Как понасяте да ви дават акъл как да си гледате детето разни разбирачи?

  • 4 940
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 985
Не понасям Stop Обяснявам търпеливо,че ще си гледам детето както аз си знам и че не ми е приятно да ме поучават.Ако това не помогне се правя на ударена,усилвам си телевизора,пускам си музиката и все едно нищо не съм чула Twisted Evil

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 296
Ами...правя се на съгласна и пак правя каквото аз реша.  Wink

# 107
  • Мнения: 2 910
Ами не се ядосвам, детето и домакинството си гледам както аз реша и преценя. Ако все пак някой съвет ми допадне, възползвам се от него.

# 108
  • Мнения: 756
аз предпочитам да изслушам и да преценя според това , което имам като информация и това , което съм проверила -не виждам смисъл в това да бъда безразсъдно самоуверена в отглеждането на детето си , доверявам се на майчинския си инстинкт , но не пренебрегвам и този , който вече е минал по моя път...всеки си има история , всеки има нещо за споделяне и всеки има желание понякога да помогне вместо да се мръщи на действителността

# 109
  • Мнения: 48
Един въпрос от мен към всички, които не понасят някой да им 'дава акъл как да си гледат детето' и са изпълнени с такова негудование към т.н. 'разбирачи'.
Вие самите въздържате ли се от препоръки, съвети и коментари, ако някой друг отглежда детето си по начин, който е в разрез с вашите разбирания и възгледи?
Питам, защото оставам с впечатлението, че тъкмо тези, които най-много се дразнят от 'чуждите съвети'  често държат поучителен тон на околните.
Тъй като аз не обичам непрекъснато някой да ме поучава винаги съм се въздържала от коментари и поучителен тон към когото и да било.

# 110
  • Мнения: 136
Не се дразня , когато съветите са ми полезни и основателни , а не с цел да ме злепоставят като некомпетентна. bowuu Grinning

# 111
  • Мнения: 1 428
Понякога се дразня много,но гледам да не обръщам внимание  Whistling

# 112
  • Мнения: 4 753
Зависи в какво настроение съм и за кой път ми се повтаря едно и също....  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 295
Не понасям,директно опонирам и споря,независимо дали става въпрос за съседката,свекърва ми,майка ми,баба ми,приятелка.
Относно възпитание и отглеждане на моето дете-аз съм тази,която се информира и преценява кое как да бъде!

Общи условия

Активация на акаунт