Малко помощ

  • 1 221
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 367
Едва ли е бременност,щом два месеца ти е идвал цикълът.В най-лошия случай е цветна бременност,но тогава доколкото знам кървенето не е както при цикъл.Не губи повече време,бягай на лекар и пиши какво ти е казал.По-лошо правиш,когато отлагаш.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 296


Ами вече 4 месеца са минали.Все си мисля,че по нещо трябваше да си проличи.А и предните 2 месеца си ми идваше редовно,съвсем нормално.А тестовете бяха различни да Simple Smile
Аз разбрах,че са 4 месеца,идеята ми беше,кога ти просветна,че може да си бременна?
След първия тест?Преди или след това?
Има ли някакви други признаци,които да те притесняват?

# 17


Ами вече 4 месеца са минали.Все си мисля,че по нещо трябваше да си проличи.А и предните 2 месеца си ми идваше редовно,съвсем нормално.А тестовете бяха различни да Simple Smile
Аз разбрах,че са 4 месеца,идеята ми беше,кога ти просветна,че може да си бременна?
След първия тест?Преди или след това?
Има ли някакви други признаци,които да те притесняват?

Ами понеже го правихме без презерватив и си мисля,че може да е станала белята Sad

# 18
  • Мнения: 2 374
е аз това не мога да го разбера ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ сте го правили без презерватив,след като не искаш да забременееш,пък после ти е криво

# 19
  • София
  • Мнения: 2 296
Еми,щом толкова те е страх да отидеш на лекар,направи си тест за бременност,отново.
И аз мисля,че повече си се уплашила.
Надявам се поне да ти остане за урок,и няма да забравяш повече презерватива! Peace

# 20
  • Мнения: 1 900
Ами отидох ама ме хвана страх и си тръгнах Sad мн се страхувам да не ми каже,че съм бременна,понеже не искам да съм самотна майка на 18 Sad не искам да си съсипвам живота от сега
Чакай тогава и ако недай си боже си бременна, какво ще правиш тогава? Аборт в 6 месец ли?
Отивай на лекар. ooooh!
Опазил ни господ от момичета който смятат, че да имаш дете е равносилно на това да си съсипеш живота. Разбирам, че явно ти е рано и това не е бил подходящия човек, но много грубо си го казала, "да си съсипвам живота от сега"! Tired

# 21
Ами отидох ама ме хвана страх и си тръгнах Sad мн се страхувам да не ми каже,че съм бременна,понеже не искам да съм самотна майка на 18 Sad не искам да си съсипвам живота от сега
Чакай тогава и ако недай си боже си бременна, какво ще правиш тогава? Аборт в 6 месец ли?
Отивай на лекар. ooooh!
Опазил ни господ от момичета който смятат, че да имаш дете е равносилно на това да си съсипеш живота. Разбирам, че явно ти е рано и това не е бил подходящия човек, но много грубо си го казала, "да си съсипвам живота от сега"! Tired
На мен не ми пука толкова за мен.Обожавам бебчетата,но наистина ми е прекалено рано да имам и то при положение,че съм сама.Ако имаше на кой да разчитам и да знам,че ще е до мен щеше да е много по-различно.Никога не съм мислила,че едно дете е пречка.Но в мойто положение няма да ми се отрази много добре

# 22
  • София
  • Мнения: 1 235
Отиди на лекар и този път не си тръгвай преди да те прегледа. И аз мисля, че е хормонално нарушение, за което трябва да се вземат мерки. Стискам палци всичко да е ОК.

# 23
Благодаря на всички за съветите.Ще гледам възможно най-скоро да отида на лекар и ще ви пиша пак за резултатите hug

# 24
  • Мнения: 37
Освен всички съвети да не бягаш от лекаря на следващия преглед, само ще допълня, че на 18г. може все още да не ти се е регулирал напълно цикълът. И аз имах месеци без, месеци по 2 пъти, разни такива. Още повече, че стресът, а и особено шантавите промени във времето и температурите напоследък, също може да са фактор, който ти влияе. Но не отлагай с доктора! УСПЕХ! Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Отиди на лекар. Очевидно има някакъв проблем, като бременност е най-малко вероятната причина.

 Peace

# 26
  • Мнения: 1 900
И се надявам след това което си преживяла да си вземеш урок и да ползваш презерватив. Защото може да се окаже така, че бебето да е най-приятната последица. Има къде по сериозни болести от който може да страдаш дълго време.
Успех Peace

# 27
  • Мнения: 3 929
Не е бременност според мен, а гинекологичен или хормонален проблем, но наистина най-добрият вариант във всички случаи е да отидеш на гинеколог. Ти си само на 18 години и е добре да се вземат мерки по-отрано, ако имаш гинекологични проблеми. Желая ти всичко да мине без проблеми и да си спокойна. Понякога самото внушение, че може да си бременна, "спира" цикъла.
Щом не желаеш още дете, предпазвай се - така правят интелигентните момичета, а не такива като мене! Не можеш да си представиш, колко проблеми ще си спестиш в бъдеще, ако просто бъдеш по-отговорна към себе си.

# 28
  • Мнения: 728
След толкова време и след отрицателен тест.. няма съмнения, проблема е друг но не и бременност. Това не значи че не трябва да идеш на лекар.. се пак проблем си има

# 29
  • Мнения: 78
След толкова време и след отрицателен тест.. няма съмнения, проблема е друг но не и бременност. Това не значи че не трябва да идеш на лекар.. се пак проблем си има
Peace И АЗ СЪМ НА ТОВА МНЕНИЕ

Общи условия

Активация на акаунт