Да разкача леглото и от нашето или пък не .....

  • 1 225
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
От опит глава не боли Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Синът ми спи в отделна стая от как е роден.

# 17
  • Мнения: 522
Моят син от два месеца спи в отделнва стая и искам да ти кажа,че оттогава ни свршиха проблемите със съня,и неговите и моите.Първите нощи ставах разбира се по няколко пъти,но все пак това е голям стрес за детето.После ставах не защото той се е събудил,а защото аз бях неспокойна.В крайна сметка за около седмица свикнахме и вече спим спокойно и непробудно Peace.Според мен трябва да го откачиш Simple Smile.

# 18
  • Мнения: 403
Пробвай и ще видиш.едва ли някоя от нас знае каквоа ще е реакцията на детето.  bouquet

# 19
  • Мнения: 187
Креватът на Калоян е залепен към нашата спалня и съм махнала решетката му. Понякога идва при нас, понякога не. Определено обаче не смятам да си усложнявам живота, за да ставам по 1000 пъти на нощ. И без това се пребивам от работа, имам право на малко почивка през нощта. Егоист съм, дам... Mr. Green
И при нас е така откакто се е родила, макар,4е сега не се буди нощем. Така си свикнахме,но като сероди бебо сигурно ще има промени.

# 20
  • Мнения: 323
Опитай, ако видиш че не се получава пак си я вземи при теб.
Моето спи в отделна стая.
Peace

# 21
  • Мнения: 2 211
Опитай и ако не става, не мъчи детето, а го върни при теб.

# 22
  • Мнения: 3 500
Моника е на същата възраст като твоята Нана и все още леглата ни са "скачени съдове". Скачихме ги точно по изброените от теб причини след "Против:" По цяла нощ се буди, по 100 пъти, реве, бълнува, не пие вода, но пък постоянно си търси бибата, върти се, вечно й е тясно, отвива се и спи напряко на леглото. Кога ще свърши това не знам. Не се наспиваме въобще, а сутрин ставаме много рано за работа, а тя - на ясла. Сутрин едва я събуждаме - спи й се та две не вижда. Абе луда работа. Още не съм се решила да й отделям леглото. Хич не ми се става по милион пъти нощем. Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 721
И моят съвет е да пробваш и да прецениш как ви е по-добре, всяко дете и всеки родител са си различни Peace
Ние никога не сме доближавали леглата, предпочитам да ставам през нощта 1-2 пъти да го завивам, отколкото спим заедно,  но това си е лично мое усещане.

# 24
  • Мнения: 3 092
И на мен не ми  се става нощем - ето снощи заспа чак в 11 след як рев .....та хич и не  местих леглото и , а освен това спа цяла нощ отвита , защото при всеки мой опит да я завия , а те бяха не един и два надаваше писъци до небето .... ConfusedСега на работа гледам като полезно изкопаемо ... Rolling Eyes
Защо е толкова трудно с някой деца ...направо не знам  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт