за веждите

  • 3 477
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 932
Цвета на веждите определено трябва да не контрастира рязко с този на косата.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Харесвам боядисани вежди,когато са в тон с косата,но лично аз не ги боядисвам,защото са ми светли колкото косата. Grinning

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Определено цвета на веждите трябва да си пасва с цвета на косата, иначе стои адски грозно и неестествено! Това не значи на всяка цена да са един и същ цвят (примерно червени).
а защо не? ти виждала ли си червени вежди? според мен седи страхотно, но не зная дали ще ми отива на чертите на лицето и за това нещо не мога да се престраша

# 18
  • Мнения: 596
Е, ако говориш за някакви кафяви вежди със съвсем лек червен отенък съм съгласна, нещо от рода на махагона, аз имах предвид, ако си с ярко червена коса, ярко червени вежди не ми се виждат много добра идея. Но всеки си има вкус, все пак, това си е само моето мнение, което споделям.

П.П. Виждала съм, и снимки мога да ти пратя, ако искаш (не се заяждам)

# 19
  • София
  • Мнения: 5 828
Аз също мисля, че цвета на веждите трябва да е поне подобен на цвета на косата.
Аз съм си боядисвала миглите в черно, но на козметик и беше страхотно, няма нужда от спирала.

# 20
# 21
  • Мнения: 6 315
Ако е направено професионално и с вкус - защо не? Черна коса с руси вежди нещо не се връзва... Но червени - не знам.....

# 22
  • Мнения: X
Зависи - от самото лице, цвета на косата, тена и т.н На някои хора им утива, Flutter на други не - ако е по-близо до естествения цвят сигурно не седи зле  Thinking

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
червени вежди
черни вежди
е ми не ми изглежда ужасно, дори червено ми харесва повече  Crossing Arms, ама пък дали аз ще се харесам ....... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт