Как понасяте да ви дават акъл как да си гледате детето разни разбирачи?

  • 4 961
  • 113
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 864
Аз изслушвам внимателно всички и после си правя каквото на мен ми харесва и както ми харесва Hug така всички са доволни...а понякога чувам и доста добри съвети-така, че не бива с лека ръка да се отхвърля всичко което ти се казва...което не значи да си смениш навиците и стила Hug

Това е и моето мнение  Peace

# 76
  • Мнения: 5 391
Не понасям, за това съм и лошата Grinning

# 77
  • Мнения: 1 900
Отминавам ги, обикновенно с чувство за хумор, в по тежките случай с нерви Crazy

# 78
  • Мнения: 500
Никак даже не понасям!Ама тези,които ми се месят,го отнасят! Mr. Green

# 79
  • Мнения: 3 932
С невъзмутимо спокойствие и "тапи" в ушите...

# 80
  • Мнения: 780
Изслушвам, казвам "Да.Добре" и правя това, което считам за правилно.

# 81
  • Мнения: 1 029
аз пък не се дразня- съвети никога не са излишни, стига да не се опитват да ми ги налагат Peace

# 82
Още от сега се започна при мен и моя мъж ме пита: Така ли няма за какво друго да мислиш, ами кво ти казала майка ми...? Ама тя като гъгрица бе само рови да види да не е изпуснала нещо и то особено ако се отнася за синчето и. #Cussing out
Та направо незнам как да си запазим отношенията и да и дам да разбере че това бебе си е мое не нейно, и ще го гледам както аз реша ама тя деиства тънко .:Това не е ли много тънко това одеалце дето си го взела; стига купува бодита с къс ръкав няма да ги облича.и мнооого други ама стига толкоз че и сега се изнервих.
Та така и аз незнам какво да правя с такива всезнайковци.  Close

# 83
  • Мнения: 8 242
Режа направо с гилотината и никой не сме е да повтори  Twisted Evil
Изобщо не си правя труда и да слушам..

# 84
  • Мнения: 1 091
Слушам, но в крайна сметка правя нещата според майчината ми интуиция. Няма общовалидни правила за гледане на деца, както и няма две еднакви деца.
Много точно казано.  bouquet

# 85
  • Мнения: 1 212
Трудно приемам акъл , като цяло  Thinking
Освен ако не съм го потърсила или е от човек когото уважавам  Peace

# 86
  • Мнения: 486
Никак не понасям някой да ми дава акъл как да си гледам детето.В общия случай мълча и казвам  'Да добре' , ако 'съветника' е прекалено ентусиазиран и освен съветите е готов да мине и към действия, го поставям на мястото му.
Единствено мъжа ми/ и лекарите донякъде/ има право да дава мненение как да възпитаваме и гледаме малката.

# 87
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Първия пост все едно аз съм го писала, без последното изречение, защото при нас т.нар. съветване се прави от едни приятели, които се имат, че разбират от всичко, включително и от деца, а самите те тепърва ще стават родители, аз вече едно на 4 години си имам! Ами, какво да ти кажа, до сега бях толерантна и склонна да ги изслушвам, но преди три седмици ни бяха поканили на гости, нещо пак започнаха да се изказват "компетентно", а на мен предвид на настоящото ми състояние с тия хормони малко ми трябва и като кипнах - развиках се като стой та гледай!  #2gunfire Стана як скандал в резултат на който понастоящем въпросната ми "приятелка" не ми се обажда, но и аз нямам особенно желание да общувам с нея, защото и понасям неуместните забележки и "оценки" каква домакиня и майка съм от около 9 години и вече ми омръзна! Има хора, които просто не знаят кога е време да спрат да се изказват щото никой не им дири мнението! Това според мен е въпрос на възпитание, манталитет и избиване на някакви комплекси, като опит да се чувстват значими в собствените си очи! Да си живеят там в заблуждение и толкова! Живота е поредица от срещи и раздели - сега са ти приятели едни, дето се пишат грант "акъллии", даваш им свободно като ти писне и продължаваш напред - ще срещнеш нови хора, които може би ще са по-толерантни към твоето мнение и ще водите разговор, защото в моя случай от 9 години те си водят "акъллийски" монолози, които рано или късно омръзват! ooooh! Най-важно за мен е и ще си остане мнението на съпруга ми - с него живеем съвместно, имаме дом и общи проблеми, с него сме създали деца и двамата най-добре можем да кажем кое е правилно и кое не за възпитанието им! Ако имам нужда от съвет сама ще го потърся, но на такива дето се изказват "непотготвени" вече им бих отбой и за вбъдеще не мисля да съм търпелива и да ги понасям! Отсвирване и толкова! Whistling В края на краищата човек трябва да цени и уважава най-вече себе си и собственото си мнение! Peace
~~

# 88
  • София
  • Мнения: 3 729
Отговарям че акъл не искам,ако иска да ми даде пари- може Laughing

# 89
  • Мнения: 159
В началото много се връзвах, сега само се усмихвам казвам точно така и правя каквото си знам.

Общи условия

Активация на акаунт