купувах в розово ,защото не знаеш до финала със сигурност.Аз купувах основно синьо(защто то е също хубаво за момиче),жълто,бяло и зелено.Купих само 3 дрешки в розово.Не знам как си чакала до 9-тия сега чак да пазаруваш-аз щях да получа удар от вълнение,за пазаруването,отделно,дето родих първата седмица от 9-тия-ако не бях си накупила всичко,щях да съжалявам много после.
Не е казано да купуваш само розово-моята дъщеря е основно розова в дрешките и да ти кажа,въпреки,че е бонбон,на моменти става много банално все пак.Има и други тонове,които са дори унисекс.

# 17
  • Мнения: 593
На мен и с двете бременности ми беше остро коремчето и имам две момчета, ако това ти е от полза. Иначе грешки винаги стават.

# 18
  • Мнения: 11 004
Незнам как беше но май острите бяха момченца.

И моят беше остър, но си имам момиченце Heart Eyes
По темата - пазарувай във всички цветове без много да наблягаш на розовото и не оставяй другите да купят нещата за бебето вместо теб.

# 19
  • Мнения: 233
На мен в края на 7мес. ми казаха момче на триизмерния ехограф и познаха.Даже лицето му видях.На триизмерния му дават 100%точност.

# 20
  • Мнения: 9 814
Грешки винаги може да има. Важно е, майката да не се настройва предварително на 100%, че детето й е момиче например, защото съм ставала свидетел на големи разочарования, които не са в полза на никой. Другото, най- важното според мен е, детето да бъде родено живо и здраво, а полът не е от толкова голямо значение.

# 21
  • Мнения: 1 006
И на мен ми казваха до последно 100% момиче.Добре,че купувах дрешки в неутрални цветове.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
Рядко грешат, но има и такива случаи. При мен всички бяха категорични и познаха. Heart Eyes
Аз обаче понеже не си падам толкова по синьото и розовото, купувах дрешки в други цветове. Винаги са ме дразнели тези стереотипи - момченцата в синичко, момиченцата в розово. Tired
И ти можеш да пазаруваш в неутрални цветове, ако искаш. Wink
Леко раждане! Hug

# 23
  • Мнения: 3 611
КОпувай... сигОрна Ще бьдеШ Чак като го видиШ...

# 24
  • София
  • Мнения: 39 764
Бебето е достатъчно голямо и не мисля, че могат да сгрешат пола. Но пък никой лекар не може да бъде 100% сигурен.
С Дияна ми казаха пола в 5тия месец. Сега 3ма лекари са сигурни какъв е пола, но има време да разбера Simple Smile

Ако искаш купи дрехи в неутрален цвят. Аз лично не робувам на цветовете, които по принцип се водят за момичешки и момчешки. Дияна като бебе я обличах доста често в синьо, защото много и отиваше. Сега определено е фенка на розовото.

# 25
  • Мнения: 258
Доколкото знам момиченцата до последно са загадка, при момченцата е по-ясно  Peace
Леко раждане  Hug

Съгласна съм  Peace

# 26
  • Мнения: 65
Рядко грешат, но има и такива случаи. При мен всички бяха категорични и познаха. Heart Eyes
Аз обаче понеже не си падам толкова по синьото и розовото, купувах дрешки в други цветове. Винаги са ме дразнели тези стереотипи - момченцата в синичко, момиченцата в розово. Tired
И ти можеш да пазаруваш в неутрални цветове, ако искаш. Wink
Леко раждане! Hug
И аз така бих те посъветвала. И сега моята хубавица има дрешки във всички цветове (е, преобладва розово, цикламено, но има и синьо, зелено и всички и се радват като е с по-различен цвят  Peace)

# 27
  • Мнения: 931
Това за цвета на дрехите нещо аз не мога да го разбера. Вярно че като е момиченце е хубаво да се облича в розови и цикламени дрешки, виждам майките се обзавеждат когато имат момиче само в розово - колички , дрешки, аксесоари и т.н. и съответно когато е момче в синьо.Не че е лошо но нека да има и малко разнообразие,.
Така че не се притеснявай да купиш синя блузка на бебето това няма да означава че е момче просто ще е различно от розовото.Така че по темата купувай от всички цветове които ти харесат, може да преобладават розовите но не забравяй че има и др цветове

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 891
Купи си неща в неутрални цветове,че винаги стават грешки.

# 29
  • Мнения: 2 090


 Аз не бих чакала повече, а смело бих пазарувала.За кога да чакаш, в 10-ия месец сама ще го видиш.
Simple Smile Simple Smile Simple Smile
И аз имах колебания относно пола,въпреки че ми казваха 100% момче(случват се грешки има доста примери за това..)Купувах дрешки в по-неутрални цветове-пастелно зелено,жълто и бяло,а легълцето го взехме още като бях в 8-ми месец(и то бяло Hug).След като се роди сина ми вече минах на ''синя вълна''(защото в един момент се оказа че нямаме нито една синя дрешка,даже и от подарените) Peace
Приятен шопинг  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт