www.promod.fr-22

  • 18 824
  • 532
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Да се запиша и аз в новата тема!
Днес се бях наточила за намаления..... Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 3 576
Запис и от мен Simple Smile

# 18
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Момичета, какво мислите за това
http://www.promod.fr/chemisiers/tunique-brodee-ceinturee-folk-bl … 33991N61P8Z1.html
чакам да го намалят..

# 19
  • Мнения: 1 073
Здравейте, някой от вас от Бг връщал ли е обратно пратка до промода? И ако е да, с Ин тайм ли може само, или с която и друга да е агенция, може ли с обикновената поща да се препрати обратно?

# 20
  • Мнения: 9 095
Здравейте, някой от вас от Бг връщал ли е обратно пратка до промода? И ако е да, с Ин тайм ли може само, или с която и друга да е агенция, може ли с обикновената поща да се препрати обратно?


Веселка е пращала, а аз лично не бих разчитала на обикновената поща Peace

# 21
  • Мнения: 1 073
Здравейте, някой от вас от Бг връщал ли е обратно пратка до промода? И ако е да, с Ин тайм ли може само, или с която и друга да е агенция, може ли с обикновената поща да се препрати обратно?

Веселка е пращала, а аз лично не бих разчитала на обикновената поща Peace
Теди, а как е пращала знаеш ли? Защото ако не е с обикн. поща проверих 4е е мн. скъпо, от Ин тайм ми искат 180лв??? А, днес най - късно трябва да я пусна? newsm78

# 22
  • Мнения: 1 058
Много искат. Чак пък 180лв Shocked.

# 23
  • Мнения: 1 073
Много искат. Чак пък 180лв Shocked.
Еми за съжаление е толкова, то багажа дето искам да го върна е за толкова.

# 24
  • Мнения: 402
Цитат
Понеже я препоръчваш, пък аз нали съм от тези с кафявото кожено яке : може ли да те помоля за реална снимка!
А цвета на самата пола какъв е точно? Защото ако е сив, няма да се връзва много сякаш
Аз не че днес не си купих рокля за това яке, де. Че и ботуши му търся, абе ще ми излезе една крива сметка...
Охххххххх, очаквах такава молба, ами като не мога да качвам такива снимки, тъпата ми глава. На първо време ще се опитам да обясня, а пък ще се пробвам и за снимка. Значи цвета е както казах по-тъмен от този на снимката, поне с един тон. Сега, аз не знам пък дали коженото яке е точно такова кяфяво каквото беше в сайта newsm78. А аз лично бих съчетала кяфяво и сиво, но това е въпрос на личен избор и вкус разбира се. Мисля си обаче дали няма да ти е по-добре с другата тикотажна пола, аз предполагам че и тя ще е с такова качество, защото състава на материята е същия като на сивата, а е все пак в тази тоналност. Оххх, не съм май много полезна, съжалявам. Ще видя какво мога да направя за някаква снимка.

# 25
  • Мнения: 1 368
Цитат
Охххххххх, очаквах такава молба, ами като не мога да качвам такива снимки, тъпата ми глава. На първо време ще се опитам да обясня, а пък ще се пробвам и за снимка. Значи цвета е както казах по-тъмен от този на снимката, поне с един тон. Сега, аз не знам пък дали коженото яке е точно такова кяфяво каквото беше в сайта

Не се притеснявай, не е фатално.   bouquet
И аз си мислех за бежовата, обаче. Много е кофти на това пазаруване, че трудно се преценяват реално цветовете. Имам такива неуспешни съчетания и малко ме е страх да рискувам. Embarassed

# 26
  • Мнения: 402
Абе момичета, аз ли се бъркам или наистина е така, но що ми се струва, че тази рокля в нейните няколко варианта беше намалена, а сега май си е със старата цена.
http://www.promod.fr/robes/robe-gilet-2-en-1-superpose-taupe-moy … 034784N11O32.html

# 27
  • Мнения: 402
Цитат
Охххххххх, очаквах такава молба, ами като не мога да качвам такива снимки, тъпата ми глава. На първо време ще се опитам да обясня, а пък ще се пробвам и за снимка. Значи цвета е както казах по-тъмен от този на снимката, поне с един тон. Сега, аз не знам пък дали коженото яке е точно такова кяфяво каквото беше в сайта

Не се притеснявай, не е фатално.   bouquet
И аз си мислех за бежовата, обаче. Много е кофти на това пазаруване, че трудно се преценяват реално цветовете. Имам такива неуспешни съчетания и малко ме е страх да рискувам. Embarassed
Ами то си е рисковано наистина, и аз много внимавам.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
олееееее пак са намалили без да показват в промоциите и сега кое от всичко да си взема  Whistling

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 17:18 от шушоната

# 29
  • Варна
  • Мнения: 535
Кое, кое...не е показано  , я покажи smile3508

Общи условия

Активация на акаунт