на каква възраст да чуеш"мамо"?

  • 2 653
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • по света
  • Мнения: 1 587
Според мен около 30,но това е много индивидуално.

# 16
  • Мнения: 745
На каквато ти се иска! GrinningТук ограничения няма.

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
коя е най-хубавата възраст за първо детенце?
ми на 24 съм, не зная как е на 34 Thinking

П.П. Детето ни беше планувано и мн желано.

# 18
  • Мнения: 1 367
Това е строго индивидуално за всяка жена.Късмет имат тези,които стават майки още щом се почувстват готови.Аз исках дете още преди няколко години,но...така се стекоха обстоятелствата,че го имам сега-бях на почти 31,когато той се роди.Не съжалявам за нищо.Щом не съм го имала преди години,значи не е трябвало да го имам.

# 19
  • Мнения: 698
Няма правила. Когато го искаш ти самата.

На мен лично на около 25 години ми дойде много силно желание да го чуя.  Grinning

# 20
  • Мнения: 104
Аз се почувствах готова да чуя тази хубава дума на 26 години. preggo

# 21
  • Мнения: 6 274
Еднакво хубаво ми беше и на 22 и на 26   Peace. И на 31 пак ще ми е хубаво  Grinning. Това , разбира се не означава , че ако станеш майка на 18 или на 40 няма да е "правилно" . Тук правила няма . Сърцето ще ти подскаже кога е дошло времето за това .  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 721
Ми когато се почувстваш готова и същевременно намериш таткото, защото тези два момента често се разминават във времето Wink

# 23
  • Мнения: 256
М, да, таткото е важен фактор... Е, за мен 23 е перфектната възраст естествено, понеже съм на толкова сега. Живот и здраве още 50-тина дни и аз вече ще се наричам - мама.

# 24
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не знам на каква възраст е най добре да го чуеш,за всеки е много индивидуално.Аз го чух на 26 и мисля,че точно това исках в този момент.

# 25
  • Мнения: 491
Аз го чух на 22год,но и на 220год да го бях чула,щях да съм еднакво горда и щастлива

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Според мен  - тогава когато се почувстваш готова. Макар, че ако зачеването на дъщеря ми не беше чиста случайност, може би никога нямаше да се почувствам готова  newsm78 . А съм вече на 29  Embarassed

# 27
  • Мнения: 1 121
Когато си готова. Аз станах майка на 24 и за мен тази възраст е перфектна.

# 28
  • Мнения: 1 174
Няма определена възраст, но може би е хубаво да са навършени 25 години...индивидуално е Simple Smile
Станах мама на 27, макар винаги да съм била готова след 23-тата си година.Simple Smile
Когато една жена срещне подходящия за себе си човек, когото обича дотолкова, че е готова да го дари с дете, на което и двамата да се посветят, времето не е от значение.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 588
Няма подходяща и неподходяща възраст да станеш майка. Simple Smile
И аз като повечето ще отговоря, че перфектната възраст за мен е моята - 23г. Много съм щастлива, че точно сега станах майка и дори да върна времето назад, пак тази възраст бих избрала. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт