на каква възраст да чуеш"мамо"?

  • 2 663
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Всяка жена ще ти отговори, че най-подходяща е възрастта, когато тя е родила.
Аз мисля, че няма конкретна възраст или интервал.Когато си готова, без значени на колко си.

# 46
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Нека всяка жена да изпита щастието да чуе "мамо" независимо от възрастта. Hug

# 47
  • Мнения: 4 621
Няма най-хубава възраст да станеш майка.Просто трябва да се почувстваш готова
Peace

# 48
  • Мнения: 728
От мига, в който силно го пожелаеш, започнеш да мислиш за него, да го искаш, да се стремиш да го превърнеш в реалност...  Peace

и аз така мисля Peace

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Няма най-хубава възраст да станеш майка.Просто трябва да се почувстваш готова
Peace

# 50
  • Мнения: 1 898
Родих сина си на 26г.
Определящи за решението ми да имам дете обаче бяха други фактори, а не броя на годините ми.

# 51
  • Мнения: 367
Аз станах майка на 23 и мисля че възрастта между 22 и 27-8 е най-подходяща за първо дете.

# 52
  • Мнения: 165
Първото дете родих на 26 години, а второто на 30. Може би малко съм позакъсняла, но така се случи при мен.

# 53
  • Мнения: 24 467
За мен- първо дете на 25 години, за когато планирах собственото си такова. От една страна до тази възраст си завършил нормално образованието си /изключвам вечните студенти/ и си се ориентирал към начало на кариера, а от друга не е и късно от гл.т. на фертилността, когато все още не си прекалено отдаден на професията си и не си прекомерно много свикнал с необвързания начин на живот.

# 54
  • Мнения: 931
Повечетоотговори тук са когато се почувстваш готова, е аз се чувствам готова от миналата година  - тогава бях на 23 сега вече съм на 24, все още съм готова но бебето не става когато съм готова нали има си и Божа работа, така че когато рекъл Господ тогава (и от това  зависи  нали  Peace)

# 55
  • София
  • Мнения: 308
Няма еднозначен отговор на въпроса. Защото определено не годините са основния фактор за това кога е подходящия момент да станеш майка.
За мен беше важно първо да завърша образованието си, да започна работа по специалността и да се докажа професионално. За да мога после изцяло да се отдам на отглеждането на детето си. А също и за да бъда независима, без да се налага да разчитам на помощта на родители.
За други пък е по-важно първо да създадат семейство и деца и едва тогава да градят кариера.
Но и в двата случая трябва да си намерил точния човек, който да стане баща на децата ти. Някои го срещат на 18, а други на 35.  Simple Smile

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
АЗ станах мама на 21 г  Peace Втория път на 24  Hug

# 57
  • Мнения: 1 477
От мига, в който силно го пожелаеш, започнеш да мислиш за него, да го искаш, да се стремиш да го превърнеш в реалност...  Peace
HugЗа тези неща възраст няма.За протокола-станах мама на 20(и много се гордея с това newsm03).

# 58
  • Мнения: 8 999
Когато и да го чуеш, все е хубаво!

# 59
  • Мнения: 492
Когато се почувстваш готова. Лично аз смятам, че е добре до 25 год за първо детенце. Peace

Общи условия

Активация на акаунт