секс по време на бременност

  • 2 444
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 607
Имала съм сексуални мераци и практики до самия край на бременностите си, нямала съм никакви проблеми с тях, пози - според големината на корема......

# 46
  • Мнения: 9
Мен пък ме  е страх да правим секс, а и съм още в самото начало и още не съм ходила на док. Надявам се всичко да е ок, и да си възобновим секуалният живот. Все пак си е мъчение за мъжът , а и за жената, ако всичко и е добре.

# 47
  • София
  • Мнения: 5 079
НЕ сме правили ВЪОБЩЕ. Страх ме беше, а и нямах желание, отделно, че последните 2 месеца бях с разкритие и ми беше абсолютно противопоказно.

# 48
  • Мнения: 718
При мен въпреки че всичко протича съвсем нормално целия първи триместър се въздържахме, беше ме страх. А сега не е много по-различно ,защото желанието ми се свежда до 0  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 2 334
секс по време на бременност,колко често и в каква поза е по безопасно
Толкова колкото ти се чувстваш добре.Ако нямаш проблеми може и всеки ден  PeaceА за позата на мен лекарката ми каза настрани че е най добрия вариант,но ти ако нямаш дискомфорт и при другите пози мисля че не е проблем да си ги практикуваш Peace

# 50
  • Мнения: 313
Ако се чувстваш добре, ако и партньорът ти не се притеснява, няма проблем. Ние до самият край го правихме.
И ние така.

# 51
  • Мнения: 523
Аз и по време на двете си бременности изпитвах див сексуален глад!!! Изобщо не сме спирали със секса , само че с позите нещата стояха малко по - различно . Най - често позата беше "работническата"( ако не бъркам името )  Embarassed Embarassed Embarassed
Но наистина ако бременноста не е проблемна , не смятам че има проблеми .

# 52
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
При положение, че имаш една нормална бременност и секса ти носи удоволствие няма проблем. Все пак спазвайте някакви разумни граници. Всичко е много индивидуално. Peace

Първият път, бях направо необуздана  Embarassed , до 9 месец правихме редовно. Тази обаче нещо нямам никакво желание  Blush Имах проблеми в началото, беше ни категорично забранен и може би и от тогава нещо. Въпреки че вече може, но просто нямам желание...хормони, какво да правиш. Е, случва ни се де  Mr. Green
За позите, както ви харесва стига да  не ви пречи коремчето.

Общи условия

Активация на акаунт