53та Американска седянка

  • 14 944
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 091
Аз чак снощи разбрах, че има Хел'с Китчън, направо ще си умра! Отивам да търся епизодите онлайн!

Не знам, може аз нещо да не съм наред, четох  Хвърчилата, не е лоша книгата, ама честно казано и не виждам да е чак толкова велика.  Малко като с Дан Браун преувеличаване ми се струва.

# 271
  • Мнения: 405
Я да питам аз тук бизнес пътничките - какъв е смисълът на летене в самолет с костюм? Аз обикновено ги мятам в куфара, иначе докато стигна ще стане на нищо, и си летя с джинси и тениска, ама гледам масово хората летят с костюми, и си казах да не би да пропускам нещо? newsm78

Ами някои още от летището ги подхващат за срещи, може би за тва.  newsm78 Ама и за мен си е необяснимо, особено, когато става дума за презокеански полет - щото и това чудо съм го виждала.


Той и моят мъж се натискаше той да седи да гледа бебчето, обаче за сега май мойто желание надделя. Пък и с кърменето ще е голяма хамалогия, та за сега май аз ще се разхождам по улиците с другите татковци.  Laughing

# 272
  • Мнения: 1 393
Аз чак снощи разбрах, че има Хел'с Китчън, направо ще си умра! Отивам да търся епизодите онлайн!

Оо, да- има и бритиш версия също така, вървеше по ПибиЕс, ако не се лъжа, и то точно когато американското шоу беше в почивка.
Много ме кефи и мен, готино е!

# 273
  • Мнения: 948
Я да питам аз тук бизнес пътничките - какъв е смисълът на летене в самолет с костюм?

Тръгват от офиса, или отиват направо на среща в офис  Rolling Eyes Аз никога нямам време да се преобличам в тоалетната, евентуално на работа, преди да тръгна. А ако летя за деня, полета е рано-рано в 6:30, срещите ми са я във Франкфурт, я във Виена - и директно си отивам облечена. Пък и сакото винаги ти го взимат стюардесите и ги държат на закачалка; няма да тръгна никога на полет с ленен костюм...повечето не се мачкат, тази много леката вълна е чудесна. 

Даже за презокеански...като летя за САЩ, тръгвам късно вечер, след работа...евентуално мога да сменя нещо на летището, ако остане време, ама обикновено търча до последната минута. Simple Smile

Моят мъж е от "тези" татковци; води, прибира, бачка от вкъщи засега.

# 274
  • Мнения: 1 436
Освен Хелс Китчън, има и Китчън Найтмеърс (как изглежда на кирилица само  hahaha), което също е готино.

Аз съм от тези, дето се преобличат в тоалетната на летището. Обичам да са ми широки и удобни дрехите, с които пътувам, а нито един от костюмите ми не пасва на това описание  Whistling

# 275
  • Мнения: 1 147
Бистре, аз летя с костюм само, ако имам среща веднага след кацане и няма никакъв начин да се преоблека .. т.е. предимно европейските къси полети, правила съм го до Брюксел и Виена май ... Иначе за презокеански, няма сила, която да ме накара... все ще намеря 2 минути за бърза смяна в тоалетната..
Но, не, нищо не пропускаш... Simple Smile Според мен тия хора толкова са се сляли с имиджа, че нямат дънки и тениски даже, това е част от проблема, хахахаха Laughing
Аз между другото имам ужасно много костюми, такава ми беше работата в България. Като дойдох тук попаднах на най-неформалната софтуерна фирма, та сега събират прах в гардероба, а аз проносих дънки и тениски в офиса...

Тина, Анет, аз книгата не съм чела. Купих я, след като гледах филма, но не й е дошъл реда. Филмът ми хареса много, но предполагам, че е въпрос на вкус....

Моето впечатление за татковците по градинките е, че работят от вкъщи и са в почивка.. Може и да греша, но нямам усещането, че са в категорията издържани от жена си.

# 276
  • Мнения: 1 147
Бубче, кажи за рождения ден, че ще умра от любопитство. Дани хареса ли клоуна? Как изкарахте?

# 277
  • Мнения: 2 185
Е, този път наистина му изпуснах края  Crazy
Имах тридневно гости у дома, съпроводено с целодневно препускане насам-натам и съм ви чела на порции по диагонал  Rolling Eyes
Сигурно ще пропусна нещо  Blush
Честита годишнина на Juturna да сте живи, здрави, весели, засмени и влюбени  Heart Eyes
ЧРД на Ирка   bouquet . Бързо да минава времето  Hug
Дано не изпускам някой празнуващ  Rolling Eyes
Снимката на Данни е кул-то-ва, много ама много сладка  Heart Eyes
Клипчето с Ноли го пропуснах, но не се съмнявам в неговия чар  Heart Eyes
За подарък за раждането от всичко най ми допадна идеята с пътешествието, ама да е нещо по-стабилно  Wink, или някакво мечтано мероприятие- концерт етц.
С радост установих, че има и други хора, които недолюбват кафето. И аз хич не си падам, дори в сладкиш не мога да го понеса, както и алкохола-бляк Stop...мислех че съм единствена по рода си, но сега се успокоих  Mr. Green . Сега ако се окаже, че има някой с фобия от котки, съвсем ще се успокоя  Mr. Green .
Браво за хубавата диагноза на Тандурината дъщеричка  Hug
Нещо Индиана и Фея-та къстница ми се губят  Thinking

# 278
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Juturna, честита годишнина, да сте винаги влюбени!

Благодарим отново за комплиментите и поздравите! МрсГ, сам се издокара с шауър каската, обича шапки (като мен  Laughing).

Джена, и аз си мисля, че за Софкобофковото семейство си мислиш, нали и те имат Дани... Ноли е малка мишка със заразителен смях!

Тандури, радвам се, че сте здрави!

Добре дошла на мамата-комшийка!

Дани (и всички други деца) харесаха клоуна много, пяха, танцуваха и скачаха, и после галиха заека. Цялата работа беше под час де. По-големите деца следяха програмата през цялото време, но Дани с неговия attention span на муха замина по едно време в другата стая да си играе сам  Grinning. Но като цяло се посрещна супер.

Обличам се в бизнес облекло на полет, ако идвам/отивам направо в офиса.

Между другото и аз се дзверих, че родени тук пак минават ЕСЛ. Тина, имаме време де...

# 279
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Продължавам  Laughing

Зора, аз не получих за раждането подарък, но за първия ден на майката (около месец след това) обици. Което ми напомня, че трябва да си ги нося...  Laughing

И за последно да ви се похваля - ще ходя на уикенд в Париж, сама, ще се срещна с приятели от България, ще ми е точно ГПдаВ, но съм супер развълнувана... имах нужда.

# 280
  • Мнения: 2 257
Я да питам аз тук бизнес пътничките - какъв е смисълът на летене в самолет с костюм? Аз обикновено ги мятам в куфара, иначе докато стигна ще стане на нищо, и си летя с джинси и тениска, ама гледам масово хората летят с костюми, и си казах да не би да пропускам нещо? newsm78
Защото някои скачат от самолета направо в среща. Правила съм го тоя номер, понякога по цял ден съм пътувала с костюм и токове, чак вечер успяваш да си вземеш душ и да "олабиш". Имах една незабравима седмица в Канада, когато само дето не си лягах с костюм.

Много ми е сладък Ноли, особено към края на първото клипче, след като се изхихиква, прави една безумно сладка муцунка, учудено-примляскваща, уф, сладкиш!

Вчера ходихме на първи haircut, дадоха му сертификат за "геройски издържал" (нещо такова пише в него Laughing), с дата, име на фризьорката и му сложиха едно кичурче коса на сетрификата, опаковано, направено, чудно! Ето го Усмивчо подстриган.

Тоя пост от сто часа го публикувам, гледам, че вече сте обяснили на Биз положението.

# 281
  • Мнения: 2 255
Олеее, сладура, с прическа:))Аз още чакам за тази първа подстрижка  Rolling Eyes като да не ми се иска да ми заприлича на голямо момче....но няма начин, скоро ще е и при нас.И тук правят така със сертификат + малка къдричка.Аз ще го направя, мъжът ми вика:"американкска работа"  Laughing

# 282
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Леле, колко е пораснал Антъни! Сладур!

# 283
  • Мнения: 2 257
Аз ще го направя, мъжът ми вика:"американкска работа"  Laughing
Американска, ама готина. Хубав спомен е и ще остане заедно с другите малки, сладки нещица от бебешката му годинка - най-прекрасното време...Насъбрала съм един милион дреболийки, които отсега ме разнежват, а пък като стане мъж с 42 номер обувки, сигурно ще подсмърчам направо. Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 2 255
Е, и аз така, де.Хич не ми дреме, как ме бъзика.Насъбрала съм и аз сума неща, само дето лексикона (дневника) не съм му попълнила още.
Пусто нямам идея на какъв език да пиша.

Общи условия

Активация на акаунт