Много са ни щури АВГУСТовските сладури

  • 8 616
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Благодаря за отговорите.
Песничката ще продължа да я търся - тя е италианска, преведена на български и е любима на децата на майка ми. Та тя иска да им я запише да им я пуска, че иначе само с музикалната си я пеят. И не знам защо аз съм отговорник по доставката  Crazy

Шоши, щом кажеш отиваме  Hug  Този път няма да те сбъркам  Crazy

# 16
  • Мнения: 389
Страхотно заглавие  Hug и много актуално newsm20
 Бързо оздравяване на болните
 Да питам има ли бебешори който се будят нощем през час или само моя е такъв ?!

# 17
  • Мнения: 79
Да питам има ли бебешори който се будят нощем през час или само моя е такъв ?!

Има... ooooh!

# 18
  • Мнения: 223
Ех, че тъжно - Камъчето се бори с болест в жегата. Дано бързо се оправи - знам, че мама чудодейно помага с кърма нощем, но и от нас - стискане на палци. Шоши, не съм веща още в лекуването и не мога да помогна. И това ще стане - да си мама явно изисква обогатяване на палитрата мед. знания.
Везничка, ааа Митканчето е чуден също много. Като майка си!

Аз вече тотално изпращях от това закупуване на имоти. С Явор обикаляме в Общината, по архитекти, брокери и банки... и строежи. Много съм тревожна. Ако някой разбира, т.е., ако някой , който разбира, прочете лудия ми пост, да помага. В процес сме да купим жилище ново строителство на добро място, но много малко - общите части е 90кв.м, а  без тях 67.8 +мазе 4 кв.м. Има две малки тераси. Как ви се струва като квадратура и съотношение?Извинявайте Embarassed
Днес ние ходихме на зелена поляна и Явор спа, спа, а аз четох. Преди това бяхме в Общината и там главната архитектка каза, че времето ще отлети и ще станат децата ни "брадати и космати" - да ти се дореве:)

# 19
  • Мнения: 1 216
Гита Ог, с прополиса го почнах вече и хремата е  овладяна, вълшебно е!!! А за инфото Мнооого благодарско  Hug
_MEGI_ , всяко чудо за 3 дни. Не мисли че отсега все ще е без количка. Писнало й е на малката мацка
Тиги-Мигъл, ако имате нужните помещения какво като е маломерно апартаментчето. И ние сме със 2 стаи и хол, т.е 3стаен на същата площ и всичко си е доста добре. Е... ако имаше някое друго мокро помещение иииии още една стая нямаше а ни е по-зле, ама колкото-толкова. Удобно  ни е и много си обичаме вкъщи  Mr. Green
herelina, добре си отишла а е успокоиш  Peace
vezni4kadobri4ka, ама как звучи децата на майка ми  Joy
 

# 20
  • Мнения: 223
Шоши, неземен сладур си! Ами това е три стаи, като две (+ стените) са по 9 квадрата. Има малка тоалетна, която детската учителка у дома веднага прекрои на гардеробна:) Много съм изплашена обаче. Много. Стаите са 25 + 9.8 +9.3 + две банички:) и две терасченца. Уж е до парк(бъдещ).
И аз така казвам за бебетата на майка в градината - на майка децата. Те са страшни тайфуни и умници. Усмирява ги, когато им обещава, че ще видят Явор. Той им бе гост, когато беше на месец.

# 21
  • Мнения: 65
Здравейте мили мами,
Аз цял ден се мотах и чак сега седнах да пиша.

Честито на днешните месечинки, какви богати софри, няма скоро да се отслабне Blush

Тиги - току що говорих с баща ми, той е архитект и това което ми каза е следното:
Трябва много добре да видите какво се включва в идеалните части (% от коридорите, стълбището, ако има портиерна, по големи зали в блока и т.н.), защото по принцип това което си написала като съотношение на всичко с общите части към р-ра на жилището не е много добро. Обикновено общите части, които плащате трябва да са към 10% от размера на жилището, в случая ако жилището е 67.8 с балконите (това не си го уточнила) трябва общите части, които плащате да се 7-8 квадрата или малко повече. Баща ми каза че мазето обикновено се смята отделно. Не знам дали го обясних много добре, ако можеш да ми пишеш точните размери ще ти пиша по-подробно Peace

Шоши - бързичко да се оправя бебчо Praynig

# 22
  • Мнения: 1 216
За общите части е така  slavcheto_new, но ако блокчето е с малко на брой собственици общите части са повечко, или пък ако има двор или земя.
Тиги-Мигъл, ми вие в 9м2 ще спите най-вече, а 25 са си супер. Малчо като порастне ще си има супер стая за игра, то в детските не трябат много мебели  Mr. Green

# 23
# 24
  • Мнения: 65
За общите части е така  slavcheto_new, но ако блокчето е с малко на брой собственици общите части са повечко, или пък ако има двор или земя.
Тиги-Мигъл, ми вие в 9м2 ще спите най-вече, а 25 са си супер. Малчо като порастне ще си има супер стая за игра, то в детските не трябат много мебели  Mr. Green
Шоши, точно така затова съм писала да разберат какво точно са общите части Peace
Баща ми е имал случай да прави оценка на блокче и инвеститорите са разпределяли площтта на мястото на което маневрират колите на  всички апартаменти, а не само на хора, които са имали гаражи. Ние скоро си купувахме също малко апартаментче в Гърция, и сме много доволни и ни е много мило, обаче, човек трябва да си търси правата и да знае точно какво и как купува, защото инвеститорите понякога не са много коректни.

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 23:44 от slavcheto_new

# 25
  • София
  • Мнения: 5 721
Oпаа....
Ние понякога не спим,а понякога се будим на 20 мин не на час  ooooh!
Лека на всички! Hug

Везникча,тук я има песента: http://m.dir.bg/new_singer_song_list.php?iid=2636&GDirId=586 … be8a43a16671c131d
но май само може да я чуеш,не и да се свали!
Ако е тази де Crazy

Взех,че я свалих ако искаш ще ти я изпратя! Peace

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 23:59 от Димяни

# 26
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Шоши, една топла виртуална прегръдка на болното мъниче и от нас.  Hug Бързо да преборите болестта.  Praynig
Ния, честита ви годишнина! Още много такива да празнувате заедно!   bouquet  bouquet  bouquet
Заглавието този път е сякаш създадено за нас.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 195

Да питам има ли бебешори който се будят нощем през час или само моя е такъв ?!
Има и още как, че и по-често понякога  TiredВече месец и аз все си казвам- период е ще отмине, но...не отминава пусто ooooh! Че и по-трудно заспива, направо с часове се приспиваме.....то не е за разправяне #Crazy

# 28
  • Враца
  • Мнения: 173
Здравейте   bouquet
Да дам отчет  Mr. Green
След в4ерашното падане, нямаме проблем -слава богу  Praynig Същата панта си е  Mr. Green. По цял ден сме на разходка, закача се с всички, чак срам ме лови  Crazy Днес започна да вика на едно възрастно семейство в парка, ДАДАААА, протяга си ръцете към тях, крещи и се смее. Направо умрях от срам Crazy  Бабата я взе за малко накрая, та да се успокой  Blush Преди това натиска две по малки бебета на целувки,  прегръща ги, говори им на нейния си бебешки, не мога да я спра  ooooh! След това се прехвърли на майките, гали ги и тях, целува ги  ooooh! Абе голямо чудо се извъди моето бебе. На кой е толкова любвеобилна , не знам  Mr. Green
Видях че има болно бебече, бързо оправяне   bouquet
Забрави да кажа - Владислава днес не е яла почти нищо цял ден   ooooh! въпреки че е беше толкова весела и превъзбудена Обадих се на педи и каза да не се притеснявам, 4е най вероятно ве4е ще избиват зъби. Но аз искам да питам мамите на бебетата който не се хранят заради зъбите, колко продължава този период?

# 29
  • Мнения: 223
О, Славче, благодаря. Ти от там си звъняла на баща си. Много си мила. Нямаше нужда да се тревожиш, но мноого благодаря
Объркана съм, защото това е точно на мястото, където исках да бъде, а това съотношение в квадратурата е неприятно. Получава се така, защото блокчето е ниско(както е казала Шоши) с два корпуса с паркоместа между тях. Да, терасите са включени в 68.7.
Твоята информация ни е много ценна за срещата утре - просто ще искаме повече преговори и време за събиране на парите и може и нещо друго, ако имаме късмет  bouquet
Благодаря ви, момичета. Пак се извинявам
Камъче, пролетта те чака здрав
За Влади сладка любовчийка Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт